Hurtownia gastronomiczna - piece, meble ze stali nierdzewnej

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Korek55

Hurtownia gastronomiczna - piece, meble ze stali nierdzewnej

Post autor: Korek55 »

Witam,
Czy będziecie mi w stanie powiedzieć na jaką hurtownię gastronomiczną warto będzie postawić, jeśli chodzi o wybór mebli ze stali nierdzewnej, pieców, ale również nadziewarek i mieszarek do farszu. Zależy mi na większej wydajności i dobrym stosunku ceny do jakości. Pozdrawiam serdecznie!
Zozek

Re: Hurtownia gastronomiczna - piece, meble ze stali nierdzewnej

Post autor: Zozek »

Na pewno warto będzie zapoznać się z ofertą hurtowni Invest Horeca u których będziecie mogli znaleźć różnorodne propozycje elementów gastronomicznych przez stoły robocze, piece, czy również nadziewarki, garnki itd. Można się doradzić, dostępność modeli jest wysoka i też sprawnie realizują zamówienia, także szybko będziecie mogli uzupełnić poszczególne braki w swoim lokalu. Powodzenia!
Wogieł

Re: Hurtownia gastronomiczna - piece, meble ze stali nierdzewnej

Post autor: Wogieł »

Tutaj jak najbardziej mogę sie zgodzić, lepiej nawiązać jedną udaną współpracę z dostawą stołów roboczych, garnków, naczyń, czy również pieców i trzonów. Invest Horeca wypada bardzo dobrze pod względem dostępności, cen i jednocześnie wsparcia obsługi. Możesz zajrzeć na https://investhoreca.pl również dobierając opcje do chłodnictwa, zmywalni i wiele innych. Pozdrawiam :)
Korek55

Re: Hurtownia gastronomiczna - piece, meble ze stali nierdzewnej

Post autor: Korek55 »

Skoro tak radzicie to trzeba będzie sprawdzić co tam mają ciekawego w ofercie. Najważniejsze jest to, aby sprzęt był wydajny i jednocześnie usprawniał nam przygotowywanie posiłków. Pozdrawiam serdecznie!

potas magnez wapń suplement
Cenekk

Re: Hurtownia gastronomiczna - piece, meble ze stali nierdzewnej

Post autor: Cenekk »

Dokładnie, najważniejsza jest wysoka jakość wykonanych rozwiązań do przestrzeni kuchennej, w tym również jeśli chodzi o piece, trzony, stoły robocze oraz wilki do mięsa i nadziewarki do kiełbas, jeśli chcecie pozytywnie zaskoczyć swoich gości własnymi wyrobami to na pewno warto się przekonać i jednak sprawdzić różne opcje oraz porozmawiać z obsługą, aby zakup był w pełni udany. Pozdrawiam :)
avantii

Re: Hurtownia gastronomiczna - piece, meble ze stali nierdzewnej

Post autor: avantii »

Jeśli Wam powiem, że interesują mnie systemy samoobsługi w gastronomii , to jak w ogóle się na to zapatrujecie? Nie powiem, żebym nie chciała inaczej, ale póki co, najważniejsze dla mnie jest to, by to odpowiednio działało i żeby moi goście mieli też trochę swobody.
ODPOWIEDZ