Szkolenia

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Dangerka
Posty: 49
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:36

Szkolenia

Post autor: Dangerka »

Szkolenia są niezwykle istotną kwestią, dzięki temu możemy zdecydowanie bardziej się rozwijać. Każdy z nas powiniem pomyslec o tym by lepiej się rozwijać. Dlatego takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , powinny nas zainteresować. Ciągły rozwój pozwoli sprawić, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Szkolenia

Post autor: Iza »

A czy Warto Waszym zdaniem zapisywać się w dzisiejszych czasach na jakieś kursy językowe? Czytałam ostatnio na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-poczatkujacych o kursach języka angielskiego dla początkujących, organizowanych przez szkołę językową SPEAK-UP. Czy według Was warto się na taki kurs zapisać? Korzystacie z takich kursów?
Awatar użytkownika
adik356
Posty: 50
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:42

Re: Szkolenia

Post autor: adik356 »

Bardzo fajne szkolenia możemy znalezc na portalu imperiumszkoleniowe.pl. Jest to bardzo fajny portal, gdzie znajdziemy w dobrej cenie wiele przydatnych szkoleń, np. bezpieczeństwo informacyjne, które zyskało moją uwagę i wydaje mi się bardzo użyteczną wiedzą ;).
Awatar użytkownika
micha
Posty: 50
Rejestracja: 04 sty 2019, 11:46

Re: Szkolenia

Post autor: micha »

Bardzo fajną opcją są też kursy doszkalające, dzięki którym możemy rozszerzać swoje horyzonty. Na przykład na stronie http://szkolenia-dla-lekarzy.pl/ znajdziecie różne szkolenia z medycyny estetycznej dla lekarzy. Warto się z nimi zapoznać.
Awatar użytkownika
nasino
Posty: 119
Rejestracja: 20 maja 2019, 22:43

Re: Szkolenia

Post autor: nasino »

Polecam poczytac nieco o tym jak zostać instruktorem fitness ponieważ coraz częściej słyszy się o tym, jak ktoś uczęszcza na takie zajęcia, więc na pewno jest to dobry zawód.
Awatar użytkownika
Tamaris
Posty: 81
Rejestracja: 28 maja 2019, 20:41

Re: Szkolenia

Post autor: Tamaris »

Na pewno warto brać udział w szkoleniach i kursach różnego typu bo to bardzo rozwija. Na pewno warto uczyć się języków obcych, głównie angielskiego. Jeśli chcecie uczyć się bez wychodzenia z domu to zerknijcie na platformę językową EduEduOnline https://edueduonline.pl/cennik-kursow . Tu możecie skorzystać z kursów o różnym stopniu zaawansowania.
Awatar użytkownika
molka
Posty: 205
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:53

Re: Szkolenia

Post autor: molka »

Przestrzeganie zasad BHP w zakładzie pracy, dbanie o bezpieczeństwo pracowników oraz umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej to niezwykle ważne aspekty naszego życia codziennego i zawodowego. Zastanawiasz się nad wyborem osoby do przeprowadzenia kursu w swojej firmie? Jesli tak to polecam https://safetymark.pl/szkolenia/szkolenie-medyczne/ Na pewno będziecie zadowoleni z podjętej współpracy.
Awatar użytkownika
pogromcaolbrzyma
Posty: 313
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:03

Re: Szkolenia

Post autor: pogromcaolbrzyma »

Według mnie, warto uczęszczać na różnego rodzaju szkolenia, ze względu na fakt, że dzięki temu możemy się rozwijać - nie tylko w sferze zawodowej, ale również możemy pracować nad swoim charakterem. Ostatnio trafiłam na ciekawy profil na facebooku : https://www.facebook.com/renataimbierowiczCoaching/ i przyznam, że tematyka tych spotkań bardzo mi odpowiada. A wy co myślicie? Poszlibyście na takie szkolenie coachingowe?
Awatar użytkownika
orzech
Posty: 62
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:38

Re: Szkolenia

Post autor: orzech »

Wszystko zależy od tego, w jakiej branży pracujecie. Ja ostatnio trafiłam na ciekawe szkolenia z zakresu medycyny estetycznej: http://pimik.pl/. Jeśli są tu osoby zainteresowane to polecam.
Awatar użytkownika
DavidSarif
Posty: 7
Rejestracja: 16 lip 2019, 11:00

Re: Szkolenia

Post autor: DavidSarif »

Dzięki za fajne linki. Nie od dziś wiadomo, że wiedza to klucz do potęgi! Im więcej się przejdzie szkoleń, tym większa szansa na wysokie zarobki.
__________________________
http://politechnikalodzka.eu
Awatar użytkownika
Mutant
Posty: 39
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:29

Re: Szkolenia

Post autor: Mutant »

Zgadzam się. Szkolenia są bardzo ważne. W USA szkolenia są olbrzymim przemysłem.
________________________
Pisanie prac licencjackich
Awatar użytkownika
Yaro_78
Posty: 76
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:17

Re: Szkolenia

Post autor: Yaro_78 »

Obecnie jest bardzo duży wybór szkoleń więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jesteście fanami rysunku czy malarstwa to może zaciekawi Was kurs rysunku przygotowany przez szkołę Domin z Krakowa. Tu zajęcia prowadzone sa w małych grupach przez bardzo doświadczonych wykładowców co sprawia, że można się dużo nauczyć. Atmosfera jest miął i spokojna co sprzyja przyswajaniu nowych umiejętności.
Awatar użytkownika
inkka
Posty: 65
Rejestracja: 20 sie 2019, 9:00

