Psycholog ze Śląska?

Polecamy lekarzy, leki, sposoby na walkę z chorobą.
Małgorzata Ś

Psycholog ze Śląska?

Post autor: Małgorzata Ś »

Nie byłam jeszcze nigdy u psychologa, a wśród moich znajomych i rodziny tez nie ma nikogo o kim bym słyszała, że zasięgał porady więc nie mam się kogo poradzić.
I nie wiem czy pierwsza wizyta u psychologa za 130 zł to tanio czy drogo ani czym się kierować przy wyborze lekarza tej specjalności?
Trafiłam na stronę pani psycholog z bodajże Gliwic https://wdobrymkierunku.com/pierwsza-wizyta/
Może ktoś ją zna i podpowie czy jest dobra i czy warto właśnie do niej iść pierwszy raz?
Grażyna11

Re: Psycholog ze Śląska?

Post autor: Grażyna11 »

Na szczęście dzisiaj jest o tyle prościej, że wcale nie musicie korzystać tylko ze wsparcia lokalnych psychologów. Mi bardzo spodobała się idea konsultacji online, gdzie jesteście w stanie wesprzeć się najlepszymi terapeutami online. W Klinice PsychoMedic.Online możecie liczyć na pomoc najlepszych psychologów, dlatego też powinniście już teraz się do nich umówić na wizytę.
vojtek

Re: Psycholog ze Śląska?

Post autor: vojtek »

Konsultacji online nie darzę szczególnym zaufaniem. Łatwiej mi jest się otworzyć przed drugą osobą rozmawiając bezpośrednio. Przechodząc przez życiowy kryzys chodziłem więc na psychoterapię w gabinecie- do wrocławskiej poradni Harmonia Luxmed. Spotkałem się tutaj z pełnym profesjonalizmem i bardzo indywidualnym podejściem. Za wizyty dużo nie płaciłem, terminy mogłem umawiać tak aby terapia nie kolidowała z moją pracą ani innymi obowiązkami. Jeśli więc szukacie dobrego psychologa na Śląsku, polecam wybrać się właśnie tutaj.
seba

Re: Psycholog ze Śląska?

Post autor: seba »

Ej a co powiecie o tym psychologu https://psychiatra-pruszkow.pl/ czy jest warty uwagi? nie krozystalem a cierpie na dosyc powazne zaburzenia z ktorymi sobie nie radze i potrzebuje specjalistycznej pomocy inaczej nie bede w stanei zasnac przez kolejny tydzien a moze poelcie innego specjaliste ?? boje sie kazdej nocy o swoje zdrowie poniewaz cierpie na dosc powazna bezsennosc dziedziczona po ojcu. w ogole sie zdziwialem, ze bezsennosc potafi byc dziedziczna szok...
ODPOWIEDZ