Opaska zaciskowa

Dla fanów nowych technologii. Szukasz idealnego smartfona, komputera czy drukarki? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Tagliato
Posty: 81
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:51

Opaska zaciskowa

Post autor: Tagliato »

Potrzebne mi są namiary na firmę, która zajmuje się produkcją opasek zaciskowych do węży. Konkretnie chodzi mi o takie z zamkiem śrubowym. Wiecie, gdzie takie można dostać, bo szukałam w internecie, ale trudno jest mi zdecydować się na producenta.
Awatar użytkownika
Natalex
Posty: 98
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:50

Re: Opaska zaciskowa

Post autor: Natalex »

Sama niedawno szukałam producenta takich właśnie elementów. W rezultacie trafiłam na tą firmę https://www.kuma.pl/ . Oferują zarówno różnego rodzaju złącza, jak i opaski uciskowe do węży. Dobre jest to, że niektóre ze swoich produktów firma może wykonać o nietypowych parametrach technicznych, specjalnie pod indywidualne zamówienie. To profesjonaliści, na których można liczyć, gdy nie jesteśmy pewni i zależy nam na specjalnym doradztwie.
miłosz

Re: Opaska zaciskowa

Post autor: miłosz »

Sądzę, że warto też wspomnieć o http://nelkor.com.pl/. To hurtownie różnego rodzaju elementów złącznych jak np. śrubki, wkręty. Warto zrobić zapas bo ile razy było tak, że nagle jakiejś konkretnej śrubki zabrakło . Wiem po sobie że w domu zawsze przydadzą się narzędzia tak na wszelki wypadek jeżeli coś będzie trzeba poprawić, naprawić.

dao histamina
Jaśko

Re: Opaska zaciskowa

Post autor: Jaśko »

Zastanawiam się nad rozpoczęciem długoterminowej współpracy z pewną hurtownią materiałów stalowych. W trakcie moich badań natknąłem się na stronę https://stalmut.pl/ która oferuje również szeroką gamę wkrętów, podkładek i kołków. Czy ktoś mógłby podzielić się doświadczeniami z zakupów w tej hurtowni?
ODPOWIEDZ