Masaż relaksacyjny

Ubrania, projektanci i marki odzieżowe – znajdziesz tu wszystko, co chcesz wiedzieć o modzie. Plotkujemy o najnowszych trendach, podpowiadamy, gdzie robić zakupy. Dołącz do nas!
Pania

Masaż relaksacyjny

Post autor: Pania »

Wiecie, że nigdy nie byłam na profesjonalnym zabiegu masażu? Od jakiegoś czasu mam dość spore przykurcze w ramionach, karku i dlatego interesuje mnie masaż relaksacyjny całego ciała. A co, każdemu należy się odrobina luksusu. Możecie polecić jakiś sprawdzony gabinet masażu w Warszawie?

bezpieczniki kraków
RafałW

Re: Masaż relaksacyjny

Post autor: RafałW »

ja żeby odpocząć od tygodnia w pracy często umawiam się na masaż we Wrocławiu . Ogólnie to namówiła do tego mnie moja partnerka i już od dłuższego czasu razem chodzimy na masaż. Jest to świetny sposób żeby odpocząć po ciężkim tygodniu. Najlepiej jest znaleźć zaufane miejsce gdzie ceny nie będą za wysokie a i też specjaliści doświadczeni. Po masażu czuję się jako inna osoba. Sam chodzę i wszystkim polecam. A przy okazji też zdobywam wiedzę na temat kosmetyków oraz pielęgnacji skóry.
tuwim

Re: Masaż relaksacyjny

Post autor: tuwim »

Ja planuję wybrać się na masaż tantryczny do Desert Rose w Warszawie. Słyszeliście o tym miejscu? Podobno pracują tam bardzo uzdolnione, profesjonalne masażystki, które doskonale wiedzą, jak wprowadzić klienta w wyjątkowy nastrój. To prawda? Był ktoś u nich? Warto?
ODPOWIEDZ