Nałogi

Ulubieni wykonawcy, serwisy streamingowe, nowości muzyczne, hity z poprzednich dekad. Wątek dka każdego fana muzyki.
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 169
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Nałogi

Post autor: Trompka11 »

Jeśli zmagacie się z nałogami, to nie powinniście bagatelizować tego problemu. Najlepiej zrobicie, jeśli poprosicie o wsparcie w takich poradniach jak https://poradniasalomon.com.pl/ Dzięki pomocy wykwalifikowanej kadry, będą w stanie odpowiednio Was wspomóc w leczeniu.
Awatar użytkownika
Raspa
Posty: 155
Rejestracja: 18 gru 2019, 14:20

Re: Nałogi

Post autor: Raspa »

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak trudno jest wyjść z nałogu. Najważniejsze jest to, żeby osoba uzależniona chciała przyjąć pomoc. Najlepszą opcją jest pomoc dobrego terapeuty, np. z Terapie Tu i Teraz https://alkoholizm.org.pl z Krakowa. Wiem, że znają się na swojej pracy, a właściwie jest to powołanie.
Awatar użytkownika
Mosia
Posty: 223
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Re: Nałogi

Post autor: Mosia »

Alkoholizm dotyka coraz wieksza liczbę osób w dzisiejszych czasach. Nie mozna ignorowac zadnych objawow, bo to powazna i wyniszczajaca choroba. W takiej sytuacji warto wybrac sie na leczenie alkoholizmu
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: Nałogi

Post autor: mczay »

Jest bardzo ciężko pomóc osobie w tak trudnym dla niej uzależnieniu. Najgorsze jest, że często nie cierpi tak bardzo osoba uzależniona jak jego najbliżsi... Dlatego warto jest szybko podjąć dobre kroki. Mi pomogło dobre przygotowanie się do eliminacji tego problemu. Zacząłem szukać odpowiednich stron na necie, gdzie są opisane konkretne działania, takie jak np tutaj: http: //www.ekliniki.pl/artykul/detoks-alkoholo ... lega/1984/
Awatar użytkownika
Katarina123
Posty: 25
Rejestracja: 09 cze 2020, 14:25

Re: Nałogi

Post autor: Katarina123 »

Najgorsze w nałogach jest gdy uzależniony nie chce pomocy bądź nie widzi problemu.. Mój brat początkowo palił trawkę, pracował w Holandii i się przyzwyczaił, ale później było coraz gorzej. Zdarzało mu się zaćpać tak bardzo, że nie było z nim kontaktu aż w końcu spowodował wypadek w którym na szczęście nikt nie ucierpiał ale to go chyba ocuciło. Zgodził się na odwyk w ośrodku Detoks Fenix, skorzystał nawet ze specjalnego blokera opiatowego, dzięki któremu nie ciągało go do dragów.
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: Nałogi

Post autor: lowest »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://upadlosc.edu.pl/
Jaśko

Re: Nałogi

Post autor: Jaśko »

Cześć! Pobiłem ostatnio swój życiowy rekord w piciu alkoholu, ale nie będę się nim chwalił, wystarczy mi wrażeń z zatrucia już następnego dnia. Mój organizm potrzebował pomocy i zgłosiłem się za radą kolegi do ośrodka dla uzależnionych Forest, który pomaga w detoksykacji organizmu. Po powrocie czuje się, jakbym odżył na nowo! Już nie mam zamiaru pobijać swoich rekordów, ten raz mi zdecydowanie wystarczył.
Awatar użytkownika
lovemole
Posty: 114
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:52
Kontakt:

Re: Nałogi

Post autor: lovemole »

Spodobały mi się niedawno plecaki dla mamy polecane przez Spradziki i właśnie taka będzie ciekawym prezentem. Plecaki są wygodne na zakupy i nie tylko, więc opłaca się zerknąć na takie modele. Przyda się nam plecak zamiast torby. Zamawiacie takie dodatki online?
blankafashion.pl
antośka

Re: Nałogi

Post autor: antośka »

W sytuacji gdy jesteśmy uzależnieni niezbędne jest leczenie alkoholizmu. Z czystym sumieniem mogę polecić wam klinikę taką jak https://medox.org.pl/leczenie-choroby-alkoholowej/ . Jest to jedna z najlepszych klinik, dzięki której jestem pewna, że uda wam się wyjść z nałogu
Żukowski

Re: Nałogi

Post autor: Żukowski »

Trompka11 pisze: ↑15 sty 2020, 20:02 Jeśli zmagacie się z nałogami, to nie powinniście bagatelizować tego problemu. Najlepiej zrobicie, jeśli poprosicie o wsparcie w takich poradniach jak https://poradniasalomon.com.pl/ Dzięki pomocy wykwalifikowanej kadry, będą w stanie odpowiednio Was wspomóc w leczeniu.
Dużo cennych porad i wskazówek jak wygrać walkę z nałogiem alkoholowym jest na blogu Medyczny Detox. Polecam zapoznać się z tamtejszymi artykułami.
tośia19909

Re: Nałogi

Post autor: tośia19909 »

Raspa pisze: ↑11 mar 2020, 14:18 Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak trudno jest wyjść z nałogu. Najważniejsze jest to, żeby osoba uzależniona chciała przyjąć pomoc. Najlepszą opcją jest pomoc dobrego terapeuty, np. z Terapie Tu i Teraz https://alkoholizm.org.pl z Krakowa. Wiem, że znają się na swojej pracy, a właściwie jest to powołanie.
Myślę, że to świetny pomysł!
Klinika Stonava 1071
Zbyś

Re: Nałogi

Post autor: Zbyś »

Znam osoby, które popadły w alkoholizm i nie chciały dać sobie pomóc. Takie zachowanie osób uzależnionych zdarza się niestety często. Zdecydowanie nie wolno bagatelizować problemu. Powinniśmy jak najszybciej też zareagować i pomóc takiej osobie. Możemy np. zaproponować wszycie Esperalu w Świnoujściu. Jest to popularna metoda. W Polsce zabiegi przeprowadza się od wielu lat.
Marysiaż

Re: Nałogi

Post autor: Marysiaż »

Moja mam przez wiele lat spożywała alkohol i nie widziała w tym żadnego problemu....Mama była wysoko postawionym kierownikiem i chyba stres odreagowywała właśnie popijając sobie co wieczór. Doszło jednak do tego, że mam przestawała się z tym kryć i było to normalne, że trzeba rano zamiast kawy wypić lampkę winka na rozruch. Sytuacja zrobiła się dramatyczna kiedy ktoś zaczął mamę obserwować w pracy i doniósł "wyżej". Mama finalnie straciła pracę i miała pretensję do całego świata....tylko nie do siebie. Po długich walkach mam zdecydowała się na leczenie w ośrodku https://terapiawenus.pl/o-nas/ w Warszawie. Mama wie teraz co straciła....i wspólnie próbujemy to naprawiać.
ODPOWIEDZ