Co kupujecie na Dzień Mamy?

Ubrania, projektanci i marki odzieżowe – znajdziesz tu wszystko, co chcesz wiedzieć o modzie. Plotkujemy o najnowszych trendach, podpowiadamy, gdzie robić zakupy. Dołącz do nas!
Juśka

Co kupujecie na Dzień Mamy?

Post autor: Juśka »

Jakie macie pomysły na prezent na Dzień Mamy? Jakoś mam totalną pustkę, co mojej kupić, a nie chcę wbijać z oklepanymi kwiatami, czekoladkami i winem. Mama miała ostatnio ciężki okres i na pewno coś by ją ucieszyło rzeczowego, nawet drobnego. Ja też nie mam w tej chwili dużo gotówki i nie wiem już co we względnie przystępnej cenie mogłabym jej podarować...
Taśka88

Re: Co kupujecie na Dzień Mamy?

Post autor: Taśka88 »

Juśka pisze: ↑19 maja 2021, 11:41 Jakie macie pomysły na prezent na Dzień Mamy? Jakoś mam totalną pustkę, co mojej kupić, a nie chcę wbijać z oklepanymi kwiatami, czekoladkami i winem. Mama miała ostatnio ciężki okres i na pewno coś by ją ucieszyło rzeczowego, nawet drobnego. Ja też nie mam w tej chwili dużo gotówki i nie wiem już co we względnie przystępnej cenie mogłabym jej podarować...
Ja mojej albo kupuję kwiaty (sadzonki na ogród) albo jakieś kosmetyki, bo tego nigdy nie za wiele. Może to dobry trop, bo w kosmetykach możesz przebierać zarówno pod kątem cen, ilości i jakoś to dostosować do swoich możliwości. Może spróbuj podpatrzeć czego Twojej mamie brakuje, wtedy to by ją najbardziej ucieszyło, nawet jakby to nie był drogi prezent :-)
Juśka

Re: Co kupujecie na Dzień Mamy?

Post autor: Juśka »

Tylko właśnie ciężko mi będzie "podpatrzeć" czego jej brakuje, bo nie mieszkamy teraz razem, a jak pojadę na parę dni w odwiedziny to już musze mieć prezent ogarnięty :-( Dlatego muszę się chyba zdać na intuicję, bo przez telefon jej przecież nie dopytam :P
joaśka

Re: Co kupujecie na Dzień Mamy?

Post autor: joaśka »

Trzeba się pospieszyć, bo Dzień Mamy już za chwilę. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://swidnica24.pl/2021/05/nie-wiesz ... -do-50-zl/ . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych podpowiedzi, z których warto skorzystać. Trzeba bowiem przede wszystkim stawiać na jakość i oryginalne rozwiązania, aby sprawić mamie ogromną radość.

wahali zer
Opośka

Re: Co kupujecie na Dzień Mamy?

Post autor: Opośka »

Juśka pisze: ↑22 maja 2021, 16:46 Tylko właśnie ciężko mi będzie "podpatrzeć" czego jej brakuje, bo nie mieszkamy teraz razem, a jak pojadę na parę dni w odwiedziny to już musze mieć prezent ogarnięty :-( Dlatego muszę się chyba zdać na intuicję, bo przez telefon jej przecież nie dopytam :P
To kup jej Kartę Podarunkową do drogerii ;-) szybko będziesz miała prezent, po drugie - będzie mogła sobie sama wybrać co chce :-) Notino ma chociażby opcję kupna takich kart podarunkowych.
Awatar użytkownika
mazajka
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:23

Re: Co kupujecie na Dzień Mamy?

Post autor: mazajka »

Czy to na Dzień Mamy czy wiele innych okazji to zawsze dobrym pomysłem jest coś z biżuterii właśnie. Tym bardziej, że większość kobiet taką lubi i nosi, ja też. Jak to moja starsza siostra mówi, biżuterii nigdy za dużo :) Pokazała mi ostatnio sklep internetowy https://bunnyblink.pl/ gdzie jest różnego rodzaju biżuteria wykonana ze stali chirurgicznej. Na początek to mi się bardzo ceny spodobały, bo naprawdę taka biżuteria nie jest droga, za to bardzo ładna. Od łańcuszków po bransoletki z różnymi dodatkami jak cyrkonie czy perełki. Będziemy składać wspólne zamówienie.
mała

Re: Co kupujecie na Dzień Mamy?

Post autor: mała »

Moja mama na dzień mamy dostała biżuterię. Kupiłam jej coś innego, eleganckiego i unikatowego. Taką właśnie jest biżuteria ręcznie robiona . Ja w takiej chodzę i wiem, że mojej mamie również się podoba. Za niedługo ma urodziny więc może coś jej dokupię :)
Dąb

Re: Co kupujecie na Dzień Mamy?

Post autor: Dąb »

Powiem tak, ja osobiście ucieszyłabym się np. z nowej książki. Jeżeli macie kogoś w rodzinie, kto lubi czytać, to taki prezent będzie najlepszym wyborem. Zajrzyjcie sobie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/miasto-mosi ... 34423.html może akurat coś wam się spodoba I postanowicie to kupić.
ODPOWIEDZ