Szkolenia - lubicie?

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
gorn
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, 15:41

Szkolenia - lubicie?

Post autor: gorn »

Szkolenia laboratoryjne to świetny sposób na to, żeby poszerzyć swoją wiedzę. Dobrze prowadzone szkolenia odpowiadają na wiele pytań i wątpliwości ludzi, którzy na co dzień pracują w laboratoriach. A Wy? Lubicie się szkolić? Lubicie się uczyć?
lowęst

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: lowęst »

Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi http://szkoleniappk.pl/
Mrózka

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: Mrózka »

Szkolenia przede wszystkim są świetną okazją żeby zainwestować w siebie i swoją wiedzę. Dlatego trzeba cały czas uczestniczyć w szkoleniach branżowych - https://www.movuto.pl/techniki-manualne ... cic-orteze żeby poznawać nowe techniki oraz metody pracy. Rynek cały czas się rozwija więc trzeba za nim nadążać. A szkolenia dają nam ku temu idealną okazję.
Awatar użytkownika
uperle
Posty: 186
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:37

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: uperle »

Ja miałam przeprowadzane szkolenia bhp Gdynia w firmie https://q-hse.pl/ i było naprawdę super, mało gdzie można trafić na tak świetne kursy, na których uda się tyle nauczyć. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się na nie trafić i to dzięki koleżance.
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: bongu »

Jako szef postanowiłem, że warto mieć jakieś kursy skończone i zapisałem się do firmy https://deltatraining.pl/ na różne szkolenia. Dla mnie najważniejsze były szkolenia motywowanie pracowników, nie miałem pojęcia w ogóle jak to się robi. Dzięki ich wiedzy i tego jak mi ją przekazali, teraz wiem jak to się robi, z czego jestem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
mirkaa
Posty: 63
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:38

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: mirkaa »

Pewnie, że tak. Szczególnie jeśli mają one związek z naszymi zainteresowaniami. Świetną opcją są na przykład kursy żeglarskie dostępne na stronie Fair Winds: https://fairwinds.pl/kurs-essential-nav ... seamanship . Polecam wszystkim miłośnikom żeglarstwa.
Ozzić

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: Ozzić »

jeśli potrzebujecie profesjonalnego wsparcia w zakresie nauki języka efektywnie i przede wszystkim skutecznie to polecam odwiedzić https://optikat.pl/kultura,sztuka,i,nau ... m,s,18669/ oczywiście jmoim zdaniem jak najbardziej warto ponieważ z ich pomocą będziecie mogli skutecznie się przygotować :)
Luiźka

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: Luiźka »

To w sumie zależy jakie to szkolenie ma być. Ja byłam ostatnio na bhp. Warszawa organizowała, a dokładniej firma http://www.bhpdlaciebie.eu/ i to szkolenie akurat było bardzo ciekawe. Tylko, że to chyba dużo zależy od ludzi, którzy prowadzą szkolenia.
ziądeeer

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: ziądeeer »

Jak najbardziej. Szkolenia są bardzo dobre. Ja osobiście korzystam ze szkolenia na https://emef-bhp.pl/
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: fikta »

To nie jest raczej kwestia tego czy się lubi czy nie, tylko tego czy są konieczne :) W zawodzie psychologa stałe pogłębianie wiedzy jest rzeczą nieodzowną. Dlatego mimo sytuacji epidemiologicznej ja nie rezygnuję z dokształcania się, zapisałam się już na zajęcia z technik w terapii poznawczo-behawioralnej. Najprawdopodobniej odbędą się online, ale z tego co słyszałam od koleżanek to w Centrum CBT nawet takie zdalne zajęcia są równie merytoryczne co stacjonarne. Zostawiam namiar https://cbt.pl/szkolenia/techniki-w-ter ... wioralnej/ - tutaj są dane kontaktowe potrzebne do zapisów
Awatar użytkownika
amiii2
Posty: 54
Rejestracja: 22 gru 2019, 21:53

