Farbowanie włosów w domu

Ubrania, projektanci i marki odzieżowe – znajdziesz tu wszystko, co chcesz wiedzieć o modzie. Plotkujemy o najnowszych trendach, podpowiadamy, gdzie robić zakupy. Dołącz do nas!
pączka

Farbowanie włosów w domu

Post autor: pączka »

Dziewczyny, chcę was zapytać o farbę Artego It' Color w kontekście domowego użytku. Próbowałyście już może? Czy warto? Chciałabym zacząć farbować włosy w domu. Będzie taniej i nawzajem z koleżanką mogłybyśmy to robić. Szukając odpowiedniej i dobrej farby, trafiłam na te zestawy https://www.gobli.pl/artego-its-color-z ... 50ml-p3852 na Gobli i zastanawiam się czy kupić i jakie są o nich opinie.
łosoś

Re: Farbowanie włosów w domu

Post autor: łosoś »

Pączka, ja też farbuję włosy w domu ale stawiam od dawna tylko na naturalne produkty. Dlatego kupuję farbę COLOR&SOIN. Polecam Ci, bo po pierwsze nie ma ona w składzie amoniaku i oparta jest na cennych i naturalnych składnikach aktywnych: proteinach i olejkach roślinnych oraz esencjach eterycznych. Po drugie doskonale kryje, nawilża i wzmacnia włosy. To rewelacyjny i bezpiecznie kosmetyk dla każdego.
andżelika

Re: Farbowanie włosów w domu

Post autor: andżelika »

Ja również farbuję włosy sama w domu, ale wybieram jednak naturalne farby, które można kupić w Ekoaleja. Szczególnie spodobał mi się bardzo Szwedzki blond, który doskonale się prezentuje. Włosy nie są zniszczone jak po niektórych farbach tylko są w naprawdę ekstra kondycji i kolor trzyma się bardzo długo
kornela

Re: Farbowanie włosów w domu

Post autor: kornela »

Andżeliko, na farby w odcieniach blond, zwłaszcza te które jednocześnie rozjaśniają włosy trzeba bardzo uważać. Dobrze więc postępujesz nie kupując ich w pierwszej lepszej sieciówce. Ja zresztą robię tak samo. Zaopatruję się w profesjonalnym sklepie fryzjerskim. Najczęściej kupuję farbę ITELY AQUARELY 10N ultra jasny blond, dokładnie tę: https://fryzjersklep.pl/product-pol-123 ... 100ml.html . Jest delikatna, ma niską zawartość amoniaku, podczas koloryzacji jednocześnie pielęgnuje włosy i skórę głowy. Daje przy tym naprawdę długotrwały efekt bez żółtych czy rudawych refleksów.
Kamila96

Re: Farbowanie włosów w domu

Post autor: Kamila96 »

Ostatnio stwierdziłam, że nie chcę wydawać fortuny na fryzjera i będę farbować włosy w domu. Kolorów jest mnóstwo, ale najpierw trzeba dopasować je do typu urody. Tutaj nieco więcej o tym temacie: https://mileco-kosmetyki.pl/jaki-typ-ur ... esz/b_wrzj. Wracając jednak do tematu, to istnieje wiele typów urody, a dobór odpowiedniego koloru włosów do danego typu urody może pomóc nam wydobyć nasze naturalne piękno i stworzyć harmonijną całość. Dla osób o typie urody "lato" zalecane są chłodne odcienie włosów, takie jak jasny blond, popielaty blond lub brąz. Te kolory będą współgrać z naturalnymi odcieniami skóry, nadając twarzy świeżości i delikatności. Jasne, zimne tony włosów będą również dobrze współgrać z chłodnymi odcieniami makijażu, takimi jak niebieskie lub fioletowe cienie do powiek. Osoby o typie urody "jesień" mogą zdecydować się na ciepłe, ziemiste kolory włosów, takie jak ciemny brąz, miedziany czerwień lub złote blond. Te odcienie będą pasować do złocistej skóry i mogą stworzyć piękny kontrast z innymi elementami makijażu, takimi jak ciepłe odcienie cieni do powiek czy pomarańczowe lub brązowe pomadki. W przypadku osób o typie urody "zima" rekomendowane są głębokie, kontrastowe kolory włosów, takie jak czarny, ciemny brąz lub platynowy blond. Te odcienie będą pasować do jasnej skóry i mogą dodać wyrazistości twarzy. Jeśli chodzi o makijaż, zdecydowane kontrasty i ostre linie będą dobrze współgrać z tym typem urody. Dla osób o typie urody "wiosna" polecane są jasne, naturalne kolory włosów, takie jak jasny blond, miodowy blond lub ciepły brąz. Te odcienie będą pasować do jasnej skóry i będą tworzyć harmonijną całość z innymi elementami makijażu, takimi jak delikatne, pastelowe odcienie cieni do powiek czy różowe lub brzoskwiniowe pomadki.
ODPOWIEDZ