Modne paznokcie

Ubrania, projektanci i marki odzieżowe – znajdziesz tu wszystko, co chcesz wiedzieć o modzie. Plotkujemy o najnowszych trendach, podpowiadamy, gdzie robić zakupy. Dołącz do nas!
Elieuąs

Modne paznokcie

Post autor: Elieuąs »

Zastanawiam się, na co zwracacie uwagę przy wyborze konkretnej stylizacji paznokciowej? Ja zazwyczaj mam na paznokciach typową klasykę lubię french manicure, ale też często gości u mnie gorąca czerwień. Lubię czerwone paznokcie, mam żele i hybrydy chyba we wszystkich możliwych odcieniach czerwieni. :)
Puśka

Re: Modne paznokcie

Post autor: Puśka »

Ja też lubię klasykę, jednolity kolor, jakieś kombinacje, mieszane kolory do mnie nie przemawiają :-) Kupiłam sobie lampę do hybryd i sama sobie robię, bo zwykły jednlity kolor to nie problem, a to wychodzi o wiele taniej niż u kosmetyczki. Ostatnio odkryłam nawet matowe lakiery hybrydowe i zaczęło mi się to podobać.
Elżbieta

Re: Modne paznokcie

Post autor: Elżbieta »

Puśka pisze: ↑19 maja 2021, 11:45 Ja też lubię klasykę, jednolity kolor, jakieś kombinacje, mieszane kolory do mnie nie przemawiają :-) Kupiłam sobie lampę do hybryd i sama sobie robię, bo zwykły jednlity kolor to nie problem, a to wychodzi o wiele taniej niż u kosmetyczki. Ostatnio odkryłam nawet matowe lakiery hybrydowe i zaczęło mi się to podobać.
Nie wiedziałam, że są matowe hybrydy! :O faktycznie działają, sprawdza Ci się to? Jakiej marki lakiery kupujesz?
Puśka

Re: Modne paznokcie

Post autor: Puśka »

Elżbieta pisze: ↑20 maja 2021, 11:04
Puśka pisze: ↑19 maja 2021, 11:45 Ja też lubię klasykę, jednolity kolor, jakieś kombinacje, mieszane kolory do mnie nie przemawiają :-) Kupiłam sobie lampę do hybryd i sama sobie robię, bo zwykły jednlity kolor to nie problem, a to wychodzi o wiele taniej niż u kosmetyczki. Ostatnio odkryłam nawet matowe lakiery hybrydowe i zaczęło mi się to podobać.
Nie wiedziałam, że są matowe hybrydy! :O faktycznie działają, sprawdza Ci się to? Jakiej marki lakiery kupujesz?
Ja kupuję dokładnie to: https://www.notino.pl/provocater/led-uv ... ni-matowy/
To w sumie wykończeniowy matowy top na hybrydę, u mnie się sprawdza w pełni
ODPOWIEDZ