terapia dla par - czy ma sens?

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
sarina-62
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2024, 20:51

terapia dla par - czy ma sens?

Post autor: sarina-62 »

Hej kochani! Ostatnio w moim związku z partnerem zaczęły pojawiać się problemy, które utrudniają nam codzienne funkcjonowanie. Zastanawiam się, czy warto skorzystać z terapii dla par. Czy to ma sens? Czy może lepiej próbować radzić sobie samemu? Słyszałam wiele opinii na ten temat, ale chciałabym poznać Wasze doświadczenia. Może ktoś z Was miał już styczność z terapią par w Łodzi? Liczę, że dzięki Waszym wskazówkom uda mi się znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla naszego związku. Z góry dziękuję za wszystkie komentarze i sugestie!
thetimes

Re: terapia dla par - czy ma sens?

Post autor: thetimes »

Wiem, że czasem są rzeczy, które powinniśmy rozwiązać na terapii, ale też nie chcemy się na nie otworzyć, albo co gorsza, nie możemy sięgnąć do tych wspomnień. I myślę, że wiem co może Wam pomóc. NA pewno będzie to hipnoterapeuta warszawa , który ma doświadczenie w pracy z podświadomością. Coraz częściej spotykam się z tym, że takie możliwości są skuteczne i do rozwiązania.
ODPOWIEDZ