Jaki kupić wózek?

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
łuda

Jaki kupić wózek?

Post autor: łuda »

Ktoś podrzuci linka do sklepu gdzie mają w sprzedaży nie tylko głębokie spacerówki, a wszystkie rodzaje wózków. Wózek trzeba koniecznie kupić jeszcze przed narodzeniem maluszka, bo przyda się od pierwszych dni a ja póki co nawet nie mam pomysłu na to jako kupić :)
Kaśka

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Kaśka »

Najpierw polecam poczytać o wózkach i zorientować się co by Ci pasowała, co byś chciała aby ten wózek miał z udogodnień. Ja ze swojej strony mogę polecić anex m/type. Jest wygodny, solidny, poręczny i zwrotny. Radzi sobie na każdym terenie, jest łatwy w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca.
Zośka

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Zośka »

My zdecydowaliśmy się na e/type z anexa. Wózek jest solidny i wygodny. Lekko i zwinnie się prowadzi, ma dobrą amortyzację i jest łatwy w obsłudze- więc sama bez problemu świetnie sobie radzę z jego obsługą. Duży plus również za to, że po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.
Marcyśka

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Marcyśka »

Zośka pisze: ↑07 kwie 2021, 16:40 My zdecydowaliśmy się na e/type z anexa. Wózek jest solidny i wygodny. Lekko i zwinnie się prowadzi, ma dobrą amortyzację i jest łatwy w obsłudze- więc sama bez problemu świetnie sobie radzę z jego obsługą. Duży plus również za to, że po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.
Też mamy anexa ale m/type i świetnie mi się sprawdza. Z czystym sumieniem mogę go polecić;)
Joaśka

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Joaśka »

Również zdecydowałam się na model m/type z anexa. Wózek jest zgrabny i zwinny. Ma dobrą amortyzację i zwrotne koła więc radzi sobie dobrze na każdym terenie. Łatwo i szybko się składa, ma regulowaną rączkę i pakowną torbę, w której bez problemu zmieszczę wszystko co jest mi potrzebne;)
wózek34

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: wózek34 »

Wózki inwalidzkie pielęgnacyjne lub dla dzieci możesz znaleźć w Wózek inwalidzki elektryczny możesz znaleźć wózki dopasowane do osoby użytkującej. Można ustawiać szerokość siedziska od 30 do nawet 48 centymetrów jak również zmieniać wysokość oparcia od 30 do 60 cm. Warto dodać, że taki wózek ma maksymalne obciążenie do 120 kilogramów. Polecam każdemu.
mkoPŻ

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: mkoPŻ »

Ciężko mi polecić, bo dawno nie miałam takiej potrzeby :lol: , ale na pewno postawiłabym na funkcjonalność. Na pierwszym miejscu wygodny dla dziecka, na drugim wielofunkcyjny (głęboki, fotelik, sportówka), a na trzecim zwrotność, materiał łatwy do utrzymania czystości , etc
Kamilća

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Kamilća »

Ja także postawiłam na anexa, wśród moich koleżanek to wózki są hitem więc miałam okazję trochę ich przetestować:) Dla siebie wybrałam model l/type i jestem zadowolona. Jest poręczny, łatwy w obsłudze i składa się do kompaktowych rozmiarów. A co fajne, ma składaną gondolę a to bardzo ułatwia przenoszenie wózka;)
Anonimą

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Anonimą »

zdecydowałam się na model m/type z anexa. Wózek jest zgrabny i zwinny. Ma dobrą amortyzację i zwrotne koła więc radzi sobie dobrze na każdym terenie. Łatwo i szybko się składa, ma regulowaną rączkę i pakowną torbę, w której bez problemu zmieszczę wszystko co jest mi potrzebne, naprawdę wart swojej ceny
ODPOWIEDZ