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: amiii2 »

Ja ostatnio odbyłam kurs BHP online w https://kursy-lingwista.eu/ i jestem z niego bardzo zadowolona. Było przeprowadzone bardzo solidnie i szczegółowo. Dowiedziałam się na nim na prawdę dużo. Dodatkowo po jego zakończeniu otrzymałam zaświadczenie drogą mailową. Wszystko na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 105
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:29

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: caryca »

Lubię negocjacje szkolenia warszawa bo na takich szkoleniach można połączyć przyjemne z pożytecznym i łatwo się uczyć różnych technik perswazji i negocjacji oczywiście z zachowaniem etyki biznesowej
lubiś

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: lubiś »

Ja bardzo lubię różnego typu szkolenia, ostatnio zapisałam się na kurs kaligrafii japońskiej, bardzo fajne zajęcie, które już prawie jest moim hobby. Jednak na początku miałam mały problem w ogóle z dostaniem odpowiednich przyrządów do pracy. Znalazłam je po długich poszukiwaniach w sklepie Świat Artysty, i sprawdzają się w pracy bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: feel09 »

Chcesz polepszyć swoje kwalifikacje? Postawić na lepsze i bardziej konkretne rozwiązania, które spełnią określone zadania? A może chcesz zmienić branże ale nie wiesz na co konkretnie postawić? Wybierz kursy zawodowe Bytom od https://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy/ do lepszego określenia Twoich możliwości i predyspozycji, a także rozwijania już nabytych kompetencji.
Żaneta

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: Żaneta »

Ja bardzo lubiłam chodzić na różne kursy i szkolenia i to dawało mi wiele możliwości i ogromną satysfakcję. Ostatnim szkoleniem na jakim byłam było szkolenie z tematu “ Techniki pamięciowe w "pigułce", które zostało zorganizowane w Fundacji Fortis w Katowicach. Szkolenie bardzo ciekawe i rozwijające.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: mczay »

Prowadzę własną firmę i nie mogę powiedzieć, że lubię szkolenia, bo przez nie często moja firma jest sparaliżowana, ale efekt po szkoleniach zadowala mnie w 100% . Z doświadczenia wiem, że nie łatwo jest znaleźć konkretne szkolenia, które zapewnią moim pracownikom dopływ rzetelnej i szerokiej wiedzy, a tylko taka przynosi dobre rezultaty. Ostatnio kilka razy trafiłem na niekompetentne firmy, dlatego tym razem przyłożyłem się do poszukiwań i w taki sposób znalazłem ofertę dostępną na stronie: https://pracownia-test.pl/ . Tutaj jest spory wybór szkoleń i widać, że firma stawia na ich jakość.
Awatar użytkownika
contik
Posty: 125
Rejestracja: 23 wrz 2019, 8:43

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: contik »

Ja uważam, że szkolenia i kursy są bardzo potrzebne. Umożliwiają rozwój, wspinanie się po szczeblach kariery i lepszą płacę. Ostatnio wpadły mi w oko szkolenia https://www.twoj-projekt.pl J i zastanawiam się nad zamówieniem ich do mojej firmy. Stawiam na rozwój moich pracowników i poprzez szkolenia staram sie ich motywować do pracy
Miśka

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: Miśka »

Szkolenia są super, osobiście lubię zdobywać nowe umiejętności. W zeszłym roku postanowiłam podszkolić język angielski i wybrałam się na obóz językowy https://angloville.pl/obozy-jezykowe/ . Sporo się nauczyłam, poznałam ciekawych ludzi i mam wiele miłych wspomnień. Szczerze polecam.
Jacuś23

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: Jacuś23 »

Szkolenia są fajne bo można się rozwijać. Ja np. ostatnio myślałem by podszkolić angielski, który przez ostatnie lata gdzieś sobie poszedł na spacer :lol: . Znalazłem bardzo fajną szkołę językową https://lincoln.edu.pl/online/, można tam się uczyć online.
K.Łuczak

