piękne zęby

Polecamy lekarzy, leki, sposoby na walkę z chorobą.
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

piękne zęby

Post autor: lowest »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym polecam wejść http://www.krainazdrowegousmiechu.pl/implanty
Aatpa82ś

Re: piękne zęby

Post autor: Aatpa82ś »

implanty - świetny temat, jesli jednak ktos chce podjąć się takiego zabiegu warto dobrze sprawdzic odpowiedniego specjalistę. Ważna rzecza sa umiejetnosci i doswiadczenie specjalisty oraz odpowiedniej jakosci materialy. jesli chodzi o wrocław to polecam https://www.luksdent.pl/. nie ma lepszych :)
Weruś

Re: piękne zęby

Post autor: Weruś »

Dla dodatkowych informacji warto sprawdzić jeszcze kilka źródeł. Od siebie polecam takie miejsce jak http://www.ladentalspa.pl/. Ja na razie zastanawiam się nad wybielaniem zębów ale obawiam się o swoją nadwrażliwość na zimne i słodkie. Jeżeli dobrze się poszczera to można poradzić sobie z problemem. Jest dużo sposobów na zdrowe i piękne zęby :D :D
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 184
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: piękne zęby

Post autor: Elisa »

Same się nie zrobią przecież co nie, powinniście dobrze zadbać o zdrowie i wygląd zębów stosując odpowiednie szczoteczki i past do zębów. Ja bardzo sobie chwalę elektryczną szczoteczkę, szybko i dokładnie myje się nią zęby. Poprzeglądajcie sobie te ze stronki https://www.ceneo.pl/Elektryczne_szczot ... eciece.htm Zarówno czegoś dla siebie i swoich dzieci.
Aluś

Re: piękne zęby

Post autor: Aluś »

No piękne i zdrowe zęby chce mieć każdy. Z wizyty u stomatologa można korzystać nawet mając zdrowe zęby, a tylko np. wybrać się na wybielanie. Polecam poczytać kilka artykułów na ciekawym specjalistycznym portalu http://www.dermoprofil.pl/. Można tam znaleźć nie tylko porady i informacje na temat stomatologii, ale także na temat różnych zabiegów dermakologicznych lub z dziedziny medycyny estetycznej. :)
PaulnkaŻ

Re: piękne zęby

Post autor: PaulnkaŻ »

Ja kiedyś wybielałam zęby ale powiem wam, że efekt może był ale co z tego jeżeli moje naturalne zęby nie były ładne. Zdecydowałam się na licówki w tej klinice Viscardi https://www.https://www.viscardi.com.pl ... yczna.html . Teraz mam takie zęby jakie zawsze chciałam.
Awatar użytkownika
Kasja
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2019, 12:23

Re: piękne zęby

Post autor: Kasja »

Alternatywą dla wybielania zębów są licówki. Atrakcyjne ceny za taki zabieg ma klinika https://licowki-porcelanowe.pl/ . Duże doświadczenie ma dr Michał Rotsztejn. Posiadają własną pracownię techniki dentystycznej, dlatego zabieg jest tańszy. Poza tym pacjenci dostają na rok gwarancję. Pierwsza konsultacja jest darmowa, warto na tym skorzystać.
Joannaż

Re: piękne zęby

Post autor: Joannaż »

Piękne zęby nieodzownie kojarzą mi się z pozbawionym wad zgryzem. Ich poprawa nigdy nie była tak komfortowa, ja teraz. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możemy nosić aparat cały czas, a nikt z naszego otoczenia nie domyśli się, że jesteśmy w procesie leczenia. Mówię tu o aparacie nakładkowym Invisalign https://ortolingwa2.pl/aparaty-nakladkowe/. Nakładki przygotowywane są po wcześniejszym wykonaniu skanu i podlegają samodzielnej wymianie średnio co 2 tygodnie. Ich przewaga nad tradycyjnymi metalowymi łukami polega na przezroczystości materiału, z którego są wytwarzane. Zapewnia to duży komfort i nie wpływa w znaczący sposób na wygląd.
ODPOWIEDZ