transport towarów

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

transport towarów

Post autor: neverland »

Znacie może jakieś porządne firmy transportujące towar do Chin szybko i niedrogo? Będę wdzięczna za namiary
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

Re: transport towarów

Post autor: fikta »

bardzo ceniona firma , której specjalnością jest spedycja do chin to https://pfc24.pl/transport-kolejowy-do-chin/ . Jest członkiem prestiżowych globalnych organizacji spedycyjnych a to samo za siebie już o czymś świadczy ;)
ewkuś

Re: transport towarów

Post autor: ewkuś »

Z tego co mi wiadomo, to na pewno międzynarodowym transportem towarów zajmuje się ta firma https://pks-sa.com/oferta/serwis-drobni ... odowy.html . Oferuje wiele ciekawych rozwiązań w tym zakresie. Myślę, że warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i nawiązywać współpracę z profesjonalistami, którzy znają się na tym co robią i dysponują odpowiednimi pojazdami.
Awatar użytkownika
Porion77
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2019, 11:08

Re: transport towarów

Post autor: Porion77 »

W temacie firm spedycyjnych https://intradelogistic.pl/ to świetni specjaliści. Zajmują się między innymi transportem ponadgabarytowym. Sprawnie realizują zlecenia i mają konkurencyjne warunki cenowe. Niezwykle doświadczeni i rzetelni.
Majkaś

Re: transport towarów

Post autor: Majkaś »

A co z kierowcami? Mam na myśli tutaj czy dobrze rozliczacie czas pracy kierowców itp.? Bo jak coś to na stronie https://www.akademiaczasupracy.pl/ możecie sobie wykupić szkolenia z tego tematu i dzięki temu na pewno będziecie dobrzy w zarządzaniu czasem pracy kierowców.
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 99
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:08

Re: transport towarów

Post autor: tamara »

Ja wynajęłam to transportu firmę http://magemar.com.pl oferuje szeroko pojęty transport morski wiec wiem, zemoje towary sa bezpieczne. Naprawdę świetna firma, która ma olbrzymie doświadczenie, rozbudowaną flotę i terminowo realizuje swoje usługi.
Awatar użytkownika
ully
Posty: 85
Rejestracja: 21 wrz 2019, 20:54

Re: transport towarów

Post autor: ully »

Transport towarów jest możliwy tylko wtedy, kiedy firma transportowa posiada niezbędne pozwolenia na taką działalność. Wszystko musi być zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi. Dlatego takie zadania najlepiej powierzać profesjonalnym firmom takim jak BOS https://www.licencjetransportowe.com/, która posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej pomocy przewoźnikom. Nie tylko chodzi o uzyskiwanie czy przedłużanie licencji transportowych, ale też pozwoleń na pracę, świadectw kierowców dla cudzoziemców. Jeśli chodzi o ubezpieczenia transportowe to też mają korzystne oferty. Są profesjonalni w tym co robią w 100%.
Awatar użytkownika
Ariana
Posty: 36
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:53

Re: transport towarów

Post autor: Ariana »

Jeśli chodzi o transport towarów to ja polecam firmę TRANSPOL - usługi transportowe Gdańsk, Gdynia, Sopot, HDS: https://transport-gdansk.pl/ . Firma ta zajmuje się transportem HDS, w swojej ofercie ma także podnośniki koszowe. Warto zapoznać się z ich ofertą bliżej.
Jagódka

Re: transport towarów

Post autor: Jagódka »

hmmm a może podnośniki teleskopowe? warszawa ma firmę, która je oferuje http://www.instant.com.pl/pl/categories ... em-bocznym myślę, że mogłyby się całkiem dobrze sprawdzić, co myślicie? korzystaliście z tego typu pomocy? Miłego dnia życzę.
Śliwek

Re: transport towarów

Post autor: Śliwek »

Jeżeli chodzi o rozwój swojej floty samochodowej, to na pewno warto także zwrócić więcej uwagi na rozwiązania technologiczne i wykorzystanie skutecznego systemu m.in do monitoringu GPS który skutecznie ułatwi Wam pracę oraz zwiększy wydajność na co dzień. Dlatego też wybraliśmy Flotman, który też stawia na rozwój i m.in od niedawna możemy nawet zdalnie odczytywać dane z tachografu. Możesz o tym więcej dowiedzieć się tutaj https://www.flotman.pl/blog/zdalny-odcz ... i-flotman/ Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