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: K.Łuczak »

Ja od dłuższego czasu korzystam ze szkoleń online, a ostatnio dodatkowo z takiej aplikacji https://www.neovinci.pl/realizacje/ask-med-now co jest dla mnie zupełną nowością, jednak forma zdobywania wiedzy dla mnie bardzo interesująca.
łopati

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: łopati »

Ja ze swojej strony mogę serdecznie polecić witrynę http://urokmilosny24.pl gdzie z pewnością każdy z was znajdzie coś interesującego.
Julitą4

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: Julitą4 »

Kursexcel.pl to bardzo fajne szkolenia, które pomogą Ci przejść przez całą drogę kursu w przyjemny sposób, dzięki czemu będziemy w stanie więcej wynieść wiedzy i umiejętności przydatnej dla nas. Praktycy, którzy pomogą przejść Ci przez każdy poziom zaawansowania.
Sebasfił34

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: Sebasfił34 »

Czy znacie ofertę szkoleń gdzie znajdę też kursy kelnerskie? Chciałabym się nauczyć serwować, jak na razie kupiłam tacę https://gastromarket.pl/tace/ i próbuję, ale to chyba nie jest to czego bym chciała osiągnąć. W warunkach domowych to nadal za mało.
Miśka90

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: Miśka90 »

Ja bardzo lubię szkolenia, przecież to najlepszy sposób na auto rozwój. Dlatego zastanawiam się, czy nie zafundować sobie i swoim współpracownikom, któregoś ze szkoleń dostępnych na tej stronie https://www.ccontrols.net/pl/. Mają bardzo bogatą ofertę, a potrzebujemy dobrych, nowoczesnych szkoleń między innymi z projektowania. Czy to dobry pomysł?
Liączek

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: Liączek »

Wszystko zależy jakie szkolenia i jak są prowadzone :) moim zdaniem jak się zgłasza do firmy takiej jak https://hutchinson.org.pl/ to można czerpać ogromną radość z nauki i korzystania z takich szkoleń. Jak dla mnie takie profesjonalne i fachowe podejście i ciekawa oferta to podstawa
Boćki

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: Boćki »

Moja firma robi co jaki czas szkolenia a ostatnio zapisała nas pracowników na kurs języka angielskiego. Jet o bardzo dobry pomyła dlaczego to samo zobaczcie tu https://speakingo.com/poziom-angielskie ... rka-kraju/ Dzięki temu będziemy umieć lepiej język angielski i będzie można pozyskiwać nowych kontrahentów z zagranicy.
Młesker

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: Młesker »

Bardzo fajną i posiadającą naprawdę fajną ofertę szkołą nauki języków obcych w Szczecinie jest https://www.great-online.pl/. Mogę polecić. Bez problemu nauczyłem się angielskiego, co mi się mega przydało po prostu w biznesie. 100% fajne zajęcia, merytoryczne, ale również ciekawe, więc nie można się nudzić
mksi8982

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: mksi8982 »

Warto zainteresować się szkoleniami z programu Autocad, który występuje w wymaganiach wielu pracodawców na dzisiejszym rynku pracy. Jeżeli ktoś jeszcze nie miał styczności z tym programem to zachęcam do skorzystania z oferty na stronie https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/autocad.html gdzie znajdziecie kursy od podstaw w atrakcyjnych cenach. Wszystko czytelnie i fajnie wyjaśnione w formie wideo.
Robbi

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: Robbi »

