Farbujecie włosy ?

Ubrania, projektanci i marki odzieżowe – znajdziesz tu wszystko, co chcesz wiedzieć o modzie. Plotkujemy o najnowszych trendach, podpowiadamy, gdzie robić zakupy. Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 67
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:43

Farbujecie włosy ?

Post autor: foxi »

Zawsze chciałam się zafarbować na blond ale z tego co słyszałam farbowanie dość mocno niszczy włosy... a nie chcę z tego rezygnować.Szukając w necie natrafiłam na linię olaplex - https://www.gobli.pl/olaplex-c4172 ,czy ma ktoś już doświadczenia z tą kuracją? Była bym wdzięczna za odpowiedź, bo chcę ale boję się trochę tym bardziej ,że cena nie jest niska.
SławkaRz

Re: Farbujecie włosy ?

Post autor: SławkaRz »

To dobrze trafiłaś - Olaplex Bond Multiplier No.1 może być dodany już w trakcie zabiegu koloryzacji do dowolnego produktu – jego zadaniem jest naprawa włosów a Olaplex Bond Perfector No.2 służy wzmocnieniu pierwszego kroku. Nakłada się go jak maskę już po skończonym procesie farbowania. Jego zadaniem jest ochrona włosów przed szkodliwym działaniem farbowania. Wszystko na temat. :idea:
ludmiłaN

Re: Farbujecie włosy ?

Post autor: ludmiłaN »

Uważam ,że nie ma co się zastanawiać kuracja z Olaplexem jest po prostu rewelacyjna.Wiadomo ,że jeśli masz mocno zniszczone włosy to nie bardzo jest możliwość odbudowania takich zniszczeń, chodzi o to by nie popełniać nowych błędów przy kolejnym farbowaniu. Włosy po kuracji z Olaplexem są dużo bardziej błyszczące i gładkie.
FinkaŚ

Re: Farbujecie włosy ?

Post autor: FinkaŚ »

Potwierdzam skuteczność terapii Olaplexem. Wcześniej stosowałam mniej znane preparaty i muszę powiedzieć ,że to był błąd. Włosy miałam zniszczone.Teraz włosy stopniowo odbudowują się choć jeszcze mam wiele do zrobienia. Nie mogę się już doczekać kiedy włosy nabędą odpowiedniego blasku i staną się gładkie.
Błażej

Re: Farbujecie włosy ?

Post autor: Błażej »

Myślałem nad farbowaniem włosów, ponieważ rozpoczął się u mnie nieunikniony proces siwienia. Jednak trafiłem na preparat GR-7, który świetnie sobie radzi z tym problemem. Już po 7 dniach widać pierwsze efekty stosowania tego preparatu. Moim zdaniem jest bardzo skuteczny i warto go zastosować, nim zaczniesz się farbować.
MagdaŚ

Re: Farbujecie włosy ?

Post autor: MagdaŚ »

Nie znam akurat tego preparatu ,miałam natomiast do czynienia z produktami Olaplex. Znam je, stosowałam i stosuję i o nich mogę coś powiedzieć.Po ich użyciu włosy na prawdę odżywają , jakby dostały drugie życie.Trochę zaniedbałam włosy częstymi farbowaniami i modelowaniem przy wysokiej temperaturze.Teraz muszę włosom przywrócić zdrowie a Olaplex ułatwia mi to zadanie.
Różowa Pantera

Re: Farbujecie włosy ?

Post autor: Różowa Pantera »

Zwróćcie dziewczyny jeszcze uwagę na Olaplex numer 3 Stosuję go co jakiś czas pomiędzy farbowaniami a wszystkie 3 Olaplex`````````````````````````````y kompleksowo zabezpieczają moje włosy przed jakimkolwiek zniszczeniem włosów związanym z ich farbowaniem. Śmiem twierdzić ,że przy takiej pielęgnacji włosów nie cierpią one wcale przy farbowaniu.
Wiewiórka

Re: Farbujecie włosy ?

Post autor: Wiewiórka »

Potwierdzam Twoje spostrzeżenia cała kuracja Olaplex - wykonuje świetną robotę. Sama przekonałam się na własnej skórze... no może na włosach :lol: . Włosy są praktycznie nie uszkodzone a wiem co się działo wcześniej podczas farbowania. Powiem tak chcesz farbować włosy chroń je Olaplex` em.
mamuśka17

Re: Farbujecie włosy ?

Post autor: mamuśka17 »

Ja od jakiegoś czasu nie farbuję włosów. Ponieważ mam je bardzo zniszczone. Jestem w trakcie regeneracji. Zastanawiam się jednak nad tym by, zamiast znów włosy farbować, nosić perukę. One obecnie stały się dość popularne. Na http://perukikatowice.pl/ można takie kupić zarówno stacjonarnie w salonie w Karowicach jak i online. Ktoś z Was może z takiego rozwiązania korzysta?
Miłosz

Re: Farbujecie włosy ?

Post autor: Miłosz »

Jakiś czas temu zauważyłem, że siwieje. Jako, że jestem trochę młody to zastanawiam się jak cofnąć albo chociaż zatrzymać ten proces. Myślałem nad zakupem tego eliksiru https://gr-7.eu/, który przenika przez skórę głowy stymulując cebulki do produkcji melaniny – dzięki czemu mieszek oraz łodyga włosa odzyskują swój pierwotny kolor. Co o nim myślicie?
ODPOWIEDZ