Tania drogeria?

Ubrania, projektanci i marki odzieżowe – znajdziesz tu wszystko, co chcesz wiedzieć o modzie. Plotkujemy o najnowszych trendach, podpowiadamy, gdzie robić zakupy. Dołącz do nas!
Kicia Ł

Tania drogeria?

Post autor: Kicia Ł »

Polecicie drogerię z dużym wyborem i niskimi cenami, no i szybką wysyłką :)
Awatar użytkownika
Tipsy
Posty: 77
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:45

Re: Tania drogeria?

Post autor: Tipsy »

Dla siebie samej to aż tak często nie odwiedzam drogerii, ale czasami z kumpelami zmawiamy się co, której aktualnie potrzebne, robimy listę i zamawiamy przez to większe ilości jedną wysyłką w drogerii Kosmetyki z Ameryki. Wbrew nazwie mają tam bardzo różny asortyment no i najważniejsze, nie są drodzy :)

Sama zobacz ile tego mają i w jakich cenach https://kosmetykizameryki.pl/
To najtańsza drogeria internetowa jaką znam :)
maliśka

Re: Tania drogeria?

Post autor: maliśka »

A na tej stronie sprawdzaliście już ofertę? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam rozejrzeć. Mają tam w sprzedaży kosmetyki kolorowe oraz taki, które służą do codziennej pielęgnacji. Rozejrzyjcie się tam. Można tam zrobić kompleksowe zakupy. Uważam, że obecnie sklepy online, to super sprawa.
Izuńka

Re: Tania drogeria?

Post autor: Izuńka »

NOTINO <3 <3 <3 Na serio, często porównuję ceny z innym sklepami i tam naprawdę bywa okazyjnie. Do tego nigdy nie miałam problemów z zamówieniem, więc to dodatkowy plus. Zamawiałam z dostawą do domu albo odbierałam stacjonarnie, jak akurat miałam możliwość :-)
Weśka

Re: Tania drogeria?

Post autor: Weśka »

Jeśli chcecie naprawdę skutecznie porównać sobie ceny całych koszyków zanim podejmiecie ostateczną decyzję odnośnie wyboru m.in kosmetyków oraz dodatkowych akcesoriów do pielęgnacji skóry, czy cery to warto tutaj wymienić HelloSmart u których znajdziecie m.in mascara med ultra boost i też sprawdzicie jak zrobić najlepsze i najtańsze zakupy w tym zakresie. Ja jestem osobą oszczędną dlatego właśnie staram się szukać takich możliwości i przede wszystkim bez sensu za nie nie przepłacać.
ODPOWIEDZ