Poprawa wizerunku firmy

Wątek o gadżetach reklamowych, marketingu internetowym i budowaniu wizerunku firmy.
Awatar użytkownika
Jolka.W
Posty: 47
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:18

Poprawa wizerunku firmy

Post autor: Jolka.W »

Chciałabym poprawić wizerunek mojej firmy, który został nadszarpnięty z winy jednego z pracowników. Myślałam nad nakręceniem filmu promocyjnego i pokazaniu do w sieci oraz w lokalnych mediach.Znalazłam nawet tu firmę http://sibuistudio.pl/ , która specjalizuje się w tworzeniu takich filmów. Widziałam, że mają wieloletnie doświadczenie. Myślcie, że warto zainwestować w taką kampanię?
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: Poprawa wizerunku firmy

Post autor: neverland »

Znawcą tematu nie jestem, ale jeśli wizerunek jest nadszarpnięty to nie wiem czy warto robić teraz jakiekolwiek materiały promocyjne, bo mogą być po prostu hejtowane. Popracuj lepiej na wyprostowaniem sytuacji w sposób delikatny i nie bezpośredni. Myślę, że marketing szeptany , którym szerzej na http://i-content.pl/ tutaj by pomógł. Specjaliści wiedzą jak prowadzić kampanie, aby nie zaszkodzić, a wręcz poprawić sytuację bez narażania się na hejty
Awatar użytkownika
kumpel
Posty: 62
Rejestracja: 30 lis 2019, 20:34

Re: Poprawa wizerunku firmy

Post autor: kumpel »

nad wizerunkiem firmy powinno sie pracowac od poczatku, to bardzo wazne . Teraz w internecie mozna znalezc informacje doslownie o wszystkim, mozna wystawic opinie, skometnowac, dlatego dzialania ktore maja na celu uksztaltowanie tego jak jestesmy odbierani, powinny byc bardzo dobrze przemyslane . Polecam skorzystac z uslug profesjonalnej firmy http://marketingprewencyjny.pl/ sa bardzo ambitni i chetnie podejmuja nowe wyzwania, zapobiegaja kryzysom wizerunkowym
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 242
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

Re: Poprawa wizerunku firmy

Post autor: ArekWicz »

W mojej opinii jeżeli chodzi o wybór dobrych działań wizerunkowych w internecie to zdecydowanie mogę polecić Wam bardzo fajnie przygotowany artykuł - https://buzzmark.pl/2019/11/27/budowa-wizerunku-firmy/ który porusza temat "Budowa Wizerunku Firmy" z którego wyciągnęliśmy wiele konkretnych wskazówek dla naszego biznesu i przyznam, że efekty są bardzo dobre. Nie tylko rośnie zainteresowanie, ale też zaufanie klientów do naszej firmy oraz usług. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: Poprawa wizerunku firmy

Post autor: neverland »

:)
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

Re: Poprawa wizerunku firmy

Post autor: sfinx »

Jeśli nasz wizerunek jest zły to lepiej odezwać się do firmy marketingowej która go naprawi. Polecam https://virtualpeople.pl/realizacje , mają dobre opinie. Pod podanym linkiem można zobazczyć przykładowe realizacje
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

Re: Poprawa wizerunku firmy

Post autor: fikta »

Można zacząć od optymalizacji strony https://brandbay.pl/blog/optymalizacja- ... ernetowej/ i pozycjonowaniu by osiągnąć lepsze wyniki w wyszukiwarce. Potem można nająć agencje , która zajmie się neutralizacją negatywów jeśli takowe istnieją, to poprawi wizerunek
Żaneta23

Re: Poprawa wizerunku firmy

Post autor: Żaneta23 »

Moim zdaniem potrzebne są tutaj bardziej kompleksowe działania. Warto w taniej sytuacji zwrócić się o poradę do ekspertów. Doświadczona agencja PR nie tylko pomoże poradzić sobie z kryzysem wizerunkowym, ale również podpowie jaką strategię warto obrać na dalsze etapy działalności. Przygotuje się skrupulatnie do takiej współpracy, aby specjaliści mogli przeprowadzić jak najskuteczniejsze działania. Zastanów się np. kto mogły przygotować szczegółowy brief zawierający najistotniejsze informacje oraz wskaż, które dni z życia firmy są dla ciebie najważniejsze, abyście mogli później opracować kalendarz wydarzeń. Wszystko to może zaważyć na powodzeniu waszego wspólnego projektu.
Awatar użytkownika
mazajka
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:23

Re: Poprawa wizerunku firmy

Post autor: mazajka »

Wizerunek firmy jest niezmiernie ważny, to oczywiste. Tak samo jak widoczność danej firmy w sieci, jej rozpoznawalność. Właśnie dlatego stawia się między innymi na pozycjonowanie i optymalizację działań z tym związanych. Warto mieć też na uwadze audyt SEO. Jego przeprowadzenie pozwoli sprawdzić jak to wszystko działa, co jest do poprawy czy zmiany. Takie praktyczne wskazówki można znaleźć na stronie https://zdalnymarketing.pl/wp/audyt-seo ... e-przydac/ . Myślę, że to przydatna lektura.
ąlbert

Re: Poprawa wizerunku firmy

Post autor: ąlbert »

Czasami może być trudno znaleźć i kupić prezent dla swojego chłopaka, męża, brata, taty lub w ogóle kogoś męskiego. Czasami po prostu spędzam dużo czasu na szukaniu odpowiedniego prezentu. A ostatnio wpadł mi do głowy świetny pomysł. Dla nieformalnych prezentów świetną opcją będą koszulki wojskowe z nadrukiem. Jest zarówno praktyczny, jak i piękny i oryginalny. Czy zgadzasz się ze mną?
EmiliaEś

Re: Poprawa wizerunku firmy

Post autor: EmiliaEś »

Odnośnie skutecznych działań marketingowych to w mojej opinii na pewno warto tutaj wymienić agencję
marketingową DigitalHill z którymi również mieliśmy okazję współpracować. Dlatego jak macie trochę czasu to warto odwiedzić ich stronę https://digitalhill.pl/uslugi/audyty-seo/ którzy zaczynają od audytu seo i pomagają skutecznie w dotarciu do nowych klientów budując coraz lepszą pozycję w najczęściej wybieranych przeglądarkach.
ryży

Re: Poprawa wizerunku firmy

Post autor: ryży »

Dla każdej firmy ważna jest reklama - warto korzystć z pomocy fachowców, by być widocznym w internecie. A też warto postawić na dobrej jakości sprzęt komputerowy. Znajdziecie go tu https://itnes.pl/ W tym sklepie sa komputery, laptopy, stacje robocze jak i inne akcesoria. Wszystkie propozycje od najlepszych marek na naszym rynku. Sprawdźcie sami - warto.
ODPOWIEDZ