Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Asloś

Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: Asloś »

Podpowiedzcie, jakie biuro rachunkowe wybrać do prowadzenia księgowości małej firmy? czy lepszą opcją będzie biuro rachunkowe pracujące "tradycyjnie", czy może raczej księgowość online?
Awatar użytkownika
Loliczko
Posty: 112
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:56

Re: Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: Loliczko »

Musisz poszukiwać u siebie w okolicy czegoś dobrego. A dodatkowo pewnie przyda sie tez program do monitoringu platnosci - my dzialamy na https://monpay.pl/ i naprawde jest praktyczny i bardzo funkcjonalny. Daje duzo dodatkowych mozliwosci jak wysylanie upomnien czy przypomnien o platnosciach i jest połączony lub Krajową Informacją Długów Telekomunikacyjnych
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: Iza »

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach najlepiej zdecydować się na współpracę z biurem rachunkowym on-line. Z tego, co się orientuję, to takie właśnie usługi świadczy na przykład firma https://europim.pl/. Czy ktoś z Was miał już z nią może wcześniej do czynienia?
Szołek

Re: Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: Szołek »

Jeżeli potrzebujecie dobrego biura rachunkowego do współpracy to tutaj zdecydowanie mogę wymienić tutaj Taxon https://www.taxon.pl/biuro-rachunkowe-tarnow/ w przypadku których można liczyć na pełne wsparcie obsługi, duże możliwości i jednocześnie wygodę efektywnej pracy. Wszystkie rozliczenia prowadzone są terminowo, można liczyć na pomoc obsługi i jednocześnie księgowych online. My zdecydowaliśmy się już ponad rok temu w Tarnowie na tą współpracę i jak do tej pory nie mam podstaw do narzekań. Pozdrawiam!
fałak3iw

Re: Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: fałak3iw »

Ja od niedawna współpracuję z biurem rachunkowym http://sigmabis.pl/ i powiem wam szczerze - od tego czasu absolutnie nie muszę się martwić o finanse mojej firmy! Wiem, że są w najlepszych rękach:) Miałam już różne przygody z biuami księgowymi, wiem, ze to jest rzetelne i godne zaufania w 100%! Mają 25 lat doświadczania w obsłudze księgowej, obsłudze kadrowo-płacowej oraz doradztwie podatkowym.
jowiłka

Re: Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: jowiłka »

Musicie dobrze się rozejrzeć, czy dane biuro ma programy księgowe jpk . Wy jako poważna, ale dopiero co startująca firma musicie przemyśleć to kto ma się wami zająć. Ja ufam swojej księgowej, mam ją dostępną na miejscu, ale nasza droga nie byla usłana różami.
młm

Re: Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: młm »

Też mamy bardzo dobre biuro, które nasza księgowością zajmuje się świetnie. Jest to biuro rachunkowe BUR https://www.bur.pl/oferta/uslugi-ksiegowe z Zielonki. Nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z tego typu firma i przed wybraniem właśnie ich przejrzeliśmy oferty wielu biur, także opinie o nich,. BUR było z nich wszystkich najlepiej oceniane i teraz, z doświadczenia, mogę wam powiedzieć, że faktycznie są rzetelni, mają także korzystne ceny. Są terminowi i znają się na wykonywanej pracy.
kobyłak

Re: Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: kobyłak »

Co do rzetelnego biura rachunkowego to chwalę sobie współpracę z firmą Global Accounting która prowadzi pełną księgowość w mojej spółce w Siemanowicach Śląskich. Sprawozdania, bilanse i ewidencja zobowiązań zawsze zrealizowana jest przez nich w terminie. Profesjonalna firma :)
madzińska

Re: Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: madzińska »

Jeśli chodzi o rachunkowość, to ja serdecznie polecam wam biuro https://www.zbf.com.pl/uslugi :) Mają wspaniałych specjalistów, którzy wiedzą wszystko o tym jak zarządzać finansami firm czy instytucji. Są transparentni i profesjonalni. Co więcej, oferują np. mozliowśc prowadzenia wirtualnego biura rachunkowego. Myślę, ze warto z nimi porozmawiać i rozważyć ich ofertę jeśli bedziecie wybierac biuro do wspólpracy!
ginamó

Re: Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: ginamó »

Ja w końcu zdecydowałem się na https://biurorachunkowecasus.pl/oferta/ ... noosobowa/ , to było pomysłem idealnym. Zawdzięczam im należycie zrealizowane usługi w bardzo profesjonalny i fachowy sposób. Zajmuja sie dla nas prowadzeniem dokumentacji ksiegowej czy sporządzeniem oraz składaniem deklaracji podatkowych. Sam bym tego nie ogarnął!
kazimierz33332ą