Re: Szkolenia

Post autor: inkka »

Oferta szkoleń jest bardzo rozbudowana, ja wybieram zazwyczaj te związane z branża, w której pracuje - księgowość. Tu bardzo fajnie wspominam kursy, które prowadzi pani Marta Niziołek https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/. Ciekawa tematyka, dogodne lokalizacje i terminy. Wiedza przekazywana w bardzo przystępny i ciekawych sposób.
Awatar użytkownika
rudzielec
Posty: 56
Rejestracja: 07 lip 2019, 22:00

Re: Szkolenia

Post autor: rudzielec »

Tutaj https://adwokat-wroclaw.biz.pl/szkolenia-prawne/ jest przykład naprawdę dobrych szkoleń prawnych dla przedsiębiorców. Trzeba zawsze stawiać na jakość. Tutaj szkolenia prowadzą doświadczeni adwokaci i radcy prawni. Można się uczyć na konkretnych przykładach, rozwiązywać problemy, a nie tylko słuchać przepisów, bo to nie o to chodzi. Zobaczcie sobie na program tych szkoleń.
Awatar użytkownika
halik
Posty: 50
Rejestracja: 01 maja 2019, 3:08

Re: Szkolenia

Post autor: halik »

W firmie szkolenia z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej to podstawa. U nas przeprowadzała je firma Seka, ta sama która wykonywała również audyt z zakresu ochrony przeciwpożarowej w formie https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/. Sprawdzali dokładnie czy budynek firmy jest wyposażony w sprzęt i instalacje przeciwpożarowe. Również jak wyglądają warunki ewakuacji panujące w budynku.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: Szkolenia

Post autor: mczay »

Jestem ogromnym zwolennikiem tego typu szkoleń. Uważam, ze z ich pomocą można się samodoskonalić i tym samym zwiększać swoją wartość na rynku pracy. Sama, zdecydowałam się obecnie skupić na poznawaniu nowych języków. Jako, że samodzielna nauka w domu na niewiele mi się zdaje, zdecydowałem się skorzystać z oferty jednej ze szkół językowych. Czy powinnam wybrać https://lincoln.edu.pl/krakow/wybierz-test/ ?
Awatar użytkownika
andzia
Posty: 10
Rejestracja: 25 lip 2019, 16:17

Re: Szkolenia

Post autor: andzia »

Szkolenia są różnego rodzaju. Ja ostatnio wiele szkoleń i kursów znalazłam z myślą o tańcu dla dzieci. Czytałam o tym dużo na https://www.akademiatanca.com.pl/kursy- ... -warszawa/ . Mają tam dużo ciekawych propozycji godnych uwagi, a moje dzieci uwielbiają taniec różnorodny, więc myślę, że to coś dla nich specjalnego.
Awatar użytkownika
adik356
Posty: 50
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:42

Re: Szkolenia

Post autor: adik356 »

Sadzę, że szkolenia to bardzo fajny i często szybki sposób na podniesienie swojej pozycji na rynku pracy. Jak dobrze poszukamy to w internecie znajdziemy naprawdę wiele fajnych szkoleń ,chociażby tu: https://www.altkomakademia.pl/kategorie ... ki-zwinne/ . Te są z metodyk zwinnych,czyli z bardzo ciekawej dziedziny mającej zastosowanie w wielu branżach.
Awatar użytkownika
pamela66
Posty: 186
Rejestracja: 04 paź 2019, 8:56

Re: Szkolenia

Post autor: pamela66 »

szkolenia to nie wszystko, bo co z tego że pójdziesz na kurs bhp jak pracownicy nie będą odpowiednio zabezpieczeni? ważna jest też odzież robocza Hetman, dobre oznakowanie w firmie, gaśnice, apteczki itp.
Awatar użytkownika
majka45
Posty: 16
Rejestracja: 11 lis 2019, 12:10

Re: Szkolenia

Post autor: majka45 »

Na szkolenia jeździłam po całej Polsce i szukałam czegoś dla siebie aż w końcu trafiłam na http://szkolaempatii.pl/trening-nvc/ i dopiero to szkolenie z nvc dało mi to, czego szukałam. Ale wiem, że nie każdemu to podejdzie.
Awatar użytkownika
asiek
Posty: 98
Rejestracja: 07 cze 2019, 8:51

Re: Szkolenia

Post autor: asiek »

Kto w waszej firmie prowadzi szkolenia BHP? Ja właśnie zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty tej firmy https://safetymark.pl/ Co prawda zajmują się głownie projektowaniem i montażem systemów przeciwpożarowych, ale z tego co widziałam prowadzą też szkolenia z BHP, pierwszej pomocy i przeciwpożarowe dla pracowników.
Awatar użytkownika
Doom
Posty: 12
Rejestracja: 28 lis 2019, 11:51

Re: Szkolenia

Post autor: Doom »

