Szkoła dodatkowa

Ubrania, projektanci i marki odzieżowe – znajdziesz tu wszystko, co chcesz wiedzieć o modzie. Plotkujemy o najnowszych trendach, podpowiadamy, gdzie robić zakupy. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Specjalista
Posty: 33
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:04

Szkoła dodatkowa

Post autor: Specjalista »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest - zarządzanie - http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 242
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: ArekWicz »

A może warto również zapisać się na kurs językowy? Jeśli o mnie chodzi to tutaj śmiało polecam odwiedzić w Łodzi https://szkolaeuropejska.pl/kursy-alma- ... cych-lodz/ ponieważ są w stanie naprawdę dokładnie nauczyć nas nowych języków m.in oprócz angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, czy niemieckiego. Mam więc nadzieję, że skorzystacie i zobaczycie zmiany u siebie, a to może dodatkowo otworzyć nowe ścieżki kariery :)
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: Iza »

Według mnie na pewno dobrym pomysłem na dodatkową edukację jest nauka języków obcych. Co powiecie na kurs języka włoskiego w Centrum Edukacji Profi Lingua we Wrocławiu? Widziałam taką ofertę ostatnio na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ki/wroclaw. Polecam ;)
Awatar użytkownika
braciak
Posty: 76
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:09

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: braciak »

:D
Awatar użytkownika
Qubis77
Posty: 108
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:49

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: Qubis77 »

Ja zdecydowałem się natomiast postawić na dodatkową szkołę policealną Cosinus, ponieważ zajęcia są prowadzone w systemie zaocznym jednak zgodnie ze wszystkimi założeniami edukacyjnymi . Mają swoją kadrę nauczycieli, którzy potrafią przekazać wiedzę i są wyrozumiali (często są to nawet wykładowcy), także zapewniają karnet sportowy dla swoich słuchaczy i szereg szkoleń oraz kursów zawodowych. Pozdrawiam i oczywiście dajcie znać jak już podejmiecie ostateczną decyzję, tym bardziej że teraz można u nich wszystkie formalności zapisując się załatwić online ze względu na trwającą pandemię.
Awatar użytkownika
Kama85
Posty: 29
Rejestracja: 23 maja 2020, 14:10

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: Kama85 »

Ja ze swojej strony polecam skontaktować się z księgarnią internetową https://sklepkujonek.pl/, która oferuję wiele pomocy typu planszy, karty edukacyjne dla szkół podstawowych, liceum w tym maturzystów.

jak opiekować się pou
Awatar użytkownika
lovemole
Posty: 114
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:52
Kontakt:

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: lovemole »

Zawsze warto się dodatkowo kształcić. Pamiętaj jednak, żeby mieć szkolny plecak i przybory szkolne, żeby być pilnym studentem i uczniem! :)
blankafashion.pl
Awatar użytkownika
absola
Posty: 38
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:16

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: absola »

Owszem, dziecko może chodzić do szkoły dodatkowej, ale nie wolno go zajęciami przeładowywać. Musi mieć też czas na odpoczynek, zabawę, własne jakieś tam, wiecie, zajęcia. No, ale to tylko początek tego, co powinniście wiedzieć o potrzebach dziecka. Tutaj https://www.nowaera.pl/strefainspiracji macie więcej informacji.
Awatar użytkownika
lovemole
Posty: 114
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:52
Kontakt:

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: lovemole »

To wspaniała wymówka, chociażby żeby kupić nowe plecaki dla dziewczynek :) Uwielbiam ubrania dla nastolatków, jest o wiele większy wybór niż dla dorosłych.
blankafashion.pl
Awatar użytkownika
pogromcaolbrzyma
Posty: 342
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:03

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: pogromcaolbrzyma »

Obecnie są wakacje ale już kompletuję wyprawkę podręczników dla mojego dziecka. Znalazłam stronę gdzie można kupić najtaniej takie podręczniki , tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era . Mamy do dyspozycji wszystkie klasy szkół podstawowych jak i liceum i technikum.
Awatar użytkownika
lovemole
Posty: 114
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:52
Kontakt:

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: lovemole »

Może poszukaj jakichś kursów dla ludzi dodatkowo przy tradycyjnych szkołach https://gimnazjum-1.pl/dla-licealistow/? Myślę, że są świetne i warto polegać na czymś sprawdzonym.
blankafashion.pl
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: balecki »

