Antykoncepcja

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
contik
Posty: 125
Rejestracja: 23 wrz 2019, 8:43

Antykoncepcja

Post autor: contik »

Bardzo fajna antykoncepcja to cytotec cena zakupiłam i powiem wam, ze mam teraz spokojną głowe, że nie bede w ciąży.
Awatar użytkownika
wunka
Posty: 41
Rejestracja: 14 lip 2019, 9:18

Re: Antykoncepcja

Post autor: wunka »

W ogóle trzeba przyznać, że antykoncepcja to świetna sprawa. Ja dzięki moim tabletkom vines (z którymi się znam już od 3 lat) nie mam już żadnych problemów z okresem. Unormował się, trwa kilka dni no i nie sprawia mi już tyle bólu. Czuję się dobrze, ćwiczę i zdrowo się odżywiam no i też jestem zabezpieczona przed ciążą. To też super :)
Elźa

Re: Antykoncepcja

Post autor: Elźa »

Pamiętajcie, że w razie zajścia w nieplanowaną ciążę nie jesteście w sytuacji bez wyjścia. Ciążę można legalnie usunąć, wystarczy pojechać do Czech, gdzie prawo dopuszcza aborcję do 12 tygodnia. Zaraz przy granicy polsko-czeskiej jest Klinika Stonava, w której otrzyma się pomoc.

cyfral instrukcja
pociąg

Re: Antykoncepcja

Post autor: pociąg »

Bardzo ważne jest, żeby antykoncepcja była odpowiednio dobrana. Tabletki mogą też korzystnie wpływać na zdrowie i np. regulować cykl miesiączkowy. Mnie odpowiednie tabletki przepisał mój lekarz - dr Porębski z warszawskiej kliniki Babka Medica . Bardzo polecam Pana Doktora. Świetny i też delikatny ginekolog! Mam do niego zaufanie.
sumiś

Re: Antykoncepcja

Post autor: sumiś »

W niespodziewanych sytuacjach można tutaj https://onlinerecepta.pl/product/antyko ... -awaryjna/ skorzystać z pomocy. Jest tam konsultacja lekarska, gdzie można otrzymać odpowiednią receptę. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu, bo dzięki temu nie trzeba wychodzi z domu i czekać w kolejce na wizytę. Jest to ciekawa opcja.
miłość

Re: Antykoncepcja

Post autor: miłość »

Antykoncepcja oznacza wizytę u ginekologa, więc tutaj mogę doradzić panią doktor Barbarę Blicharczyk, która przyjmuje przy ulicy Szpitalnej 2 w Kołobrzegu. Ona na pewno dobierze odpowiednie tabletki. Bo tutaj nie chodzi o znaną czy nie znaną markę, tylko o to co dla nas najlepsze.
Marzena81

Re: Antykoncepcja

Post autor: Marzena81 »

Elźa dobrze, że są takie kliniki chętne pomóc Polkom, moja znajoma też przerywała ciążę w Czechach w tej klinice aborcja.cz, mówiła, że bardzo dobrze się nią zaopiekowali, dało się bez problemu dogadać nawet nie znając jakoś super angielskiego, wiadomo, Polak z Czechem zawsze się porozumie, do Czech jest blisko, pomoc medyczna na wysokim poziomie, a do tego cenowo jest taniej niż gdzieś na Zachodzie. Dodatkowo tam byli w stanie zagwarantować dojazd gdyby się nie miało czym dojechać.
ODPOWIEDZ