Zgadzam się, ale nie tylko trzeba szkolić siebie. Bo szkolenia ratują także życie, na przykład takie jak szkolenie z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego w firmie. Ja w swojej zleciłem organizację takiego szkolenia firmie http://krispolppoz.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Prawdziwi fachowcy, którzy umiejętnie przekazują niezbędną wiedzę. Na szkoleniu oferują nie tylko teorię, ale przede wszystkim praktykę. Wiedzą jak zachęcić do słuchania, mają mnóstwo ciekawych anegdotek i opowieści, nie zanudzają słuchaczy! Gorąco polecam szkolenia z tej firmy.
Awatar użytkownika
siwak
Posty: 149
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:32

Re: Szkolenia

Post autor: siwak »

Jak tylko mogę to chodzę na szkolenia ponieważ pragnę się rozwijać zawodowo i szkoda, że teraz jestem w delegacji bo sprawdziłem na stronie https://totalexpert.pl/szkolenie/katowice/ to za tydzien bodajze 4.03 w Katowicach organizowane jest fajne szkolenie na temat podróży służbowych i samochodu firmowego. Jaka ironia, że o tym jest szkolenie na którym chciałbym być, a sam jestem w delegacji :(
Awatar użytkownika
Sucre
Posty: 61
Rejestracja: 23 sty 2020, 14:11

Re: Szkolenia

Post autor: Sucre »

W naszej firmie bardzo często przeprowadzamy bezpłatne szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi komputera, techniki sprzedaży czy bardzo ważnego w każdej firmie BHP. W podnoszeniu kompetencji pracowników pomaga nam firma EM-PARTNER https://www.em-partner.pl/szkolenia/ . Zaufaliśmy właśnie im, ponieważ już od pierwszych szkoleń zauważalny jest wzrost efektywności działań naszych pracowników, co w przypadku oferowanych przez nas usług marketingowych jest bardzo istotne.
Awatar użytkownika
mkoP
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2019, 19:51

Re: Szkolenia

Post autor: mkoP »

Wspomniano wyżej o konieczności zaopatrzenia pracowników w odzież roboczą. JAk najbardziej się zgadzam - jeśli stanowisko tego wymaga, to nie możemy o tym zapomnieć. W taką odzież najlepiej zaopatrywać się w hurtowniach BHP (np. https://www.kris-wroclaw.pl/ ), bo będziemy mieć pewnosć, ze jest dobrej jakości, z solidnych i trwałych materiałów.
Awatar użytkownika
Mirka85Mirka
Posty: 74
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:07

Re: Szkolenia

Post autor: Mirka85Mirka »

Dwa miesiące temu byłam na bardzo fajnym szkoleniu, które organizowała Fundacji Fortis w Katowicach www.fundacjafortis.pl . Szkolenie dotyczyło powszechnego problemu jakim jest stres i jak sobie z nim radzić “Redukcja stresu i poprawa jakości życia w sytuacjach społecznych”. Przyznam, że średnio radzę sobie ze stresem a to szkolenie dało mi wiele możliwości, żeby tego złego przeciwnika ( stres ) pokonać.
Awatar użytkownika
lovyn
Posty: 59
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:46

Re: Szkolenia

Post autor: lovyn »

Ktoś wcześniej napisał, że szkolenie to nie wszystko i tu się jak najbardziej zgadzam! To znaczy tak, szkolenie jest ważne, ale mało się zda, jeśli pracownicy nie będą nosić odpowiedniej odzieży ochronnej. W sklepie https://matiw.pl/ na pewno można taką kupić.
Awatar użytkownika
Andrea78
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 13:29
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Szkolenia

Post autor: Andrea78 »

Nie wiem jak wszyscy, ale staram się nauczyć czegoś nowego podczas kwarantanny. Na przykład pracowałem w firmie przy zakupie sprzętu do przetwarzania produktów rolnych. Jestem inżynierem Dokąd mam iść Oczywiście znalazłem w Krakowie, gdzie mieszkam, szkołę rysunku Artakademia na ul. Gertrudy 18, w której wcześniej chodziłem na zajęcia z malarstwa. Tutaj mają bezpłatne lekcje rysunku. Po tym mam nadzieję wejść do branży gamedev. Rysuj obrazy, postacie, lokalizacje, tła, atrybuty. 6 miesięcy nie poddaję się i myślę tylko o nowym zawodzie. Jak myślisz, jakie jest właściwe podejście lub czy szukasz nowego wakatu według profilu architekta, inżyniera?
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 187
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:00

Re: Szkolenia

Post autor: Zefir »

Wiadomo, ze taka odzież robocza musi być trwała i dobrze wykonana. Z tego co sama czytałam to tutaj https://net-bear.pl/odziez-robocza masz dosteoną dobre jakosci odzież roboczą.
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

Re: Szkolenia

Post autor: sfinx »

Jeśli myślimy o tym by zdobyć wykwalifikowanych pracowników to powinniśmy zainwestować w kształcenie dualne https://edunet-poland.pl/oferta/ksztalcenie-zawodowe/ . Rzecz popularna na zachodzie, u nas też coraz chętniej pracodawcy po nią sięgają. Polecam się tematem zainteresować
Awatar użytkownika
Kinga_182
Posty: 75
Rejestracja: 12 gru 2019, 23:52

Re: Szkolenia

Post autor: Kinga_182 »

Pewnie, że szkolenia są ważne :) I niektóre tak na prawdę są koniecznością jak bhp. Szukam jakieś firmy, w której będzie miła obsługa. Bhp muszę zrobić dla moich pracowników. Czy tą firmę ktoś zna http://www.bhpdlaciebie.eu/ ? Szukam w stolicy najlepiej. Jeśli się sprawdzą to potrzebuję kogoś na dłuższą współracę.
Awatar użytkownika
KAZmieRZ
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2020, 18:40

