Lubicie kalendarze adwentowe?

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Aleksij
Posty: 30
Rejestracja: 18 wrz 2019, 13:31

Lubicie kalendarze adwentowe?

Post autor: Aleksij »

Lubicie kalendarze adwentowe?
Takie z czekoladkami, cukierkami itd?
U nas w domu to zawsze była fajna zabawa, aczkolwiek w tym roku wyczaiłem coś, co może się dziewczynom w domu spodobać bardziej:)
Taki kalendarz adwentowy Makeup Revolution -https://kosmetykizameryki.pl/makeup-rev ... 41389.html, w którym za okienkami kalendarza,
zamiast cukierków są takie bajery: produkty do makijażu oczu, ust czy brwi – kredki, pomadki, szminki, konturówki, bezbarwne żele do stylizacji, bronzery, rozświetlacze oraz wiele innych kosmetyków kolorowych od Makeup Revolution .

Egoistycznie wiem, że żona kupi czekoladkowy, więc ja zeżrę czekoladki, a jej dam ten hehehe
Awatar użytkownika
Panna54
Posty: 60
Rejestracja: 17 maja 2019, 19:54

Re: Lubicie kalendarze adwentowe?

Post autor: Panna54 »

Zastanawiałam się nad zakupem takiego kalendarza, ale chyba jednak sobie daruję. Boję się, że kosmetyki zwyczajnie będą nietrafione, a i nie mam cierpliwości, żeby codziennie sprawdzać tylko jedno okienko. Dlatego wolę sobie kosmetyki kupować pojedynczo, dokładnie takie jakich potrzebuję - https://www.cocolita.pl/cienie-do-powie ... -do-powiek W ten sposób zawsze mam w kosmetyczce to co mi pasuje.
Awatar użytkownika
pamela66
Posty: 186
Rejestracja: 04 paź 2019, 8:56

Re: Lubicie kalendarze adwentowe?

Post autor: pamela66 »

ja lubię te tradycyjne z czekoladkami :)
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Lubicie kalendarze adwentowe?

Post autor: Iza »

Owszem, ja bardzo lubię kalendarze adwentowe, a chyba jeszcze bardziej lubię je samodzielnie wykonywać. Wykorzystuję do tego różne ozdoby i akcesoria, w tym roku na pewno wykorzystam sznurki ozdobne, które zamówiłam w sklepie Happenings.pl :)
ODPOWIEDZ