W poszukiwaniu butów

Ubrania, projektanci i marki odzieżowe – znajdziesz tu wszystko, co chcesz wiedzieć o modzie. Plotkujemy o najnowszych trendach, podpowiadamy, gdzie robić zakupy. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Natalia89
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2021, 8:11

W poszukiwaniu butów

Post autor: Natalia89 »

Kobietki, sądzicie, że buty damskie online będą kosztować mniej niż w stacjonarnych sklepach? Zawsze bałam się zamawiać obuwia przez internet, bo wydawało mi się, że nie trafię z rozmiarem, ale teraz mam zamiar zaryzykować. Która z was kupuje buciki w sieci?
Tekśa

Re: W poszukiwaniu butów

Post autor: Tekśa »

Natalia89 pisze: ↑28 cze 2021, 23:10 Kobietki, sądzicie, że buty damskie online będą kosztować mniej niż w stacjonarnych sklepach? Zawsze bałam się zamawiać obuwia przez internet, bo wydawało mi się, że nie trafię z rozmiarem, ale teraz mam zamiar zaryzykować. Która z was kupuje buciki w sieci?
Ja planuję trochę oszczędzić i pieniądze, i środowisko, więc nie chcę kupować nowych butów, tylko zreperować stare. Słyszałam, że klej Tadam jest ok, ale zastanawiam się, czy da radę z butami sportowymi?
agiś

Re: W poszukiwaniu butów

Post autor: agiś »

A na tej stronie https://www.filippo.pl/buty-damskie/bot ... a-koturnie sprawdzaliście już ofertę? Jeśli nie, to myślę, że na spokojnie warto się tam rozejrzeć. Mają spory wybór obuwia dopasowanego do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Propozycji jest sporo. Myślę, że warto robić zakupy online.
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 11
Rejestracja: 20 gru 2019, 21:35

Re: W poszukiwaniu butów

Post autor: oetadam »

Tekśa pisze: ↑09 sie 2021, 23:36
Natalia89 pisze: ↑28 cze 2021, 23:10 Kobietki, sądzicie, że buty damskie online będą kosztować mniej niż w stacjonarnych sklepach? Zawsze bałam się zamawiać obuwia przez internet, bo wydawało mi się, że nie trafię z rozmiarem, ale teraz mam zamiar zaryzykować. Która z was kupuje buciki w sieci?
Ja planuję trochę oszczędzić i pieniądze, i środowisko, więc nie chcę kupować nowych butów, tylko zreperować stare. Słyszałam, że klej Tadam jest ok, ale zastanawiam się, czy da radę z butami sportowymi?
Witam! Tekśa, klejTADAM® z łatwościa poradzi sobie z klejeniem butów typowo sportowych. Zachęcam Cię do jego zakupu i sklejenia kilku par, aby pozanć moc jego działania!

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
kinga_moś

Re: W poszukiwaniu butów

Post autor: kinga_moś »

Natalia89 pisze: ↑28 cze 2021, 23:10 Kobietki, sądzicie, że buty damskie online będą kosztować mniej niż w stacjonarnych sklepach? Zawsze bałam się zamawiać obuwia przez internet, bo wydawało mi się, że nie trafię z rozmiarem, ale teraz mam zamiar zaryzykować. Która z was kupuje buciki w sieci?
cześć ;) wiesz co to zależy, ale jak uda Ci się trafić, to zdecydowanie można upolować niezłe perełki i to w mega cenach. Jak raz się sparzyłaś, to nie rezygnuj z zakupów online. Większość sklepów umożliwia zwrot lub wymianę, jak po prostu rozmiar nie pasuje. Ja nigdy nie miałam takiego problemu. Ostatnio kupowałam buty Karino i rzeczywiście cena była okazyjna.
ałicz