Re: Szkolenia

Post autor: KAZmieRZ »

Najważniejsze jest szkolenie bhp. Dzięki temu uda nam się dowiedzieć jak odpowiednio zabezpieczyć się w pracy. Moim zdaniem przede wszystkim powinniśmy zacząć od odpowiedniej odzieży roboczej. Ja swoją przeważnie kupuję w https://www.optimumbhp.pl/Odziez-robocza,c,19. Z tego co wiem to moi znajomi też robią tam zakupy :)
Awatar użytkownika
remigiusz84
Posty: 63
Rejestracja: 02 cze 2020, 15:18

Re: Szkolenia

Post autor: remigiusz84 »

Jeśli o naszą firmę chodzi to szkolenia szkolenia BHP i przeciwpożarowe organizuje firma szkoleniowa Inka https://bhp-inka.pl/ z Sosnowca i super się sprawdzają. Są świetnie zorganizowani i maja dobre podejście do klienta. Plus też daję za rozsądne ceny.
Awatar użytkownika
pamela66
Posty: 186
Rejestracja: 04 paź 2019, 8:56

Re: Szkolenia

Post autor: pamela66 »

nie zapominajcie, że szkolenia to nie wszystko, niezbędne jest też obuwie bhp z hurtowni w Szczecinie, tak by pracownicy byli bezpieczni w pracy
Awatar użytkownika
Raspa
Posty: 155
Rejestracja: 18 gru 2019, 14:20

Re: Szkolenia

Post autor: Raspa »

Jest ogromna liczba szkoleń, ale ogromnie ważne jest to, żeby wybrać odpowiednie - bo warto się dokształcać. Wiem, że warto zainteresować się szkoleniami z metody BeBo (czyli treningu mięśni dna miednicy), które organizowane są przez https://www.beckenboden.com/pl/ przede wszystkim dedykowane trenerom personalnym, położnym czy fizjoterapeutom.
Awatar użytkownika
debora
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2019, 8:25
Lokalizacja: Sanok

Re: Szkolenia

Post autor: debora »

Co do szkoleń to watro dobrze wybrać, pojawiło się teraz dużo takich finansowanych przez UE jednak co poniektóre nie niosą nic więcej jak zyski organizatora bo wiedza jaka jest na nich przekazywana woła o pomstę do nieba.
Awatar użytkownika
kikko
Posty: 134
Rejestracja: 03 paź 2019, 19:25

Re: Szkolenia

Post autor: kikko »

Jeśli w łódzkim szukacie szkoleń zawodowych na wysokim poziomie to takie organizuje Zakład Doskonalenia Zawodowego. Mają sporo ośrodków w róznych miastach, także sprawdźcie sobie na ich stronie gdzie konkretnie. Tu podrzucam adres strony https://www.zdz.lodz.pl/osrodki-szkoleniowe Ja jakiś czas temu skończyłem u nich kurs i szybko znalazłem pracę, także jestem zadowolony, że na nich trafiłem.
Awatar użytkownika
pozioma
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2020, 10:59

Re: Szkolenia

Post autor: pozioma »

Szkolenia to dobry pomysł,zwłaszcza kiedy ktoś siedzi zamknięty podczas kwarantanny.Nie trzeba wychodzić z domu,w wolnym czasie wystarczy włączyć komputer i on-line wziąć udział w interesującym nas szkoleniu.Ostatnio zrobiło się to bardzo modne.Obecnie nawet wiele firm organizujących tego typu naukę,proponuje spore upusty,wystarczy się z nimi skontaktować https://eszkolenia.eduedukacja.pl/szkol ... kowe-i-hr/
i pochłaniać wiedzę przekazywaną przez doświadczonych nauczycieli.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 72
Rejestracja: 30 wrz 2019, 15:54

Re: Szkolenia

Post autor: mleczko90 »

w Polsce ruszyły kursy integrity solution https://integritysolutionspoland.pl/ - polecam sie zainteresowac
Awatar użytkownika
rihanna
Posty: 144
Rejestracja: 20 sie 2019, 13:19

Re: Szkolenia

Post autor: rihanna »

Najważniejsze, żeby szkolenia faktycznie czegoś nas uczyły. Aby coś wnosiły do naszego życia... Dlatego warto zapoznać się z najróżniejszymi propozycjami i wybrać odpowiednie, które są zgodne z naszymi potrzebami, zainteresowaniami, branżą w jakiej pracujemy. Sporo interesujący propozycji szkoleń znajdziecie również tutaj http://pccpoland.pl/o-nas . Możecie sobie sprawdzić.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 64
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:19

Re: Szkolenia

Post autor: Aligru »

Warto zainwestować w naukę języka online. Tutaj widziałem ofertę na ten temat: https://youenglish.school/kursy-jezykowe-online/
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: Szkolenia

Post autor: bongu »

Jeśli interesuje was dostanie się do policji to powinniście wykonać kursy http://klamstwo.specjalista.eu/ chodzi dokładnie o rozpoznawanie kiedy ktoś kłamie, takie kursy są bardzo ważne.
Awatar użytkownika
allo83
Posty: 141
Rejestracja: 02 wrz 2019, 17:18

Re: Szkolenia

Post autor: allo83 »