Szkolenia to raczej nie kwestia lubienia czy nie, tylko kwestia rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji,a to w obecnych czasach jest bardzo ważne, jeśli chcemy zaistnieć na rynku pracy. I dotyczy to każdej branży, fryzjerki, księgowe, czy budowlańców. Ja działam w tej ostatniej branży i jeśli potrzebowalibyście dobrych kursów, czy dla siebie, czy dla swoich pracowników, np. dla operatorów maszyny roboczych to sprawdźcie sobie oferuje Centrum Szkoleń Zawodowych działające przy firmie Oświata Lingwista - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/szkolenia-operatorow-maszyn-roboczych/. Z ich szkoleń korzystają osoby prywatne, firmy a także instytucje państwowe. Ośrodek prowadzi kursy i szkolenia dla operatorów maszyn i urządzeń do robót ziemnych, budowlanych i drogowych na podstawie potwierdzenia spełnienia wymagań procedur Sieć Badawczą Łukasiewicz.
buzik

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: buzik »

Jeśli chcecie rozwijać się w kierunku medycyny estetycznej, warto poznać ofertę Centrum Medycyny Estetycznej zawierającą interesujące szkolenie medycyna estetyczna szczecin
maniuska

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: maniuska »

Ja bardzo cenie sobie szkolenia, bo wspieraja moj rozwoj :) u nas w firmie tez sa takie, ktore sa obowiazkowe np dla kadry kierowniczej prawo pracy kurs online to must have na liscie

anodowanie częstochowa
aarczee

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: aarczee »

U mnie sporo osób ma problem z szukaniem możliwości, ale ja sama nie wiem, czy certyfikat pp mogę mieć, czy to zgrzewanie rur aż tak nie jest koniecznie potrzebne…. Po prostu się nad tym zastanawiam. I ciekawi mnie to naprawdę sensownie. Co wy na to ?
gośkaa

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: gośkaa »

Powiem wam, że bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również mentoring, dlatego ja planuję wybrać właśnie https://www.coachwise.org/mentoring-strefa-wiedzy/ . Widziałam, że wiele osób zachwalało sobie takie rozwiązanie, dodatkowo też można tutaj zdobyć naprawdę wielką wiedzę
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:21

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: kasiunia »

Dawniej te szkolenia nie były zbyt ciekawe i człowiek niezbyt wiele z nich przyniósł dla siebie. Dzisiaj poziom szkoleń jest zdecydowanie lepszy. Myślę ,że zgodzicie się ze mną ,że dzisiaj znalezienie dobrego i lojalnego pracownika graniczy z cudem. Warto więc zadbać o to aby kadry zajmujące się pozyskiwaniem pracowników z rynku były na bardzo dobrym poziomie. Właśnie takie kursy hr Warszawa można odbyć w warszawie , w jednym z ośrodków szkoleniowych - Human Skills.
ubrana

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: ubrana »

Uwazam, ze rozwoj i edukacja sa bardzo wazne, ale sa tez tematy, ktore koniecznie kazdy powinien znac, by wiedziec co moze a czego nie - jednym z nich jest prawo pracy szkolenie online moim zdaniem powinno byc doslownie obowiazkowe :D
Ramona5

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: Ramona5 »

Co powiesz na bhp szkolenie Warszawa ? Dla wielu taka opcja będzie doskonałym rozwiązaniem, szczególnie w sytuacji, kiedy potrzeba tego typu osób do pracy, które posiadają wiedze w tym zakresie. Jeśli zatem czujesz, że może być to coś idealnie dobranego do Ciebie. Zajrzyj na stronę http://www.bhpdlaciebie.eu/ i skorzystaj z możliwości, która da Ci szansę na rozwój.
Awatar użytkownika
pogromcaolbrzyma
Posty: 342
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:03

Re: Szkolenia - lubicie?

Post autor: pogromcaolbrzyma »

Jeżeli pragniesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników lub rozwijać swoje umiejętności, postaw na ofertę tej firmy: https://www.humanskills.pl/szkolenia_za ... m-zespole/. Nie tylko dostarczą solidne i wartościowe szkolenia, ale także umożliwią dostęp do fascynujących artykułów dotyczących obecnych trendów w tej dziedzinie.
ODPOWIEDZ