Nauka języka

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 476
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Nauka języka

Post autor: feel09 »

Nie wiem jak wy, ale dla mnie nauka języka angielskiego od pewnego momentu stała się czymś bardzo naturalnym i przyjemnym zarazem. Dlatego też gdy chodzi o kwestie dopasowania do moich własnych potrzeb w tym temacie postawiłam na kurs od https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online który w znacznym stopniu spełnił moje oczekiwania i dał mi szansę na naprawdę fajną praktykę.
fiołeczek

Re: Nauka języka

Post autor: fiołeczek »

Generalnie nauka angielskiego w domu wcale nie jest trudna. Ja w czasie pandemii zdecydowałam się na kurs od speakingo, dokładniej ten - https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ i muszę przyznać, naprawdę daje dobre rezultaty. Można się szybko wiele nauczyć :)
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Nauka języka

Post autor: Iza »

A kto z Was uczy się języka polskiego jako języka obcego? Są tutaj jacyś obcokrajowcy? Ja ostatnio trafiłam na stronie internetowej https://startpolish.pl/k/jezyk-polski-poziom-a2/ na specjalne podręczniki właśnie do takiej nauki. A Wy z jakich materiałów dydaktycznych korzystacie?
Awatar użytkownika
Kitku
Posty: 48
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:54

Re: Nauka języka

Post autor: Kitku »

Według mnie, jeżeli zależy wam na tym, żeby wasze dziecko rozpoczęło naukę języków obcych, to myślę, że warto zakupić mu jaki dodatkowe książki edukacyjne. Wiem, że na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/jezyk-polsk ... 42264.html , można znaleźć naprawdę wiele ciekawych pozycji, w atrakcyjnych cenach. Sprawdźcie sami i dajcie znać, czy na coś finalnie się wyprowadzić Akropol
kołeckanna

Re: Nauka języka

Post autor: kołeckanna »

Jestem na drugim roku iberystyki i powoli sięgamy do bardziej specjalistycznego słownictwa, które jest złożone i skomplikowane. Znalazłam księgarnię internetową Siesta gdzie mają ogromny bo prawie 12-tysięczny zbiór książek i podręczników w tym zakresie więc jest w czym wybierać. Niskie ceny i szybkie wysyłki zamówień ze strony księgarni.
Kaśka55

Re: Nauka języka

Post autor: Kaśka55 »

Jeśli chcesz się uczyć języków obcych to musisz mieć odpowiednie pomoce dydaktyczne i podręczniki a te bez problemu i w niskiej cenie dostaniesz w tym sklepie https://www.gandalf.com.pl/podreczniki/ Mają olbrzymi wybór produktów dla każdego poziomu kształcenia. Dzięki nim bez wychodzenia z domu szybko skompletujesz potrzebne książki.
ODPOWIEDZ