Ochrona antywirusowa w firmie?

Dla fanów nowych technologii. Szukasz idealnego smartfona, komputera czy drukarki? Dołącz do nas!
mamuśka17

Ochrona antywirusowa w firmie?

Post autor: mamuśka17 »

Czy możecie podpowiedzieć jakie programy warto stoswać by zabezpieczyć firmę? Na https://www.vebo.pl/malwarebytes-endpoint-security jest dostępny potężny program. Koszy dość wysoki. Jednak czy warto w niego inwestować? Może znacie coś innego ale równie skutecznego?
śliwak

Re: Ochrona antywirusowa w firmie?

Post autor: śliwak »

Wiadomo, że każdej firmie zależy na skutecznej ochronie danych przedsiębiorstwa. Ja taką właśnie ochronę znalazłem tutaj https://gdata.pl/biznes . Moim zdaniem warto zajrzeć i zapoznać się ze stroną. Firma ta jest pionierem w tego rodzaju zabezpieczeniach, więc doświadczenie mają naprawdę ogromne.
ŁukaszEn

Re: Ochrona antywirusowa w firmie?

Post autor: ŁukaszEn »

Ochorna antywirusowa to podstawa ale i przydaje się oprogramowanie do zarzadzania it zeby miec pod kontrola licencje, robić dokładne inwentaryzacje i lepiej zarządzać dostępami żeby też nie było jakichś wycieków danych pracowników i klientów przez nieuważność pracowników. Póki co dobrze się sprawuje i nie widać żeby obciążał nam całą sieci. Dośc łatwo można sie w nim odnaleźć i też plus za to jak szybko daje informacje o potencjalnych awariach sieci zeby moc na czas zaregować.
ODPOWIEDZ