Koszule

Ubrania, projektanci i marki odzieżowe – znajdziesz tu wszystko, co chcesz wiedzieć o modzie. Plotkujemy o najnowszych trendach, podpowiadamy, gdzie robić zakupy. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Koszule

Post autor: feel09 »

Drodzy panowie! Co sądzicie o modnych koszulach męskich, które są dopasowane, zrobione z dobrych materiałów i służą dłuuugi czas? To dobra inwestycja, czy wolicie kupować co pół roku nowe i nosić je przez kolejne sześć miesięcy?
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Koszule

Post autor: Iza »

Moim zdaniem najładniejsze i najlepszej jakości koszule męskie oferuje firma OSOVSKI, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie https://www.osovski.pl/pl/menu/koszule- ... r-217.html. Mój mąż ma aż kilka koszul w szafie właśnie z tej firmy i ze wszystkich jest bardzo zadowolony ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
martaMG
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2020, 13:12

Re: Koszule

Post autor: martaMG »

fajne, dobre gatunkowo koszule męskie są w sklepie CrossJeans. Stamtąd podobają mi się gładkie, bo te w kratę kojarzą mi się z drwalem.
co prawda koszule nie są taliowane ale są dobrze gatunkowo i prawidłowo skrojone.
miśka44

Re: Koszule

Post autor: miśka44 »

Nie cierpię prasować koszul, kupiłam już specjalny pokrowiec na deskę do prasowania https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/pokr ... ct-s/71605 jest o wiele lepiej. Przynajmniej nie ma zagięć:)
Awatar użytkownika
halik
Posty: 52
Rejestracja: 01 maja 2019, 3:08

Re: Koszule

Post autor: halik »

Wydaje mi się, że kupić koszule nie jest wcale tak trudno ale jak potem dobrać do niej spodnie? Szczególnie takie pół eleganckie koszule dla mnie są problemowe. Wygodnie jest w jeansach, na lato jakie są najlepsze widzę opisują na www.polityka.pl/tygodnikpolityka/ludzieistyle/1965472,1,jeansy-meskie-na-lato---na-jakie-modele-warto-zwrocic-uwage.read. Nie tak łatwo znaleźć model który będzie wygodny, trwały a do tego będzie w nich chłodno. Dodatkowo znaczenie ma też kolor.
ODPOWIEDZ