Jaką biżuterię nosić?

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
taśma

Jaką biżuterię nosić?

Post autor: taśma »

Hej mam pytanie jak powyżej. W jakiej biżuterii czujecie się najlepiej? I co możecie polecić osobom, które mają uczulenie na różne metale? Z góry dzięki za podpowiedzi.
piłka

Re: Jaką biżuterię nosić?

Post autor: piłka »

Moim zdaniem najlepiej nosić biżuterię taką, w której człowiek czuje się najlepiej. Mnie najbardziej odpowiada biżuteria ze stali chirurgicznej. Nie jest droga, prezentuje się dobrze i nie jest bardzo droga. Ostatnio kilka rzeczy w promocyjnych cenach znalazłam na tej stronie https://www.vezzi.pl/pl/promocje . Z pewnością jeszcze nie raz do nich zajrzę.
Awatar użytkownika
uperle
Posty: 186
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:37

Re: Jaką biżuterię nosić?

Post autor: uperle »

Większość biżuterii mam ze sklepu https://edibazzar.pl/ jest ona ładna i nie droga, jak dla mnie idealna. Wiem, że nie każdego stać na drogie produkty, dlatego zachęcam do zajrzenia na stronę tego sklepu, a na pewno coś fajnego dla siebie znajdziecie i będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
halik
Posty: 45
Rejestracja: 01 maja 2019, 3:08

Re: Jaką biżuterię nosić?

Post autor: halik »

Wiem, że niektórzy uważają, że tylko biżuteria ze złota czy ze srebra jest godna uwagi. Zazwyczaj te osoby nie spotkały się nigdy z biżuterią ze stali chirurgicznej https://www.miastokobiet.pl/bizuteria-z ... czy-warto/ . Zapoznajcie się z artykułem i wtedy dowiecie się jakie plusy ma taka biżuteria, jak się nosi. Co mogę na pewno powiedzieć to to, że jest elegancka, hipoalergiczna i odporna na zniszczenia. W sklepach jest dostępna w ogromnym wyborze, dzięki czemu można dopasować ją do każdej stylizacji. A kupowanie w sieci najlepiej się opłaca.
ODPOWIEDZ