paczka zagraniczna

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

paczka zagraniczna

Post autor: sfinx »

Witam wszystkich. Mam pewne pytanie i byłabym wdzięczna za pomoc. Mianowicie jakiego polecilibyście kuriera do przesyłek zagranicznych? Chcę siostrze przesłać parę dupereli więc szukam czegoś taniego. I jak to wygląda jeśli chodzi o czas wysyłki, jak długo idzie?
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: paczka zagraniczna

Post autor: neverland »

sfinx pisze: ↑20 maja 2021, 15:57 Witam wszystkich. Mam pewne pytanie i byłabym wdzięczna za pomoc. Mianowicie jakiego polecilibyście kuriera do przesyłek zagranicznych? Chcę siostrze przesłać parę dupereli więc szukam czegoś taniego. I jak to wygląda jeśli chodzi o czas wysyłki, jak długo idzie?
Konkretnego nie polecę bo dawno nie nadawałam. A jaki kraj cie interesuje? Bo jeśli paleta kurierem do Włoch to lepiej będzie skorzystać z portalu pośrednika kurierskiego i tam wybrać firmę
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: paczka zagraniczna

Post autor: balecki »

Ogólnie ja jestem zdania, że samo wysyłanie paczek zagranicznych jest bardzo fajną sprawą i na pewno większość z nich jest wysyłana transportem lotniczym. Ja również całkiem niedawno miałem okazję przeczytać w https://www.sendit.pl/blog/transport-lo ... c-w-paczce co właściwie wolno wysyłać w takiej paczce.
ODPOWIEDZ