Wszelkie szkolenia wstępne i okresowe fachowo organizują w http://www.wroclawbhp.pl/. Sprawna organizacja i kompetentnie przekazana wiedza. Dobrze się z nimi współpracuje. Jednym słowem specjaliści.
Awatar użytkownika
Porion77
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2019, 11:08

Re: Szkolenia

Post autor: Porion77 »

Wszelkie szkolenia z branży medycznej znajdziecie w ofercie firmy http://agamon.biz/. Profesjonalna organizacja i prawdziwa nauka, która zostaje na długo. Korzystałem i bardzo mi się podobało.
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: Szkolenia

Post autor: agis »

Na pewno tutaj https://energyre.pl/pl/szkolenia-fotowoltaika/ warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na szkolenia z zakresu systemów fotowoltaicznych. Myślę, że warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, albowiem można w ten sposób zdobyć nowe umiejętności, za co za tym idzie zmienić pracę i lepiej zarabiać. Obecnie bardzo wiele osób decyduje się na ekologiczne rozwiązania, które pozwalają na naprawdę duże oszczędności.
Awatar użytkownika
xerxes
Posty: 85
Rejestracja: 24 cze 2020, 23:22

Re: Szkolenia

Post autor: xerxes »

Świetnie zorganizowane szkolenia z zakresu ubezpieczeń społecznych, kadr i płac, podatków, bhp czy prawa pracy organizuje firma MF Szkolenia https://mfszkolenia.pl/ z Warszawy. Warto zajrzec na ich stronę i sprawdzić szczegółową ofertę, bo mają szeroki zakres szkoleń. Prowadzą je świetni instruktorzy i cenowo to rozsądnie, także ja jak wychodzinajlepiej oceniam te firmę szkoleniową.
Awatar użytkownika
pinkin
Posty: 6
Rejestracja: 30 mar 2020, 21:14

Re: Szkolenia

Post autor: pinkin »

Ja ostatnio miałem okazję zdawać Test Wiedzy Ogólnej, który jest jednym z wymogów aby dostać się do policji. Głównie korzystałem z materiałów ze strony https://www.rekrutacja-do-policji.pl/te ... do-policji oraz bezpośrednio z Ustawie o Policji. Kurs polecam bo udało się zdobyć wymaganą liczbę punktów za 1 razem.
Awatar użytkownika
uperle
Posty: 186
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:37

Re: Szkolenia

Post autor: uperle »

Jeśli chcecie wykonać szkolenia ppoż Gdańsk, to zajrzyjcie na stronę https://q-hse.pl/ u nich jest taka możliwość, wystarczy się tylko do nich odezwać. Ja od kilku dni u nich się szkolę z różnych dziedzin i jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
Kitku
Posty: 48
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:54

Re: Szkolenia

Post autor: Kitku »

Kiedy poszukujesz dostawcy produktów BHP którzy mają wszelkie potrzebne artykuły z tego zakresu to odwiedź ten sklep https://blog-glovex.pl/ Nie dość że mają potrzebne artykuły BHP to jeszcze prowadzą blog tematyczny z ciekawymi poradami z tego zakresu. Dzięki nim masz pewność że zapewniłeś bezpieczeństwo pracy w swojej firmie
lowęst

Re: Szkolenia

Post autor: lowęst »

Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej http://szkoleniappk.pl/
awiś

Re: Szkolenia

Post autor: awiś »

A tutaj https://www.blekitnypiotrus.pl/oferta/d ... 7-dni.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem namiar na ciekawą propozycję. Są tam 7 dniowe rejsy szkoleniowe na patent żeglarza jachtowego. Taka opcja jest naprawdę ciekawa. Można bowiem nie tylko zdobyć uprawnienia, ale również przeżyć niesamowitą przygodę.
amiś

Re: Szkolenia

Post autor: amiś »

Jeśli interesują was specjalistyczne szkolenia z zakresu zarządzania projektami, to na pewno tutaj https://leadership-center.pl/ warto sobie zerknąć. Mają tam bowiem w ofercie wiele ciekawych propozycji. Zdobyta w ten sposób wiedza pozwala bowiem na szybkie i sprawne realizowanie projektów. Poza tym ważne jest to, że będą one realizowane terminowo bez konieczności inwestowania dodatkowych środków.
Awatar użytkownika
uperle
Posty: 186
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:37

Re: Szkolenia

Post autor: uperle »

Jeśli chodzi o szkolenie z pierwszej pomocy Gdynia, to dobry wybór. Ja byłem w firmie https://q-hse.pl/ na tym kursie i wielu innych, było super. Pracownicy doświadczeni i wyuczeni, a na tym najbardziej mi zależało.
iście

Re: Szkolenia

Post autor: iście »

Kitku pisze: ↑21 wrz 2020, 20:39 Kiedy poszukujesz dostawcy produktów BHP którzy mają wszelkie potrzebne artykuły z tego zakresu to odwiedź ten sklep https://blog-glovex.pl/ Nie dość że mają potrzebne artykuły BHP to jeszcze prowadzą blog tematyczny z ciekawymi poradami z tego zakresu. Dzięki nim masz pewność że zapewniłeś bezpieczeństwo pracy w swojej firmie
Szkolenia BHP są bardzo ważne, o nich zapomnieć się nie da :). W naszym przedsiębiorstwie zajmuje się nimi firma PRO.EDU MICHAŁ SZCZEŚNIAK z Wągrowca https://proedu.eu/szkolenia/szkolenia-bhp. To rzetelni ludzie, swoje obowiązki traktują całkowicie poważnie, ceny mają korzystne, szkolenia wiele wnoszą, nie są tylko formalnością. Oni organizowali także nasze szkolenia pierwszej pomocy, wyszło bardzo dobrze, polecam.
Awatar użytkownika
Leila88
Posty: 130
Rejestracja: 06 kwie 2020, 10:01

