Business Taxi

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Czika122
Posty: 44
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:50

Business Taxi

Post autor: Czika122 »

Hej kochani! Niedługo wyruszam w podróż biznesową daleko, daleko... No ale najpierw muszę czymś dotrzeć na lotnisko. Znacie jakąś firmę, która zapewnia takie przejazdy dość nie drogo? Kolega polecił mi taką firmę: https://mojkierowca.pl/oferta/ . Mówił, że sam korzystał i bardzo miła atmosfera była :ugeek: :ugeek: . A Wy macie jakieś doświadczenia z tą firmą?
Awatar użytkownika
AnnaAdamowicz78
Posty: 13
Rejestracja: 30 wrz 2019, 10:10

Re: Business Taxi

Post autor: AnnaAdamowicz78 »

Zależy w jakim mieście bo jeżeli szukasz w Katowicach to ja z całym przekonaniem polecam skontaktować się z tą korporacją www.tele-taxikatowice.pl. Ja jak jestem w delegacji to mam zawsze pewność, że dojadę na czas i nie za miliony monet.
Awatar użytkownika
Micolo
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:12

Re: Business Taxi

Post autor: Micolo »

Kompletnie nie mam wiedzy w tej kwestii. Nic ciekawego tu nie dodam.
Jestem jak ludzie w samochodach - każdy ma swoją historię do opowiedzenia, ale mijają nas zbyt szybko, żebyśmy ich zrozumieli czy nawet zauważyli.
Awatar użytkownika
pogromcaolbrzyma
Posty: 342
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:03

Re: Business Taxi

Post autor: pogromcaolbrzyma »

Dojazd na lotnisko w Warszawie wcale nie jest uciążliwy. Najwygodniej oczywiście skorzystać z własnego auta, bo można nim dojechać z każdego miejsca. Samochód możemy zostawić na parkingu, a pod terminal dowiezie nas osobne firmowe auto. To daje poczucie bezpieczeństwa i znacznie usprawnia dotarcie na samolot. Tutaj : https://www.startparking.pl/parkingi-modlin-warszawa można sprawdzić na na jakiej zasadzie to wszystko działa. Dajcie znać, co o tym sądzicie.
Awatar użytkownika
kikko
Posty: 134
Rejestracja: 03 paź 2019, 19:25

Re: Business Taxi

Post autor: kikko »

W Krakowie sprawdzi się wam ta taksówka https://radiotaxi919.pl/ Radio Taxi 919 to sprawdzona krakowska korporacja, mają dobra renomę. Ja od dawna z nimi jeżdżę i jestem im wierny ze względu na dobre ceny i punktualność.
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:30

Re: Business Taxi

Post autor: katpat »

W przypadku awarii na drodze warto mieć sprawdzoną pomoc drogową http://www.novum-kalisz.pl/samochody/ja ... ia-biegow/.
Awatar użytkownika
rogalski91
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2019, 16:02

Re: Business Taxi

Post autor: rogalski91 »

Dla mnie jest to bardzo nieprzydatne. Chociaż innym może być pomocne.
No i proszę. Boska ekonomia - żeby ktoś żył, ktoś musi umrzeć".
Awatar użytkownika
85Mich
Posty: 39
Rejestracja: 30 paź 2019, 11:36

Re: Business Taxi

Post autor: 85Mich »

Jak ktoś z was jest z okolic Katowic to polecam skontaktować sie z korporacją taksówkową www.tele-taxikatowice.pl. Korzystam z usług tej korporacji za każdym razem jak jestem w delegacji w Katowicach.
Awatar użytkownika
kingatoja84
Posty: 17
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:25

Re: Business Taxi

Post autor: kingatoja84 »

Kiedyś jak mieszkałam w Katowicach to pamietam Tele-Taxi , że była taka korporacja i kiedyś na ostatni rzut podwieźli mnie na lotnisko i dlatego ich zapamiętałam bo Pan tak dobrze znał tajemne dróżki, że dojechaliśmy na czas nie stojąc w gigantycznym korku.
Awatar użytkownika
Hagerty
Posty: 3
Rejestracja: 28 sie 2019, 13:40

Re: Business Taxi

Post autor: Hagerty »

Trzeba wybrać naprawdę dobrego przewoźnika. Szkoda że taksówki nie ma jasnego harmonogramu jak u samolotów, żebyś mógł dokładnie wiedzieć lotnisko chopina przyloty jak na przykład tutaj
Awatar użytkownika
Mirka85Mirka
Posty: 74
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:07

Re: Business Taxi

Post autor: Mirka85Mirka »

Ja też znam tą korporację taksówkową z Katowic http://tele-taxikatowice.pl/ i jestem zdania, że to jedna z lepszych korporacji na Śląsku. Polecam korzystać z ich usług a dużo złotówek zostanie nam w kieszeni.
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 242
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

Re: Business Taxi

Post autor: ArekWicz »

Ja natomiast jeżeli wybieram się na lotnisko to jednak stawiam na sprawdzoną firmę transferową https://shuttle24.pl/en/ w przypadku której będziecie mogli liczyć na szybkie dotarcie na Okęcie, w dobrej cenie i jednocześnie z pełnym wsparciem obsługi klienta oraz terminowością. Pozdrawiam i oczywiście życzę owocnego wyjazdu oraz wypoczynku :)
Awatar użytkownika
polkis
Posty: 62
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:55

Re: Business Taxi

Post autor: polkis »

Fajna nazwa na takie usługi jak przewozy międzynarodowe, czy wynajem busów gostyń . Wydaje mi się, że to dobrze , kiedy mamy naprawdę dobrą nazwę i wtedy na pewno znajdziemy klientów. Ja również myślę o podobnym biznesie, ale na razie mój mąż nie ma wolnego, to nie możemy się tym na dłużej zająć.
Awatar użytkownika
xerxes
Posty: 85
Rejestracja: 24 cze 2020, 23:22

Re: Business Taxi

Post autor: xerxes »

My korzystamy od dłuższego czasu z usług Neptun Taxi działającej na terenie Gdańska i okolic. Namiary podrzucam: https://neptuntaxi.pl/dla-firm/ Mega fajna, profesjonalna firma taksówkarska, mają dobrych, punktualnych kierowców i z każdym z klientów instytucjonalnych negocjują indywidualne warunki współpracy, mają też różne formy rozliczeń finansowych. Nam bardzo odpowiadają.
ODPOWIEDZ