Liposukcja brzucha - gdzie można zrobić?

Polecamy lekarzy, leki, sposoby na walkę z chorobą.
Awatar użytkownika
Bzik
Posty: 96
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:40

Liposukcja brzucha - gdzie można zrobić?

Post autor: Bzik »

Liposukcja brzucha - gdzie można zrobić?
Pytam w sumie w imieniu żony, która już od dawna planuje sobie ten zabieg wyszczuplający,
i na razie wybrała spośród lokalnych klinik tę: https://lipoline.pl/cennik/ , gdzie liposukcja brzucha kosztuje od 7500 zł. Ja oczywiście nie mam problemu, zapłacę bo to dla jej komfortu, więc luz, ale szukam opinii i o tej klinice i o innych ze Śląska, które radzilibyście też przejrzeć dla lepszego porównania?
Awatar użytkownika
finka
Posty: 114
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:55

Re: Liposukcja brzucha - gdzie można zrobić?

Post autor: finka »

A ja korzystałam z nieinwazyjnych metod poprawiania urody w klinice https://artederm.pl/. Miałam tam zabieg lipolizy iniekcyjnej, który jest świetnym rozwiązaniem dla osób z „normalną” wagą lub lekką nadwagą, bo pomaga pozbyć się miejsc otłuszczenia, jakich trudno lub nie sposób pozbyć się na drodze ćwiczeń fizycznych czy diety.
Włania

Re: Liposukcja brzucha - gdzie można zrobić?

Post autor: Włania »

To ja ogólnie powiem tak - z własnego doświadczenia, bardzo polecam dr Annę Olender i cały jej personel z kliniki w Żarkach Letnisko. Jestem już ponad rok po operacji plastycznej brzucha https://drolender.pl/zabiegi/plastyka-brzucha/ i jestem naprawdę zachwycona efektem. Cieszę się, że w tym sezonie mogłam bez skrępowania zakładać bikini na plaży, nie pamiętam, kiedy ostatnio się tak dobrze czułam.
AnnaRądka

Re: Liposukcja brzucha - gdzie można zrobić?

Post autor: AnnaRądka »

A to nie lepiej się trochę poruszać?:) Kondycja się poprawi i odporność. Sporo cennych porad znalazłam między innymi w tym poradniku: https://cwiczenianabrzuch.com.pl/odchud ... w-nadwagi/ I coraz mniej na wadze:) Nie robię tego w jakimś ekspresowym tempie, ale ważne, że działa
Rubi

Re: Liposukcja brzucha - gdzie można zrobić?

Post autor: Rubi »

Bzik pisze: ↑21 kwie 2021, 9:55 Liposukcja brzucha - gdzie można zrobić?
Polecam zajrzeć na tę stronę https://drolender.pl/zabiegi/plastyka-brzucha/ jestem po operacji plastycznej brzucha, właśnie w klinice dr Anny Olender. Mój brzuch po dwóch ciążach i sporej nadwadze naprawdę nie wyglądał najlepiej, dlatego ogromnie się cieszę, że mogłam pozwolić sobie na operację plastyczną u tak dobrego fachowca.
ODPOWIEDZ