Adwokat do sprawy rozwodowej

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Zuzanna-67
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2021, 19:47

Adwokat do sprawy rozwodowej

Post autor: Zuzanna-67 »

Witajcie moi drodzy. Po długich rozmyślaniach zdecydowałam się złożyć pozew o rozwód. W tej kwestii chciałabym się jeszcze skonsultować z adwokatem. Myślicie, że kancelaria kroladwokat.pl to dobry wybór?
Awatar użytkownika
Wahid1992
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2021, 3:30

Re: Adwokat do sprawy rozwodowej

Post autor: Wahid1992 »

Dość długo współpracuję już z mecenasem Królem i mogę go serdecznie polecić. Przygotowuje dla mnie projekty umów o pracę. Wiem, że zna się na wielu dziedzinach prawa, a w dodatku jest skuteczny. Lepiej nie można trafić.
Awatar użytkownika
ully
Posty: 85
Rejestracja: 21 wrz 2019, 20:54

Re: Adwokat do sprawy rozwodowej

Post autor: ully »

W sprawach rozwodowych wsparcie i pomoc adwokata jest wręcz niezbędna moim zdaniem. Nigdy nie wiadomo na 100% jak druga strona się zachowa, lepiej nie ryzykować. Mój brat korzystał z pomocy adwokata Łukasza Węgłowskiego i bardzo sobie chwalił jego podejście i zaangażowanie w tym trzeba przyznać trudnym czasie.
dSEBASTIAŃb

Re: Adwokat do sprawy rozwodowej

Post autor: dSEBASTIAŃb »

Z tego co kojarzę to sprawa rozwodowa to jest taka całkiem typowa sprawa, z którą powinien poradzić sobie każdy adwokat. Najważniejsze jest wykazanie winy jednej ze strony, żeby potem właśnie łatwiej było wykazać że to tylko jedna zez stron odpowiada za rozpad małżeństwa.
wołek

Re: Adwokat do sprawy rozwodowej

Post autor: wołek »

W Trójmieście najbardziej skuteczny w takich sprawach jest chyba mec. Cejrowski - doświadczony i mega empatyczny prawnik z powołania. Nie ma dla niego znaczenia Twoja pozycja społeczna, wina czy jej brak - robi wszystko, by to jego klient stanął po wygraną w nawet trudnych sprawach. A rozwodowe tez zwykle łatwe nie są
Oczywiście8374

Re: Adwokat do sprawy rozwodowej

Post autor: Oczywiście8374 »

https://www.kancelariasobota.pl/ - polecam zgłosić się do nich. Korzystałam z pomocy i naprawdę, lepiej trafić nie mogłam. Rozwód, który zapowiadał się na trudny, dzięki nim przebiegł całkiem sprawnie. Ogólnie dawno jest to za mną i jestem bardzo szczęśliwa, że zgłosiłam się właśnie do tej kancelarii.
ginamó

Re: Adwokat do sprawy rozwodowej

Post autor: ginamó »

Pisz smialo do http://adwokat-przybyl.pl/ . Znaja sie takze na prawie rodzinnym, takze na miejscu na pewno otrzymasz wiele cennych wskazowek. Mi to pozwolilo uniknac glupich bledow a co najwazniejsze bez szwanku przejsc przez caly proces rozwodowy. Myslalam, ze to sie potoczy znacznie gorzej!
maróczek

Re: Adwokat do sprawy rozwodowej

Post autor: maróczek »

W takim razie poszukujesz adwokata od spraw rodzinnych! Prawem rodzinnym zajmuje się także https://adwokatslupsk.pl/oferta/ , dlatego zgłoś się i do nich. Otrzymałem wsparcie gdy chodzilo o rozwod z separacja, ale i pozniejsza opieke nad dziecmi. Na wlasna reke bym tego nie ogarnal, sprawa przykra i dosyc ciezka.
Teśla

Re: Adwokat do sprawy rozwodowej

Post autor: Teśla »

Koniecznie zapoznaj się z ofertą Kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Według mnie taka kancelaria zdecydowanie się bardzo przyda, szczególnie jeśli kompletnie nie znacie się na prawie, a chcecie by to wszystko w jakiś sposób miało ręce i nogi. Walczcie, ale nie w pojedynkę.
Hanka

Re: Adwokat do sprawy rozwodowej

Post autor: Hanka »

Dobry adwokat przy rozwodzie to kluczowa sprawa. Nawet gdy sprawa wyglada na prostą - różne rzeczy mogą sie skomplikować w trakcie trwania procesu. Warto więc skorzystać z pomocy doświadczonego i pewnego prawnika. Jeśli jesteście z Bydgoszczy lub okolic to profesjonalną pomoc we wszystkim co związane z prawem rodzinnym, otrzymacie w kancelarii którą prowadzi mecenas Karol Bryś - https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/. Ma on doświadczenie w tego typu sprawach i udzieli ci pomocy niezależnie od tego jak bardzo skomplikowana jest twoja sytuacja. Działa sprawnie, jest konkretny i profesjonalny.

katowice żelazna chirurgia naczyniowa
ODPOWIEDZ