Gdzie kupiliście obrączki?

Ubrania, projektanci i marki odzieżowe – znajdziesz tu wszystko, co chcesz wiedzieć o modzie. Plotkujemy o najnowszych trendach, podpowiadamy, gdzie robić zakupy. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Leyla
Posty: 7
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:17

Gdzie kupiliście obrączki?

Post autor: Leyla »

Jeśli chodzi o jakość, to tylko Lisiewski Group https://www.sklepjubilerski.com/ ! Z polecenia mąż kupił tam pierścionek zaręczynowy, a potem obrączki. Dwie moje koleżanki bardzo zachwalały, więc postanowiliśmy spróbować. Zdecydowanie nie żałujemy!
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: Gdzie kupiliście obrączki?

Post autor: agis »

Jeśli nadal szukacie obrączek ślubnych, to na pewno tutaj https://www.karkosik.pl/14-obraczki-slubne warto sobie zerknąć. Jest tam wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Myślę, że należy stawiać na jakość. Obrączki kupuje się bowiem na całe życie. Muszą więc spełniać nasze oczekiwania.
Awatar użytkownika
rudzielec
Posty: 56
Rejestracja: 07 lip 2019, 22:00

Re: Gdzie kupiliście obrączki?

Post autor: rudzielec »

Marka Apart ma ciekawe propozycje, jeśli chodzi o obrączki. Warto patrzeć na jakość i decydować się na oryginalne wzornictwo. Obrączki muszą przypaść do gustu obydwu przyszłym małżonkom. Trzeba więc je wspólnie wybrać. Pomyślcie koniecznie o tym. Będziemy je bowiem nosić praktycznie do końca życia.
ODPOWIEDZ