Poprawa urody

Polecamy lekarzy, leki, sposoby na walkę z chorobą.
Ańka

Poprawa urody

Post autor: Ańka »

Słuchajcie dziewczyny, jak dbacie o swoją urodę? poprawiacie jakoś "matkę naturę"? Czy nie jesteście zwolennikami takich zabiegów medycyny estetycznej? Pytam, bo planuję zabieg przeciwzmarszczkowy. Do tej pory regularnie robię sobie tylko właściwie paznokcie hybrydowe i kilka razy miałam zrobione rzęsy.
Samanła

Re: Poprawa urody

Post autor: Samanła »

Ańka pisze: ↑14 lip 2021, 10:14 Słuchajcie dziewczyny, jak dbacie o swoją urodę? poprawiacie jakoś "matkę naturę"? Czy nie jesteście zwolennikami takich zabiegów medycyny estetycznej?
Wiesz co, ja nie mam nic przeciwko, sama korzystam. Ba, jestem nawet po operacji plastycznej nosa - od kiedy pamiętam krzywy i garbaty nos to była moja zmora i cieszę się, że mogłam pozwolić sobie na to, żeby pozbyć się tego kompleksu. Jestem ogromnie wdzięczna dr Annie Olender https://drolender.pl bo to właśnie w jej klinice, w Żarkach Letnisko miałam przeprowadzoną tę operację.
miśka9433

Re: Poprawa urody

Post autor: miśka9433 »

Dzisiaj w internecie znalazłem taką stronkę https://www.katarzynabarth.pl . Co o niej sądzicie? Korzystał już ktoś może z ich usług? Z tego co widzę to oferują oni również inne usługi jak na przykład przedłużanie rzęs. Myślicie, że warto się skusić? Dajcie znać co wiecie na ten temat, dzięki.
ODPOWIEDZ