Re: Szkolenia

Post autor: Leila88 »

Namiary na centra szkoleniowe czy szkoły jazdy znajdziecie na tej stronie https://www.po-godzinach.pl/firmy/mazow ... 2C%20kursy. Dużym ułatwieniem jest możliwość wyszukiwania zgodnie z lokalizacją, dzięki czemu można namierzyć punkty jak najbliżej swojego miejsca zamieszkania. Ja nawet nie wiedziałam, że w mojej okolicy są takie firmy. Warto skorzystać. Polecam.
O3bgkd4ł

Re: Szkolenia

Post autor: O3bgkd4ł »

Iza pisze: ↑27 maja 2019, 10:23 A czy Warto Waszym zdaniem zapisywać się w dzisiejszych czasach na jakieś kursy językowe? Czytałam ostatnio na stronie o kursach języka angielskiego dla początkujących, organizowanych przez szkołę językową SPEAK-UP. Czy według Was warto się na taki kurs zapisać? Korzystacie z takich kursów?
warto czasem zrobić coś dla siebie.
-
me 2020
WaldemuriAAaą

Re: Szkolenia

Post autor: WaldemuriAAaą »

Moim zdaniem teraz coraz więcej ludzi korzysta z różnych szkoleń i to w sumie bardzo dobrze, bo dzięki temu zwiększają swój potencjał i umiejętności, co na pewno będzie dostrzeżone przez obecnych czy przyszłych pracodawców. Ja postanowiłem zapisać się na szkolenie excel http://www.szkolenieexcel.pl/. A Wy na co?
Adaś1235

Re: Szkolenia

Post autor: Adaś1235 »

Większość osób wybiera się na szkolenie aby zdobyć doświadczenie. Dlatego też warto wspomnieć o czymś takim jak facylitacja. Facylitacja jest metodą wspierania pracy zespołu na rzecz realizacji określonego celu. Dokładniej mówiąc facylitacja to takie oddziaływanie na grupę, które pomaga osiągnąć założone rezultaty w optymalnym czasie oraz zgodnie z potencjałem uczestników spotkania.
makłowicz

Re: Szkolenia

Post autor: makłowicz »

Jeśli chodzi o szkolenia dla psychologów to w tym roku mimo sytuacji i tak jest możliwość uczestnictwa w różnych szkoleniach, a nawet jest rekrutacja na kurs psychoterapii w Lublinie w https://cbt.pl/szkola-psychoterapii/4-l ... ekrutacja/ . Myślę, że warto z tej okazji skorzystać, bo przecież wiele placówek wstrzymuje kursy i teraz ciężko się gdzieś dostać
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: Szkolenia

Post autor: bongu »

Jeśli interesują was szkolenia dla transportu, to możecie na nie się zapisać do firmy https://www.certyfikatkatowice.pl/ u nich na pewno uda wam się wszystkiego nauczyć. Wykładowcy z tej firmy są bardzo ciekawi i oddają swoją wiedzę w stu procentach, jestem zadowolony, że na nich trafiłem.
Miruś42

Re: Szkolenia

Post autor: Miruś42 »

Według mnie szkolenia to bardzo ważna kwestia i zdecydowanie należy wciąż się rozwijać a już w szczególności gdy pracujemy w odpowiedzialnych branżach np. w branży medycznej. Na stronie https://savealife.pl/dla-sluzb-mundurow ... ndurowych/ znajdziecie kurs pierwszej pomocy dla służb mundurowych.
Sławomir

Re: Szkolenia

Post autor: Sławomir »

Niedawno udało mi sie zdobyć uprawnienia budowlane, co było jednym z moich celów w życiu. W trakcie nauki korzystałem z program uprawnienia budowlane i szczerze polecam, ponieważ większość pytań sie powtórzyła. Dodatkowo można było sprawdzać swoją aktualna wiedze w trakcie nauki.
AnnaŻ

Re: Szkolenia

Post autor: AnnaŻ »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję szkolenia z zakresu bhp https://dbbhp.pl/o_firmie/. Firma oferuję szkolenia i doradztwo z zakresu przepisów bhp i ochrony przeciwpożarowej w tym ocena ryzyka zawodowego czy ocena wydatku energetycznego na stanowiskach pracy.
Marcyśka93

Re: Szkolenia

Post autor: Marcyśka93 »

Ja osobiście chodzę na bardzo dużą ilość szkoleń, bo jest to dla mnie najwygodniejsza i najbardziej skuteczna metoda rozwoju. Ostatnio odbyłam zarządzanie emocjami szkolenie, gdzie przeprowadzali nam scenariusze trudnych rozmów z klientami i teraz czuję się o wiele bardziej przygotowana na tych "bardziej pretensjonalnych" klientów.
Oti8ruy1ą

Re: Szkolenia

Post autor: Oti8ruy1ą »

