Adwokat kościelny Katowice

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
dargoslawa_85
Posty: 23
Rejestracja: 31 lip 2019, 3:04

Adwokat kościelny Katowice

Post autor: dargoslawa_85 »

Cześć! Poszukuję doświadczonego adwokata kościelnego z okolicy Katowic. Znacie może kogoś doświadczonego?
Awatar użytkownika
Latifa
Posty: 24
Rejestracja: 17 kwie 2019, 2:45

Re: Adwokat kościelny Katowice

Post autor: Latifa »

Zdecydowanie polecam Panią Klaudię Król. Jeśli chcesz starać się o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego, to ona na pewno Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Ludwina79
Posty: 14
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:13

Re: Adwokat kościelny Katowice

Post autor: Ludwina79 »

Moim zdaniem na pewno warto zapoznać się z ofertą Poradni Salomon. Dzięki pomocy specjalistów z tej poradni udało mi się uzyskać stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego. 
Adrian41

Re: Adwokat kościelny Katowice

Post autor: Adrian41 »

Jakiś czas temu skorzystałem z oferty polecanej mi kancelarii adwokackiej - https://kancelariabudzinski.pl/uslugi/prawo-karne/ , którą szczerze Wam polecam, ponieważ uzyskałem profesjonalną pomoc i bardzo indywidualne podejście do klienta. W razie pytań, wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Łukasz515

Re: Adwokat kościelny Katowice

Post autor: Łukasz515 »

Moge Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę najlepszej kancelarii adwokackiej we Wrocławiu - Wrocław podział majątku . Posiadają szeroki zakres działalności, z pewnością będą w stanie Wam pomóc.
ODPOWIEDZ