Obserwacje Instagram

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
dziędziel

Obserwacje Instagram

Post autor: dziędziel »

Cześć, nazywam się Darek. Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

Instagrama założyłem już kilka lat temu, ale jakoś nie szło mi specjalnie, bo przyznam, że nie miałem trochę na to czasu i głowy. Bardzo interesuję się fotografią, więc mam dużo materiału, którym chciałbym się podzielić. Jakiś czas temu pomyślałem, że zadbam w końcu o moje konto. Kupiłem też dosyć sporo obserwacji, bo znalazłem fajny portal, który sprzedaje je w niskiej cenie przy dobrej jakości (obserwacje instagram kup). Co ciekawe, widzę, że teraz, gdy mam więcej followersów, to inni są bardziej zainteresowani moim profilem - taka pokrętna logika. A jak to było u was?
WójcikW.

Re: Obserwacje Instagram

Post autor: WójcikW. »

Cześć Darek! Tu Wojtek!

U mnie było dokładnie tak samo. Fajnie, że trafiłem na twój wątek, bo czuję jakbym czytał własną historię. Z jednym małym wyjątkiem - ja interesuję się kalistenikąi to o tym jest mój instagramowy profil. Też na początku było mi ciężko zachęcić ludzi do obserwowania, a teraz jak kupiłem followy, to ludzie bardziej zwracają uwagę na moje konto. Fajna ta stronka co polecasz, czytałeś może artykuł, w którym opisują, jak zdobyć obserwacje na instagramie? Sama prawda.
grażyna

Re: Obserwacje Instagram

Post autor: grażyna »

A czy słyszeliście o bardzo dobrej firmie jaką jest https://www.socialmediabost.pl/ ? Z własnego doświadczenia wiem, że współpraca z tą firmą jest bardzo owocna. Kupiłam tutaj niedawno like na Facebooka i powiem wam, że było warto, ponieważ wiadomość o mojej firmie trafiła do dosyć dużej liczby odbiorców
Rybak

Re: Obserwacje Instagram

Post autor: Rybak »

Gdy tak naprawdę zależy nam na dobrych jakościowo działaniach marketingowych na Instagramie to jestem przekonany, że świetną sprawą jest posiadanie również dobrego freelancera do obsługi. Ja taką osobę bez problemów znalazłem w https://odfreelancera.pl/kategoria-zlecenia/instagram/ i jestem wręcz przekonany, że był to właściwy wybór.
ODPOWIEDZ