Iza pisze: ↑27 maja 2019, 10:23 A czy Warto Waszym zdaniem zapisywać się w dzisiejszych czasach na jakieś kursy językowe? Czytałam ostatnio na stronie o kursach języka angielskiego dla początkujących, organizowanych przez szkołę językową SPEAK-UP. Czy według Was warto się na taki kurs zapisać? Korzystacie z takich kursów?
warto się jak najbardziej szkolić.
-
jak kupić mieszkania w rumi
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 476
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Szkolenia

Post autor: feel09 »

Bardzo ważne w pracy jest aby posiadać odpowiednią wiedzę, często wykraczającą poza daną specjalizację. Warto iść w tym kierunku i stawiać na porządną edukację, która pozwoli uzyskać jeszcze lepszy efekty. Dlatego kurs pomocy przedmedycznej to świetne rozwiązanie dla wszystkich pracowników w Twojej firmie. Dzięki http://www.wce.pl/szkolenia-z-zakresu-p ... znej-i-BHP możesz zyskać pewność, że Twoi pracownicy będą gotowi na różne sytuacje.
Mortuś

Re: Szkolenia

Post autor: Mortuś »

Kiedy ja chciałem zrobić sobie kurs na suwnice, to było bardzo mało ofert na rynku. Teraz macie o wiele prościej. Mojemu koledze właśnie doradziłem, żebym zrobić sobie uprawnienia w tej firmie https://kursyzawodowe.pl/oferta/szkolenia-udt/suwnice-wciagniki-i-wciagarki/ ponieważ mają ogromną wiedzę oraz doświadczenie w tym temacie. Wy również możecie z niej skorzystać.
pauluś04033

Re: Szkolenia

Post autor: pauluś04033 »

Bardzo zależy mi na tym, aby podszkolić swój rysunek oraz wszystkie swoje umiejętności, dlatego myślę, aby zapisać się do szkoły rysunku. Znalazłam świetną szkołę tutaj - https://www.formatstudio.com.pl/ . Jest to profesjonalna Szkoła o profilu artystyczno-rysunkowym działająca w Nowym Sączu, Krakowie, Krośnie oraz w nowo otwartej placównce w Nowym Targu.
tomuś0333

Re: Szkolenia

Post autor: tomuś0333 »

Ja również uważam, że szkolenia dla przedsiębiorców i kursy to najlepsza metoda rozwoju. Ostatnio miałem w pracy przeprowadzone szkolenie techniki sprzedaży, dzięki któremu poznałem nowoczesne sposoby na skuteczne pozyskanie klienta. Wyniki mojej sprzedaży w tym miesiącu są większe, niż za poprzedni miesiąc - i ja i mój pracodawca jesteśmy zadowoleni z takiego rozwiązania. Uważam, że jeśli widać różnicę i jeśli faktycznie przynosi to odpowiednie efekty, to jak najbardziej warto i trzeba korzystać. Sprawdźcie szkolenia w Waszej okolicy lub szkolenia online.
Tomuś18

Re: Szkolenia

Post autor: Tomuś18 »

Bardzo ważne jest aby szkolić się, dlatego też wspomnę, że warto zrobić kurs doskonalący dla ratownika. Na takich kursach uczą naprawdę bardzo dużo, dlatego też można zdobyć ogromną wiedzę. Poza tym każdy kurs nas rozwija, dlatego też warto je robić.
Kamil Łasica

Re: Szkolenia

Post autor: Kamil Łasica »

Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa w firmie to bardzo ważna sprawa, dodatkowo regulowana szeregiem przepisów prawnych o czym niektórzy zapominają. Dlatego warto jest współpracować z zewnętrzną firmą taką jak KOF Regard BHP Rzeszów która będzie kompleksowo szkolić pracowników w tym zakresie.
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

Re: Szkolenia

Post autor: sfinx »

Niezbędne są szkolenia do rozwoju zawodowego. Choć teraz nieco utrudnione jest korzystanie z kursów ze względu na ograniczenia, to zawsze można się posiłkować materiałami edukacyjnymi online jak na przykład webinarem z akademii stomatologii https://www.akademiastomatologii.edu.pl ... inar-2-z-3 .
viżka

Re: Szkolenia

Post autor: viżka »

a co powiecie na kursy językowe ? Mnie ostatnio zaczęła interesować nauka języka niemieckiego i zamierzam zapisać się na kurs do szkoły Structura https://structura.pl/. Ich oferta jest bardzo rozbudowana i dopasowana do potrzeb kursantów. Przystępne ceny kursów, doświadczeni lektorzy. warto poszerzać swoje umiejętności i kwalifikacje także w tym zakresie.
Łukasz789

Re: Szkolenia

Post autor: Łukasz789 »

W Warszawie jest ośrodek szkoleniowy Kontimex, w którym prowadzone są kursy i szkolenia zawodowe. Bardzo duża oferta, duża zdawalność, doświadczona kadra nauczycielka. Jeśli chcecie podnieśc swoje kwalifikacje, to najlepiej w Kontimexie http://www.kontimex.com
Sławomir

Re: Szkolenia

Post autor: Sławomir »

Co robicie, aby przyspieszyć rozwój firmy? Osobiście mogę Wam zdecydowanie polecić gry integracyjne online , ponieważ uważam, że są to najlepsi specjaliści w swojej branży. Ich najróżniejsze eventy online pomogą w poprawie relacji w Waszym zespole. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
wojtuś

Re: Szkolenia

Post autor: wojtuś »