Re: Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: kazimierz33332ą »

Każdy wybiera takie biuro rachunkowe jakie chcę. Sam ostatnio wybrałem bardzo dobre biuro rachunkowe i z tego biura jestem niesamowicie zadowolony. Kumplowi na pewno powiem o tym biurze.
________________________________________________________________
https://www.tarnowskiegory.info/kontakt
mórek

Re: Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: mórek »

Ja wybrałem usługi https://www.biurorachunkoweprogres.pl/oferta i wszystko wskazuje na to, że było to rozsądnym pomysłem. Zajmowanie się księgowością na własną rękę nie ma żadnego sensu , także dobrze współpracować ze specjalistami. Z ich strony mogliśmy liczyć na takie usługi jak prowadzenie ewidencji VAT czy ksiąg handlowych.
móraszkiewicz

Re: Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: móraszkiewicz »

Prowadzenie rejestrów VAT, kalkulacja zobowiązań podatkowych, zarządzanie płatnościami jak i wiele innych zadań to już nie nasz kłopot, odkąd zawiązaliśmy współpracę z biurem rachunkowym https://www.biurorachunkowepila.com.pl/ ... ksiegowosc . To z ich strony możemy liczyć na pełną księgowość, która wreszcie jest realizowana w należyty i profesjonalny sposób, zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Violuśka

Re: Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: Violuśka »

Myślę ,że znalezienie dobrego biura rachunkowego wcale nie jest takie trudne. Biuro rachunkowe wcale nie musi znajdować się za rogiem naszej firmy. Większość z biur korzysta z oprogramowania, które jest sieciowe, co oznacza,że może być obsługiwane z dowolnego miejsca gdzie jest dostęp do internetu.Biura oferują także usługi dodatkowe np.nasze biuro zaoferowało nam program do weryfikacji jpk vat .Dzięki niemu też bezproblemowo wysyłamy do urzędu skarbowego jednolite pliki kontrolne.
Dianań

Re: Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: Dianań »

Biuro rachunkowe powinniśmy wybierać z polecenia znajomych i powiem wam, że naprawdę taki wybór z polecenia jest najlepszy. Ja tak zrobiłam i wybrałam biuro Bomus z miejscowości Łędziny https://www.bomus.com.pl/kontakt/ledziny/# . Biuro poleciła mi koleżanka i powiem wam, że byłam spokojna bo wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce.
SandriaŻ

Re: Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: SandriaŻ »

Ja jestem ze Szczecina i to własnie tam szukałam biura, które będzie mi wszystko rozliczało. Znalazłam biuro rachunkowe Ed-Pro https://ed-pro.pl/kontakt i znalazłam nareszcie firmę, która w 100% mi pasuję. Biuro oferuję kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.
PatrykŁ

Re: Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: PatrykŁ »

Możesz także skontaktować się z biurem rachunkowym https://atoran.pl/oferta/. Od długiego czasu pomagają mi w prowadzeniu księgowości i obsłudze kadrowo płacowej mojej firmy. Posiadają w tym zakresie szeroką wiedzę oraz spore doświadczenie. Osobiście jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania.
Tropik

Re: Jakie biuro rachunkowe wybrać?

Post autor: Tropik »

W mojej ocenie lepiej współpracować ze stacjonarnym biurem rachunkowym, niż korzystać z wirtualnej obsługi księgowej. Dlaczego? Masz większą możliwość sprawdzenia, kto fizycznie zajmować będzie się Twoją księgowością - czy to będzie podlotek, czy licencjonowana księgowa z bogatym doświadczeniem.

Jeśli szukasz jakiegoś dobrego biura rachunkowego to mogę polecić Ci jedno z Poznania. Mam konkretnie na myśli AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska. Z jego ofertą możesz zapoznać się wchodząc na stronę biurorachunkowe-poznan.eu lub wpisując w wyszukiwarkę: biuro rachunkowe poznań.

Niniejsze biuro oferuje kompleksowy zakres usług, tj.: Jego oferta skierowana jest głównie do mikro i małych firm oraz osób prywatnych, chcących rozliczyć swój PIT.

To biuro obsługuje moją firmę od kilku lat. Jestem zadowolony z jakości świadczonych usług i niezmiernie wdzięczny, że przypominają mi raz po raz o goniących mnie terminach płatności do ZUS i US :)
ODPOWIEDZ