Pasek do spodni

Ubrania, projektanci i marki odzieżowe – znajdziesz tu wszystko, co chcesz wiedzieć o modzie. Plotkujemy o najnowszych trendach, podpowiadamy, gdzie robić zakupy. Dołącz do nas!
Pawełek9

Pasek do spodni

Post autor: Pawełek9 »

Panowie! Pytanie do was, zdarza się wam jeszcze nosić pasek do spodni? Teraz wiele modeli ma gumkę, albo nie posiadają już szlufek, a przecież spodnie muszą mieć pasek, żeby nie spadały z bioder :D
ęłka

Re: Pasek do spodni

Post autor: ęłka »

Kobiecej garderoby nie można sobie wyobrazić bez pasków w najróżniejszych kolorach i fasonach. Również spodnie damskie na stałe zajęły swoje miejsce wśród elementów garderoby, dlatego często pojawia się pytanie, jak dobrać pasek do spodni damskich, ponieważ zarówno spodnie, jak i paski są bardzo zróżnicowane.
yślina

Re: Pasek do spodni

Post autor: yślina »

ęłka pisze: ↑01 mar 2021, 1:40 Kobiecej garderoby nie można sobie wyobrazić bez pasków w najróżniejszych kolorach i fasonach. Również spodnie damskie na stałe zajęły swoje miejsce wśród elementów garderoby, dlatego często pojawia się pytanie, jak dobrać pasek do spodni damskich, ponieważ zarówno spodnie, jak i paski są bardzo zróżnicowane.
Jest tu duży wybór pasków do spodni https://shopsy.pl/paski-damskie wydaje mi się, że można tam znaleźć wiele pasków do różnych ubrań. Co myślisz? Czy sie zgadzasz?
ODPOWIEDZ