Jak ostatnio właśnie na placu zabaw przy jednej ze szkół widziałem bardzo fajne maty mające zapewnić bezpieczeństwo. Jak już zdążyłem zobaczyć to właśnie takie maty na place zabaw https://powerrubber.com/kat/maty-na-place-zabaw/ można kupić samodzielnie oraz zje wyłożyć.
Awatar użytkownika
Panna54
Posty: 60
Rejestracja: 17 maja 2019, 19:54

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: Panna54 »

Również uważam, że edukacja jest niezwykle ważna w dzisiejszych czasach i trzeba jak najbardziej pogłębiać swoje umiejętności oraz kwalifikacje. A żeby nauka szła lepiej to niezbędne podręczniki oraz pomoce naukowe jak słownik frazeologiczny można sobie zamówić przez internet - https://ksiegarnia.pwn.pl/Wielki-slowni ... 652,p.html Tam można znaleźć podręczniki i książki z najróżniejszych dziedzin, dzięki czemu można się dokształcić w potrzebnym temacie.
Awatar użytkownika
Majolika
Posty: 56
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:29

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: Majolika »

Jeśli chodzi o szkoły dla dorosłych to dobre liceum ogólnokształcące i szkoła policealna jest w Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Warszawie https://cku1.edu.pl/ Dobrze ich oceniam, kończyłam tamtą szkołę policealną. Macie tam dobry poziom nauki, bezpłatne konsultacje dla osób mających problemy w nauce a nawet pomoc pedagoga, psychologa i doradcy zawodowego no i kadra też jest w porządku. Po całości po prostu to dobra placówka.

wypadek jaworzno byczyna
meksykanka

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: meksykanka »

Na pewno warto byłoby teraz sprawdzić sobie też porady https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... bor-szkoly . Tam dowiecie się jak przykładowo wybrać dla siebie odpowiednią szkołę średnią? Czym się kierować? Jak wygląda rekrutacja? Jak do wszystkiego się przygotować?
łąkowa

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: łąkowa »

Gdzie kupujecie zeszyty do szkoły i inne rzeczy? Właśnie szukam zeszytów dla córek i dla siebie do biura. Dzisiaj trafiłam na tą stronę https://www.taniomania.pl/t/zeszyty-b5 i chyba zamówię stamtąd kilka zeszytów. Wybór jest naprawdę bardzo duży.
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: fikta »

Moje dziecko będzie musiało dodatkowo chodzić na logopedię, w szkole kazali. Dlatego odwiedzimy wkrótce gabinet logopedyczny Służew , slyszałam o nim bardzo dobre opinie. Tutaj terapia jest przeprowadzana w sympatycznej atmosferze
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: mczay »

Według mnie najlepiej wybrać przyszłościowy kierunek studiów w dobrej uczelni. Dla mnie ciekawym kierunkiem jest: http://www.wseiz.pl/pl/uczelnia/wydzial ... krajobrazu . W WSEIZ jest dobry poziom nauczania, a po architekturze krajobrazu na pewno znajdziesz dobrą, dobrze płatną pracę.
Karinuś

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: Karinuś »

Jeśli już wiesz co chcesz w życiu robić to warto wybrać związany z tym kierunek, ja wybieram się na kostiumografię, tutaj http://www.trinet.com.pl/jak-zostac-pro ... -w-polsce/ macie publikację opisującą takie kierunki.
kłodewska66

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: kłodewska66 »

Mimo ogromnego wyboru kierunków i dziedzin, w których można się kształcić, często i tak trudno wybrać to, co będzie zarówno interesujące, jak i opłacalne. Jeżeli ktoś nie chce iść na studia to dobrym wyborem będzie szkoła policealna, która oferuje kursy w konkretnych specjalizacjach. Dzięki temu otrzymuje się skondensowaną wiedzę i praktykę, co znacznie ułatwia początki w nowej pracy. Ja dzięki rocznemu kursowi w Wojewódzkim Zespole Szkół Policealnych w Gdyni szybko znalazłam pracę jako opiekun medyczny i muszę nieskromnie przyznać, że radzę sobie bardzo dobrze. :) Uważam, że taka szkoła będzie strzałem w 10 dla osób, które chcą się czuć pewnie w danej dziedzinie - kurs jest konkretny, wartościowy, nie trwa długo. Zdecydowanie warto rozważyć takie rozwiązanie.
ginamó

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: ginamó »

Masz na myśli liceum ogólnokształcące dla dorosłych? Tak się składa, że edukowałam się w takim miejscu a dokładnie https://ekspert-edu.pl/liceum/ . Pozwoliło mi do na nadgonienie zaległości, spowodowanych wczesnym macierzyństwem. Na swój sposób uratowało mi do życie i utorowało drogę zawodową.
wiśniewskaAna

