Najlepszy żłobek?

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
Dymfna_87
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2021, 7:04

Najlepszy żłobek?

Post autor: Dymfna_87 »

Hej forumowicze. Powoli rozglądam się na dobrym żłobkiem dla mojego synka i zdaję sobie sprawę, że takich placówek w Warszawie nie brakuje. W każdym razie sporo dobrego słyszałam na temat żłobka Anteczek. Możecie powiedzieć mi nieco więcej na jego temat?
Awatar użytkownika
Maksymilian91
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2020, 4:12

Re: Najlepszy żłobek?

Post autor: Maksymilian91 »

W Anteczku dzieciaki nigdy się nie nudzą no i oczywiście mają zapewnioną kompleksową opiekę ze strony wychowawców. Mogą też liczyć na ciekawe zajęcia dodatkowe jak gimnastyka czy nauka angielskiego. Według mnie wszystkie pozytywne opinie na temat tej placówki są jak najbardziej zasłużone.
Lucuś934343

Re: Najlepszy żłobek?

Post autor: Lucuś934343 »

Szukając miejsca w żłobku dla dziecka powinniśmy zwrócić uwagę na doświadczenie opiekunek. Z tego co wiem to żłobek mokotów ma dosyć doświadczoną i troskliwą kadrę, więc warto zwrócić na nich uwagę. Poza tym mają bardzo miłe podejście do każdego dziecka.
GabrysiaÓ56

Re: Najlepszy żłobek?

Post autor: GabrysiaÓ56 »

Jeżeli szukasz godnego polecenia żłobka czy przedszkola w Sosnowcu to z całą pewnością polecam to przedszkole i żłobek https://www.elfik.pl/#. Moja córka chodziła do tego przedszkola i do żłobka i bardzo miło wspominam ten czas. W żłobku za klimatyzowała się szybko a kiedy przeszła do grupy przedszkolnej to jednym słowem poszła z tymi samymi dzieciaczkami co była w żłobku.
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: Najlepszy żłobek?

Post autor: lowest »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www
https://randkujmy.de/
Żanka

Re: Najlepszy żłobek?

Post autor: Żanka »

GabrysiaÓ56 znam doskonale to przedszkole https://www.elfik.pl/zajecia-dla-dzieci moja córka tam chodziła i mam nadzieję, że od września pójdzie tam mój syn....chyba, że sytuacja z covidem będzie jeszcze gorsza. Moja córka była bardzo zadowolona z przedszkola a Panie opiekunki wspaniałe i pomocne.
WiesiaĆ

Re: Najlepszy żłobek?

Post autor: WiesiaĆ »

Każdy rodzic zastanawia się czy dobrze robi posyłając dziecko do żłobka. Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z tym artykułem "wpływ żłobka na rozwój dziecka" https://www.naucz-sie.pl/artykul/wplyw- ... cka-124598 . Ja jestem jak najbardziej za !!!
mamuśka

Re: Najlepszy żłobek?

Post autor: mamuśka »

Może mi ktoś polecić żłobek w Lublinie? Zastanawiam się czy posłać dziecko do publicznego, czy do prywatnego i czy np. nie wybrać placówki anglojęzycznej. To moje pierwsze dziecko więc jestem w tym temacie zielona, dodatkowo niedawno przeprowadziłam się do lubelskiego i totalnie nie mam kogo się poradzić.
goliś

Re: Najlepszy żłobek?

Post autor: goliś »

Na pewno ciekawym i przede wszystkim praktycznym rozwiązaniem może okazać się punkt opieki. Tutaj https://www.wioski.co na spokojnie sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Można tam również sprawdzić czy nieopodal nas znajduje się takie miejsce.
ODPOWIEDZ