Ogrzewanie wody pompą?

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
kryspin
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2021, 1:47

Ogrzewanie wody pompą?

Post autor: kryspin »

Co sądzicie na temat ogrzewania wody i domu pompą ciepła? W ofercie centrumrekuperacji.pl przeczytałem, że to bardzo ekologiczne i w zasadzie też ekonomiczne rozwiązanie. Polecacie zdecydować się na montaż? Koniecznie podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.
Awatar użytkownika
Albin88
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2021, 13:39

Re: Ogrzewanie wody pompą?

Post autor: Albin88 »

Nie ma nic lepszego i efektywniejszego niż powietrzna pompa ciepła. W moim przypadku montażem zajęła się właśnie ekipa z Centrum Rekuperacji, więc mogłem liczyć nie tylko na sprawnie wykonaną usługę, ale i fachowe doradztwo.
AdamŻ

Re: Ogrzewanie wody pompą?

Post autor: AdamŻ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.envir.pl/kontakt/, która oferuję profesjonalny serwis urządzeń grzewczych. Kilka razy korzystałem z ich usług i powiem wam, że firma rozprawiła się z usterka szybko i sprawnie. Polecam zapoznać się z ich oferta i podjąć współpracę.
łmm

Re: Ogrzewanie wody pompą?

Post autor: łmm »

Chodzi ci o pompę ciepła? Ja jestem jak najbardziej za. Ogrzewamy pompą ciepła już ponad rok i jesteśmy zadowoleni z tego jak to działa. Projekt pompy wykonała firma geodezyjno-projektowa GEOXX https://www.geoxx.pl/oferta/projekty-pod-pompy-ciepla z Olsztyna, oni również zajęli się wykonaniem dokumentacji powykonawczej. Wykonali przy tym kawał dobrej roboty, są rzetelni, warto było skorzystać z uch usług.
płom

Re: Ogrzewanie wody pompą?

Post autor: płom »

Tak, ogrzewamy wodę pompą ciepła. Pompę wraz z montażem mamy od firmy piTERN https://www.pitern.pl/pompy-ciepla z Dąbrowy pod Poznaniem. Oni wykonali kawał dobrej roboty, świetnie się spisali przy samym montażu, ale nawet wcześniej, przy wykonaniu projektu, kosztorysu, itp. Bez problemu się z nimi mogliśmy dogadać co do szczegółów i terminów. Jest to firma godna polecenia, ofertę maja rozbudowaną i opłacalną.

spodnie snowboardowe holden
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: Ogrzewanie wody pompą?

Post autor: balecki »

W sumie gdy chodzi o pompy ciepła to oczywiście jest to bardzo popularne rozwiązanie i myślę, że również bardzo przyszłościowe. W moim przypadku doskonale sprawdza się system ogrzewania https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/ z którego oczywiście jestem bardzo zadowolony.
ODPOWIEDZ