Szkolenie z mezoterapii igłowej

Polecamy lekarzy, leki, sposoby na walkę z chorobą.
Awatar użytkownika
Jolka.W
Posty: 47
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:18

Szkolenie z mezoterapii igłowej

Post autor: Jolka.W »

Gdzie najlepiej zapisać się na szkolenie z mezoterapii igłowej? Szukam tego kursu już od dłuższego czasu, ale chyba zdecyduję się na http://pimik.pl/. Mają dobre opinie i wielu kursantów ich chwali. Moja koleżanka robiła u nich inne szkolenia, ale była bardzo zadowolona i wiem, że dodatkowo mogła liczyć na jakieś dofinansowania. Myślicie, że to trafny wybór?
Kajuś

Re: Szkolenie z mezoterapii igłowej

Post autor: Kajuś »

Na temat szkolenia się nie orientuję, ale ogólnie bardzo cenię sobie zabieg mezoterapii. Zdecydowałam się na niego po inspiracji z artykułu na http://www.ladentalspa.pl/. Polecam zajrzeć bo być może jest tam informacja dla osób które chcą się szkolić w tym kierunku ;)

automatyk konin
Luśka111

Re: Szkolenie z mezoterapii igłowej

Post autor: Luśka111 »

Myślę że ofertę takiego szkolenia online znajdziesz tutaj: https://akademiakosmetologii.com/pl/c/R ... Online/303 . W czasach pandemii to doskonałe rozwiązanie. Ponadto dzięki takiej formie nauki można ją łatwo pogodzić z innymi obowiązkami. Sama niedawno rozpoczęłam właśnie takie szkolenie.
patikuś11

Re: Szkolenie z mezoterapii igłowej

Post autor: patikuś11 »

Ja szczerze polecam szkolenia www.iwonakozak.pl.
Szkolenia prowadzone w małych grupach, a miała również indywidualne. Ogromna wiedza szkoleniowca. Szkolenie z bardzo dużą ilością modelek. Kurs prowadzony bardzo schludnie. Dziewczyny na dole miłe, uśmiechnięte, pomocne. Właśnie teraz dostałam pieniążki z dofinansowania dzięki Pani Natalie.
ODPOWIEDZ