Zakup części do auta online

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
wespazjan_71
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2021, 17:12

Zakup części do auta online

Post autor: wespazjan_71 »

Kto z was zamawia części samochodowe przez internet? Też uważacie, że tak jest o wiele szybciej i taniej? Przyznam się wam, że już nawet nie wiem, ile podzespołów zdążyłem zamówić w sieci, ale ostatnio były to tarcze hamulcowe. Bardzo sobie chwalę ten sposób, szczególnie że mam swój zaufany sklep, a wy?
PatkaŚ

Re: Zakup części do auta online

Post autor: PatkaŚ »

Ja zazwyczaj zamawiam części samochodowe ze sklepu motoryzacyjnego https://www.rozruch.com.pl/kontakt. Jest to dla mnie spora oszczędność czasu i pieniędzy. Niedawno kupiłam tam nowy akumulator, płyny eksploatacyjne oraz narzędzia samochodowe. Wszystkie dostarczone produkty są oryginalne i bardzo dobrze zabezpieczone.
Oleś

Re: Zakup części do auta online

Post autor: Oleś »

Online możesz także kupić części ze szrotu. Niewiele osób o tym wie, a szkoda, bo sporo można zaoszczędzić. Tutaj https://mamauto.pl/uzywane-czesci-samochodowe/toyota/ masz szrot, który w ofercie ma części używane do samochodów marki Toyota. Sami zajmują się ich demontażem i dokładnie wiedzą co sprzedają. No i oczywiście istnieje możliwość wysyłki online.
Fryduś

Re: Zakup części do auta online

Post autor: Fryduś »

W sumie gdy chcemy sprzedawać coś przez Internet i mamy zamiar wyjść na inne rynki zagraniczne to również w UE to na pewno będzie nam potrzebny numer EORI. Ja o nim niedawno czytałem na stronie https://digilife.pl/numer-eori-co-musis ... -wiedziec/ i muszę przyznać, że taka wiedza na pewno się przydaje.
ODPOWIEDZ