Aparaty słuchowe

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
antek223ą

Aparaty słuchowe

Post autor: antek223ą »

Jeśli ktoś chce bardzo dobry aparat słuchowy to na pewno warto skorzystać z bardzo dobrej oferty https://www.sluchmed.pl .Sam skorzystałem i jestem z tego powodu naprawdę bardzo zadowolony. Z tej oferty po prostu powinno skorzystać bardzo dużo osób. Tak ja uważam.
DominikaŻ

Re: Aparaty słuchowe

Post autor: DominikaŻ »

Niestety teraz coraz więcej jest dzieci, które mają problemy ze słuchem i w przypadku na przykład dziecka moje koleżanki sprawa została tak zaniedbana, że dziecko miało problemy w szkole. Dobrze, że rodzice się ocknęli i zaczęli coś z tym dzieckiem robić i pierwsze co to zrobili wszystkie badania i diagnoza ich podłamała.... bo wyszedł niedosłuch. Dobrze, że można teraz jakoś z tym walczyć i rozwiązaniem w przypadku chłopca był aparat słuchowy, który zamówili w tym punkcie https://akademiaslyszenia.pl/wszystkie. Znam ten punkt bo mają naprawdę dobre aparaty i sodki pielęgnacyjne.
ODPOWIEDZ