Nauka teorii do egzaminu na prawo jazdy

Dla fanów nowych technologii. Szukasz idealnego smartfona, komputera czy drukarki? Dołącz do nas!
Promiś

Nauka teorii do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: Promiś »

Czy na egzaminie teoretycznym państwowym mieliscie wszystkie takie same pytania jak w aplikacji w jakiej się uczyliscie ? I jaka to apka Aktualnie zaczynam naukę na prawo jazdy i chciałbym jak najlepiej wszystko ogarnąć. Może macie tutaj jakieś rady jak sie uczyć najlepiej. Chętnie sobie poczytam ;)
nAŚKA

Re: Nauka teorii do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: nAŚKA »

Rób testy i staraj się przy każdym pytaniu samej sobie odpowiadać, dlaczego zaznaczasz ta s nie inna odpowiedz. Np bo na rysunku jest taki i taki znak, oznacza on to i to i dlatego jest taka odpowiedz. Utrwali ci się wszystko wtedy. Ucząc się tak zdalam za pierwszym.

Zerknij sobie rownież na tę stronę:
http://tioman.pl/pl

Jest to producent znaków drogowych, masz tutaj dobrze opisane poszczególne znaki drogowe.
Awatar użytkownika
Dark
Posty: 61
Rejestracja: 25 sie 2020, 14:36

Re: Nauka teorii do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: Dark »

Ja dostałem wszelkie niezbędne materiały ze swojej szkoły jazdy ;) Kurs robiłem w Poznaniu a dokładniej była to szkoła https://www.zdajprawko.pl/. Polecam jeśli jesteście z okolic i zależy wam na tym, by szybko się wszystkiego nauczyć. Również pod kątem praktyki są świetni w nauczaniu.
bórak

Re: Nauka teorii do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: bórak »

Teorii oraz praktyki wyuczyłem się w szkole http://www.sokol-szczecin.pl/oferta-i-cennik/ , co całkowicie wyszło mi na + .Tym właśnie sposobem nauczyłem się wszystkiego, co najważniejsze jeśli chodzi o prowadzenie pojazdu. Z początkowo trudnego skilla zamieniło się to w moją pasję!
AnkaŻ

Re: Nauka teorii do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: AnkaŻ »

Moja córka skończyła 18 lat i powiedziała, że nie chcę żadnych prezentów tylko, żeby zapłaciła za kurs prawa jazdy. Jak córka chciała tak zrobiłam i opłaciłam kurs w tym punkcie https://lider-osk.pl/kontakt/ . Moja koleżanka z pracy poleciła mi ten ośrodek LIDER o maja bardzo dobrych instruktorów a instruktorzy jazdy kielce to podstawa .
kamilówka

Re: Nauka teorii do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: kamilówka »

Teorii, jak i praktyki nauczyłem się w szkole jazdy https://alien.szczecin.pl/ i muszę przyznać, że całkowicie sprostało to moim wymogom. Pozwoliło to przede wszystkim na pokochanie prowadzenia pojazdu, które wydawało mi się kiedyś zwyczajnie niewykonalne - nic bardziej mylnego!
ODPOWIEDZ