Projekt domowy

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
sensualna
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:58

Projekt domowy

Post autor: sensualna »

Czas i nam założyć rodzinę, więc szukamy dobrego projektanta domów gotowych. Poprosimy o wskazówki, albo opinie o https://www.mgprojekt.com.pl/ znalezionego w sieci. Będziemy zobowiązani.
Awatar użytkownika
polkis
Posty: 62
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:55

Re: Projekt domowy

Post autor: polkis »

Dobra pracownia, tylko oni zmian w projektach nie robią. Wypisują zgodę, a poprawki, jak na przykład zmiana wielkości pomieszczenia, ktoś inny Wam zrobi. No i jeszcze promocje są tylko na te projekty, które nie będą zmieniane.
Awatar użytkownika
adusia8
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2019, 14:49

Re: Projekt domowy

Post autor: adusia8 »

no przede wszystkim nie ma co żałować na architekta, żeby zrobił dobry projekt, my na początku też baliśmy się o kasę, ale jak zleciliśmy projekt Terczynska design z warszawy, to z efektów jestem bardzo zadowolona :) Czasami trzeba sobie pomoc w taki sposób, bo ja na przykład sama mieszkania bym nie umiała tak dobrze urządzić
Awatar użytkownika
zorza
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:30

Re: Projekt domowy

Post autor: zorza »

Święte słowa, ale oni to są tacy, że dają naprawdę porządne projekty bez specjalnych cen. To znaczy, że od nich masz dobry, a tani projekt. Wiem, co mówię, bo sama z nimi współpracuję.
Awatar użytkownika
molka
Posty: 205
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:53

Re: Projekt domowy

Post autor: molka »

Dobrze wiedzieć, akurat moja strona planuje wybudować dom, tylko to jeszcze trochę potrwa zanim to się stanie. Ile może kosztować taki projekt, jak się ma rzeczywistość do tego artykułu https://wybieramprojekt.pl/blog-dom-tani-w-budowie/ na co powinna się nastawić? Czy poprawki do projektu są w cenie, czy raczej powinna odłożyć więcej Jak to wygląda czasowo? Ile tworzy się taki projekt?
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 476
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Projekt domowy

Post autor: feel09 »

W tym wypadku, trzeba zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Nie ma tu przypadków, jest konsekwencja. Dlatego też serdecznie polecam skorzystać z oczyszczania wody. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie http://www.zdpwa.com.pl/systemy-oczyszc ... -opis.html do której zachęcam zajrzeć :)
ODPOWIEDZ