Haft komputerowy?

Wątek o gadżetach reklamowych, marketingu internetowym i budowaniu wizerunku firmy.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 141
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:11

Haft komputerowy?

Post autor: maksik »

Na https://tekstyliowo.pl/12-haft-komputerowy dostępna jest oferta na wykonanie haftu komputerowego np. na ręcznikach. Czy ktoś może wykonywał taki haft i może podzielić się opinią o jego trwałości? Chciałbym wyhaftować logo na ręcznikach w hotelu.
Awatar użytkownika
Kwinto
Posty: 47
Rejestracja: 08 lip 2019, 12:14

Re: Haft komputerowy?

Post autor: Kwinto »

To może być bardzo dobra usługa. Muszę się tym zainteresować bliżej.
_____________________________
Tematy prac magisterskich z Logistyki
SandraŻ1986

Re: Haft komputerowy?

Post autor: SandraŻ1986 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy "Studio Haftu artystycznego" z siedzibą w Tarnobrzegu https://sztandary-haftowane.eu/kontakt/ . Firma specjalizuję się w hafcie ręcznym oraz maszynowym na sztandarach, herbach i godłach państwowych oraz emblematach organizacji, szatach liturgicznych oraz obrusach ołtarzowych.
krótka

Re: Haft komputerowy?

Post autor: krótka »

Jestem za! Od dawna realizują go dla nas https://www.hako.com.pl/oferta i muszę przyznać, iż faktycznie wychodzi im to należycie. Jestem pewien, że i Wy znajdziecie w tym coś dla siebie. A oferowana przez nich jakość usług faktycznie robi wrażenie. Traktujemy to jako najlepszy rodzaj reklamy.
damian23ąą

Re: Haft komputerowy?

Post autor: damian23ąą »

Wczoraj bardzo przypadkowo dowiedziałem się o bardzo interesującej ofercie Arlena haft na bluzie . Jestem pewny na 100 procent ,a może nawet na dwieście procent, że z tej oferty skorzysta bardzo dużo osób. Dodatkowo mojemu bardzo dobremu kumplowi ostatnio podesłałem tę ofertę i on mi powiedział ,że na pewno z tej oferty skorzysta bardzo szybko bo po prostu bardzo się opłaca. Tak naprawdę to z tej oferty powinien każdy skorzystać bo bardzo się opłaca.
ODPOWIEDZ