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: wiśniewskaAna »

Niektóre szkoły wymagają jezcze noszenia przez dzieciaki mundurków. Jako , że moi synowie chodzą do takiej właśnie szkoły, a ja byłam przewodniczącą komitetu rodzicielskiego, byłam odpowiedzialna za znalezienie firmy, która takie mundurki uszyje. I Trafiłam na super pracownię - https://www.hero-collection.com.pl/mundury/szkolnictwo - mają doświadcznie w tego typu wyrobach, więc można im w 100% zaufać. Znają się na rzeczy, dostarczają pięknie wykonane i wykończone mundurki - polecam!
eweluś8484

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: eweluś8484 »

Muszę przyznać, że zdecydowanie duże miasta dają najwięcej możliwości rozwoju, przykładem jest Warszawa. Dlatego też zdecydowałam się na studia na uczelni https://vizja.pl/ na wydziale zarządzania, od zawsze interesowałam się reklamą i z tym właśnie wiążę swoją przyszłość.
andżelika1

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: andżelika1 »

Wiem, gdzie dostać podręczniki szkolne w bardzo dobrych cenach. Koniecznie zajrzyjcie do księgarni PWN. W tej księgarni znajdziecie ogromny wybór podręczników. Są to między innymi propozycje takie jak podręcznik klasa 8: https://ksiegarnia.pwn.pl/Podreczniki-s ... 354,k.html .
Izuś33`1

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: Izuś33`1 »

Wszystko kwestia zainteresowań i planów na przyszłość, ja interesuje się modą i planuje iść na studia związane z projektowaniem ubioru, tutaj https://www.kreatywna.pl/styl-zycia/mod ... -o-szkole/ jest ciekawa publikacja dla wszystkich o podobnych zainteresowaniach.
Bartekźć456

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: Bartekźć456 »

Jasne sprawa, że wszystko to sprawa zainteresowań ale każdy powinien znaleźć swoją drogę i robić to co chcę . Moja córka właśnie skończyła studia medyczne na kierunku pielęgniarstwo i powiem wam, że ona dalej chcę się szkolić i ja jestem jak najbardziej za tym. Ostatnio mówiła mi o szkole https://cud.rzeszow.pl/szkolenia-ogolnie/ w, której chcę zając się studiowaniem na kierunku pedagogicznym. Zawsze mówiłam, że nie wiadomo co się człowiekowi w życiu przyda.
sannah

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: sannah »

jesli ktoś chce się doksztalcac, to moim zdaniem warto :) https://uczelniakorczaka.pl/ckp/studia-podyplomowe/ nie wiem czy ta uczelnie kojarzycie, ale maja naprawde fajną oferte jesli chodzi o studia podyplomowe ;)
klarynka

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: klarynka »

Zachęcam do dodatkowego kształcenia się, naprawdę warto stale podnosić swoje kompetencje. Jeśli jesteście zainteresowani pedagogiką specjalną lub kwalifikacjami przedmiotowymi to zachęcam zapoznać się z ofertą studiów podyplomowych na https://www.podyplomowka.edu.pl/specjalnosci. Rekrutacja cały czas jest otwarta więc można rozpocząć zajęcia jeszcze w tym roku akademickim
Awatar użytkownika
kumpel
Posty: 62
Rejestracja: 30 lis 2019, 20:34

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: kumpel »

Moja znanoma uczy się w tej szkole https://www.collegium.com.pl/ , na kierunku higienistka stomatologiczna i bardzo sobie chwali, takie zawody są teraz w cenie, a ta szkoła daje naprawdę fajne możliwosci
Ersek

Re: Szkoła dodatkowa

Post autor: Ersek »

W dzisiejszych czasach technologia jest coraz bardziej nieodłącznym elementem naszego życia, w tym także procesu nauczania oraz uczenia się. Monitory interaktywne to jedno z najbardziej nowoczesnych narzędzi, jakie mogą znacząco zwiększyć interaktywność lekcji oraz zaangażowanie uczniów. By dowiedzieć się więcej na ów temat należy odwiedzić witrynę: http://interaktywne.net/monitory-interaktywne , gdzie można poznać zalety wykorzystywania tego rodzaju sprzętu a także uzyskać cenne wskazówki, które mogą być potrzebne w czasie zakupu monitora. Poza tym znajduje się tam także szczegółowa oferta monitorów interaktywnych dla szkół oraz przedszkoli.
ODPOWIEDZ