Świece zapłonowe - sklep

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
Grodzisław
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2020, 19:47

Świece zapłonowe - sklep

Post autor: Grodzisław »

Witam. Znacie sklep http://swiece-zaplonowe.pl/? Polecacie robić tam zakupy? Zależy mi na dobrej jakości częściach, więc potrzebuję rekomendacji.
Awatar użytkownika
Mojmir
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2020, 23:08

Re: Świece zapłonowe - sklep

Post autor: Mojmir »

Kiedy czeka mnie wymiana kompletu świec to zawsze robię zakupy właśnie u nich. Moim zdaniem mają najlepszą ofertę, jeśli chodzi o jakość w stosunku do ceny. No i na plus zasługuje spory asortyment części od znanych marek ;)
Andrzęjku914

Re: Świece zapłonowe - sklep

Post autor: Andrzęjku914 »

Grodzisław pisze: ↑03 kwie 2020, 5:57 Witam. Znacie sklep swiece-zaplonowe.pl? Polecacie robić tam zakupy? Zależy mi na dobrej jakości częściach, więc potrzebuję rekomendacji.
Mogę polecić Ci świece Briska. Znasz? Słyszałeś? Najlepsze na rynku, świetna jakosć i niezawodny zapłon. Do tego redukcja zużycia paliwa przy jednoczesnym zwiększeniu mocy silnika. Jakby co to tu kupisz expert.auto.pl ale są też stacjonarnie do kupienia Inter-Cars, Auto-Partner i Hart.

--
ODPOWIEDZ