Prawnik od spadków Trójmiasto

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Norka19

Prawnik od spadków Trójmiasto

Post autor: Norka19 »

Szukam prawnika najlepszego w swoim fachu, który zajmuje się sprawami spadkowymi. Moja sprawa na pewno nie będzie należała do najprostszych. Polećcie takiego, który nie boi się takich wyzwań.
Jola35

Re: Prawnik od spadków Trójmiasto

Post autor: Jola35 »

Skontaktuj się z mecenasem Michałem Mindykowskim z Gdańska. Ma duże doświadczenie w takich sprawach. Przy tym jest bardzo empatyczny, a tego też na pewno w tym czasie Ci potrzeba.
Bisek34

Re: Prawnik od spadków Trójmiasto

Post autor: Bisek34 »

A może Pan Michał Mindykowski z Gdańska? Kontaktowałaś się z nim już? Jeśli jeszcze nie, to z czystym sumieniem polecam, jestem pewna, że sprosta Twoim oczekiwaniom i poprowadzi sprawę pomyślnie.
Franio5645

Re: Prawnik od spadków Trójmiasto

Post autor: Franio5645 »

A z mecenasem Michałem Mindykowskim się już kontaktowałaś? Jeśli nie, to pomyśl o tym, bo jest to człowiek doświadczony i profesjonalny. Na pewno będziesz zadowolona z zakończenia jej.
Norka19

Re: Prawnik od spadków Trójmiasto

Post autor: Norka19 »

Nie spodziewałam się, że taki duży odzew tutaj dostanie. W każdym razie dziękuję za każdą z odpowiedzi. Oczywiście przekonaliście mnie do mecenasa Mindykowskiego.
Tobiasz

Re: Prawnik od spadków Trójmiasto

Post autor: Tobiasz »

Znajoma ma złe doświadczenia z prawnikiem Mateuszem Mickiewiczem więc nim się zdecyduiesz na jakąś kancelarie czy prawnika popytaj jakie ma podejście do spraw.
ODPOWIEDZ