Zefir pisze: ↑14 maja 2020, 14:37 Wiadomo, ze taka odzież robocza musi być trwała i dobrze wykonana. Z tego co sama czytałam to tutaj https://net-bear.pl/odziez-robocza masz dosteoną dobre jakosci odzież roboczą.
Przy odzieży roboczej świetnym rozwiązaniem jest taśma do uszczelniania szwów, naprawdę wzmacnia to ubrania robocze. Jeśli ktoś czegoś takiego nie widział, to polecam sobie tutaj zajrzeć - http://loxy.pl/produkty/uszczelnianie_s ... nia-szwow/ i warto właśnie tego wymagać przy wyborze odpowiedniej odzieży.
Kołka

Re: Szkolenia

Post autor: Kołka »

Akurat jeżeli będziecie potrzebowali poszerzyć swoją wiedzę m.in na temat miasta Legnica, czy również znaleźć dobre i sprawdzone firmy działające w naszym mieście to zdecydowanie polecam zajrzeć na https://legnica365.pl/ gdzie wskazówek zdecydowanie nie brakuje również jeżeli chodzi o nowe artykuły jak "Dlaczego warto pójść na szkolenie z makijażu? 5 zalet, które przybliżą Cię do podjęcia decyzji." Może pomoże Wam zmienić swoje życie zawodowe i podnieść kwalifikacje!
Miłosz

Re: Szkolenia

Post autor: Miłosz »

Prowadzenie takich szkoleń to spore wyzwanie. Bowiem dorosłych już nie jest tak łatwo zmotywować, jak dzieci. Dlatego właśnie są odpowiednie narzędzia trenerskie, które dają ogromne możliwości w pracy z ludźmi. Myślę, że każdy prowadzący szkolenia, powinien się z tym zapoznać.
MietekĆ90

Re: Szkolenia

Post autor: MietekĆ90 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy Szkolenia NODN Supernauczycieli https://szkolenia.supernauczyciel.pl/kontakt z Warszawy. Kilka razy skorzystałam z ich kursów i jako nauczyciel mogę śmiało napisać, że warto wybrać się do nich na szkolenia i kursy.
RożąŻ345

Re: Szkolenia

Post autor: RożąŻ345 »

Jeżeli ktoś z was szuka godnego polecenia punktu gdzie będziemy mogli skorzystać z pomocy szkoleń z zakresu medycznego. Polecam Centrum Kształcenia Kadr Medycznych „INPLUS” w Warszawie jest liderem na rynku kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych. Ja do nich uczęszczałam i naprawdę polecam !!!! https://www.inplusckkm.pl/kontakt
dębert

Re: Szkolenia

Post autor: dębert »

Warto zdecydować się na szkolenia, które dadzą nam prawdziwy fach w ręku. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://okz.wloclawek.pl/ Jest to świetny ośrodek kształcenia zawodowego, który znajduje się we Włocławku. Tam na pewno znajdziecie coś co was zainteresuje.
Nodoś

Re: Szkolenia

Post autor: Nodoś »

No to jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w zakresie wyboru odpowiednich szkoleń i jednocześnie kursów zawodowych, które pomogą Wam rozwinąć skrzydła i też zdobyć nowe umiejętności zawodowe to ja jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ośrodek szkoleniowy http://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy ... a-bhp.html w którym będziecie mogli liczyć na szeroki wybór kursów i bardzo dobry zakres cenowy. Ja nie tak dawno byłam u nich na kursie BHP skierowanym do pracodawców i innych osób kierujących pracownikami oraz do pracowników administracyjno-biurowych i zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. Wszystko tak jak tego oczekiwałam. Pozdrawiam!
Rygieł

Re: Szkolenia

Post autor: Rygieł »

W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru ciekawych i przede wszystkim dobrze prowadzonych szkoleń to na pewno warto będzie zwrócić uwagę również na ofertę przygotowaną przez http://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy/warsztaty.html w przypadku których można liczyć na profesjonalizm, duże możliwości i jednocześnie rozbudowaną ofertę. Warto się zapoznać, tym bardziej że dają możliwość zarówno nauki stacjonarnej, jak i zdalnej.
Sławomir

Re: Szkolenia

Post autor: Sławomir »

Czy są tutaj osoby zainteresowane wstąpienie w szeregi policji? Wiele osób stara się wstąpić w szeregi policji, jednak nie jest to takie proste, dlatego polecam Wam sprawdzić porady ze strony https://www.rekrutacja-do-policji.pl/ . Mi bardzo pomogły, dzięki nim byłem solidnie przygotowany.
Louis

Re: Szkolenia

Post autor: Louis »

Szkoleń na rynku jest teraz bardzo dużo. W różnych branżach i dziedzinach można przebierać i wybierać. Jeśli szukacie godnych polecenia kursów zawodowych z dla operatorów różnego typu maszyn roboczych, to sprawdźcie sobie ofertę Centrum Szkolenia Zawodowego, które działa przy firmie Oświata Lingwista w Gdańsku https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/szkolenia-operatorow-maszyn-roboczych/. Ośrodek bardzo znany i ceniony. Z ich oferty korzystają nie tylko firmy i osoby prywatne, ale także instytucje państwowe (np. biura pracy). Centrum organizuje kursy na wysokim poziomie, a prowadza je doświadczeni instruktorzy.
ODPOWIEDZ