Wybór domu opieki

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Salma
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2021, 14:09

Wybór domu opieki

Post autor: Salma »

Czym byście się kierowali, gdybyście mieli wybrać dom opieki dla seniora Łódź? Wiadomo, że ważne są takie aspekty jak odpowiednio wyszkolony personel, komfortowe warunki czy całodobowy nadzór. Co jeszcze byłoby ważne? Jak sądzicie?
katasyńska

Re: Wybór domu opieki

Post autor: katasyńska »

Moja mama jest od niedawna w Domu Opieki "Promyk" w Halinowie, więc myślę, że mogę się wypowiedzieć. :) Przede wszystkim - w dobrym domu seniora starsza osoba ma się czuć pewnie, być spokojna, zadbana, mieć stały dostęp do opieki wykwalifikowanego personelu, a także zorganizowany czas wolny, aby miała co robić. Dlatego gdy okazało się, że "Promyk" spełnia te wszystkie cechy, bardzo się ucieszyliśmy. Tym bardziej, że możemy w każdej chwili odwiedzać mamę i rozmawiać z nią, więc cały czas mamy pewność, że jest zadowolona. Jeśli naprawdę chcecie, żeby bliska Wam osoba trafiła do sprawdzonej placówki, przyjrzyjcie się ofercie Domu Opieki "Promyk". :)

pou online bez pobierania
ODPOWIEDZ