Re: W poszukiwaniu butów

Post autor: ałicz »

oetadam pisze: ↑22 sie 2021, 17:03
Tekśa pisze: ↑09 sie 2021, 23:36
Natalia89 pisze: ↑28 cze 2021, 23:10 Kobietki, sądzicie, że buty damskie online będą kosztować mniej niż w stacjonarnych sklepach? Zawsze bałam się zamawiać obuwia przez internet, bo wydawało mi się, że nie trafię z rozmiarem, ale teraz mam zamiar zaryzykować. Która z was kupuje buciki w sieci?
Ja planuję trochę oszczędzić i pieniądze, i środowisko, więc nie chcę kupować nowych butów, tylko zreperować stare. Słyszałam, że klej Tadam jest ok, ale zastanawiam się, czy da radę z butami sportowymi?
Witam! Tekśa, klejTADAM® z łatwościa poradzi sobie z klejeniem butów typowo sportowych. Zachęcam Cię do jego zakupu i sklejenia kilku par, aby pozanć moc jego działania!

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
a jak taki klej przechowywać w ogóle aby zachował swoje właściwości?
Awatar użytkownika
kordianpietrzak
Posty: 61
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:15

Re: W poszukiwaniu butów

Post autor: kordianpietrzak »

Zależy to też od kosztu przesyłki. Jeżeli znajdziesz jakąś fajną ofertę bezpłatnej dostawy, to myślę, że warto. Obserwuj też jakieś strony internetowe (np. http://maps.google.lv/url?q=https://otherlife.pl/) na których publikują różne promocje. Można na tym bardzo dobrze skorzystać :D
śliwka

Re: W poszukiwaniu butów

Post autor: śliwka »

Na pewno na spokojnie tutaj https://www.filippo.pl/buty-damskie/bot ... na-obcasie warto się rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o różnego rodzaju obuwie. Między innymi znajdziecie tam botki na obcasie. Uważam, że warto przede wszystkim postawić na jakość i praktyczne rozwiązania, aby takie buty służyły przez lata.
Zośka34

Re: W poszukiwaniu butów

Post autor: Zośka34 »

Jeśli szukacie dobrego obuwia, musicie sobie odpowiedzieć na dwa pytania.Po pierwsze dla kogo mają być te buty oraz drugie na jaka okiloczność potrzebujecie tych butów. Jeśli szukacie nieprzemakalnych butów, kaloszy - to mogę zaproponować ten sklep - https://www.demar.com.pl/blog/wybierz-s ... e-spacery/ .Maja tam szeroki wybór , z pewnością znajdziecie to czego szukacie.
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 11
Rejestracja: 20 gru 2019, 21:35

Re: W poszukiwaniu butów

Post autor: oetadam »

Witam! Ałicz, klej TADAM® zalecam przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności. Ważne, aby po użyciu TADAM® dobrze wyczyścić aplikator. Zalecam, aby robić to szmatką lub ręcznikiem papierowym.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
bałsa

Re: W poszukiwaniu butów

Post autor: bałsa »

oetadam pisze: ↑09 paź 2021, 16:15 Witam! Ałicz, klej TADAM® zalecam przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności. Ważne, aby po użyciu TADAM® dobrze wyczyścić aplikator. Zalecam, aby robić to szmatką lub ręcznikiem papierowym.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
jak przygotować buty do klejenia?? Zastanawiam się czy to sie sprawdzi przy adidasach....
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: W poszukiwaniu butów

Post autor: agis »

A tutaj https://www.filippo.pl/pl/menu/damskie/ ... ingowe-315 sprawdzaliście już ofertę, jeśli chodzi o różnego rodzaju obuwie? Jeśli nie, to myślę, że warto przejrzeć sobie rozwiązania, które się tam znajdują. Wiadomo, że sytuacje bywają różne. Każdy poszukuje butów, które przede wszystkim będą w stanie spełnić konkretne potrzeby i oczekiwania. Obecnie wiele osób decyduje się na robienie zakupów online, bo nie da się ukryć, że jest to bardzo bezpieczne.
ODPOWIEDZ