Ciekawa gra

Dla fanów nowych technologii. Szukasz idealnego smartfona, komputera czy drukarki? Dołącz do nas!
Róża55

Ciekawa gra

Post autor: Róża55 »

Czy próbowałeś grać w kasynie? Niedawno grałem i zdałem sobie sprawę, że nigdy nie znałem nic bardziej interesującego niż te gry!
myśka

Re: Ciekawa gra

Post autor: myśka »

Dla tych, którzy poszukują czegoś naprawdę wyjątkowego powstał ten portal https://www.gram.pl/recenzje/ . Macie tam recenzję różnych gier i sporą dawką informacji. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Taka wiedza bardzo się przyda przy wyborze idealnej gry dla siebie czy też na prezent. Możecie tam również poznać zapowiedzi gier.
Mazeł

Re: Ciekawa gra

Post autor: Mazeł »

Jak nie macie pomysłu na spędzenie wolnego czasu i szukacie fajnych gier planszowych to tutaj jak najbardziej polecam sprawdzić również zestawienia na taniomania https://www.taniomania.pl/t/gry-planszowe-do-50-pln gdzie znajdziecie niedrogie propozycje do 50 zł my na przykład z dzieciakami gramy teraz w "Kolejowy szlak: Płomienna czerwień. Wiek: 8+" super sprawa ;)
Krishki

Re: Ciekawa gra

Post autor: Krishki »

Szukasz skórek do CS GO, ale nie wiesz, gdzie i jak je znaleźć? W takim przypadku, po prostu Gorąco polecam spróbować zwrócić uwagę na tej stronie https://dmarket.com/pl/sell-csgo-skins, ponieważ to tutaj udało mi się znaleźć dobre miejsce, gdzie można kupić skórki do tej gry. Spróbuj i jesteś pewien, że na pewno będziesz zadowolony z jego używania, tak samo jak ja.
stenlikuet

Re: Ciekawa gra

Post autor: stenlikuet »

niż wspinać się po sklepach internetowych i nie kupować niczego w końcu, lepiej grać w coś. jestem bardzo ciekawy, kiedy wizualnie zmienia się obraz z gry na grę niż wspinać się po sklepach internetowych i nie kupować niczego w końcu, lepiej grać w coś. jestem bardzo ciekawy, kiedy wizualnie zmienia się obraz z gry na grę niż wspinać się po sklepach internetowych i nie kupować niczego w końcu, lepiej grać w coś. jestem bardzo ciekawy, kiedy wizualnie zmienia się obraz z gry na grę
ODPOWIEDZ