Mleka początkowe i następne

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Michalina97
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2021, 9:36

Mleka początkowe i następne

Post autor: Michalina97 »

W jaki sposób karmicie swoje maluchy? W moim przypadku karmienie piersią nie jest niestety możliwe, więc obecnie moja córka pije mleko powyżej 6 miesiąca, a to już kolejne od urodzenia. Wiem, że jest sporo przeciwników mlek modyfikowanych, ale według mnie one wcale nie są złe, jeśli tylko dobrze sprawdzimy skład. Zgodzilibyście się ze mną?
Łunia

Re: Mleka początkowe i następne

Post autor: Łunia »

Michalina97 pisze: ↑12 maja 2021, 9:10 W jaki sposób karmicie swoje maluchy? W moim przypadku karmienie piersią nie jest niestety możliwe, więc obecnie moja córka pije mleko powyżej 6 miesiąca, a to już kolejne od urodzenia. Wiem, że jest sporo przeciwników mlek modyfikowanych, ale według mnie one wcale nie są złe, jeśli tylko dobrze sprawdzimy skład. Zgodzilibyście się ze mną?
Akurat jeśli chodzi o mleko modyfikowane z dobrym składem, to u nas sprawdziło się rewelacyjnie HiPP bio Combiotik, podobno w składzie najbliższe mleku matki.
ryśka

Re: Mleka początkowe i następne

Post autor: ryśka »

Łunia pisze: ↑30 lip 2021, 0:40
Michalina97 pisze: ↑12 maja 2021, 9:10 W jaki sposób karmicie swoje maluchy? W moim przypadku karmienie piersią nie jest niestety możliwe, więc obecnie moja córka pije mleko powyżej 6 miesiąca, a to już kolejne od urodzenia. Wiem, że jest sporo przeciwników mlek modyfikowanych, ale według mnie one wcale nie są złe, jeśli tylko dobrze sprawdzimy skład. Zgodzilibyście się ze mną?
Akurat jeśli chodzi o mleko modyfikowane z dobrym składem, to u nas sprawdziło się rewelacyjnie HiPP bio Combiotik, podobno w składzie najbliższe mleku matki.
u nas też mleko Hipp się bardzo dobrze sprawdziła, mój maluszek pije je juz od kilku miesięcy, wszystko jest ok, nie ma dolegliwości ze strony brzuszka, zazwyczaj zamawiam tutaj https://hipp.dodomku.pl/mleko_3586.html
mełka

Re: Mleka początkowe i następne

Post autor: mełka »

moja córeczka pije Bebilon Profutura, zazwyczaj kupuję stacjonarnie w DOZ bo tam mają najlepsze ceny na bebilon i mam mleko dostępne od ręki, pudełko kupiłam za 50 zł z groszami, nie zamawiam już online ________________________________________________________________
ODPOWIEDZ