m5film.pl opinie

Rozmowy o kinie. Polecane filmy, serwisy VOD, recenzje, opinie.
Awatar użytkownika
benedykt_90
Posty: 50
Rejestracja: 15 kwie 2019, 3:47

m5film.pl opinie

Post autor: benedykt_90 »

Cześć forumowicze! Czy ktoś z Was współpracował może ze studiem filmowym m5film? Liczę, że macie jakieś opinie na jego temat! Planuję nową kampanię marketingową dla swojego produktu i szukam wykonawcy spotu reklamowego. Zależy mi na kimś profesjonalnym… 
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 25
Rejestracja: 12 cze 2019, 15:11

Re: m5film.pl opinie

Post autor: Michał »

Jeśli chodzi o m5film, to śmiało możesz nawiązywać z nimi współpracę. To profesjonalna i zgrana ekipa, która siedzi w branży od lat. Spoty reklamowe to ich chleb powszedni.
Awatar użytkownika
Remigiusz
Posty: 7
Rejestracja: 25 lip 2019, 1:20

Re: m5film.pl opinie

Post autor: Remigiusz »

Dokładnie, z tego co wiem, to współpracowali nawet z orange – a on jest znany z efektywnych spotów reklamowych 😉. Opinie nie są potrzebne, studio broni się samo swoimi dotychczasowymi pracami. 
Awatar użytkownika
Fuksja
Posty: 9
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:42

Re: m5film.pl opinie

Post autor: Fuksja »

Polecam również! Zleciłam im wykonanie serii spotów i wszystko opracowali znakomicie. Scenariusz był dopracowany, język filmowy odpowiedni… 
Awatar użytkownika
Dżamil_86
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:39

Re: m5film.pl opinie

Post autor: Dżamil_86 »

Jak chcesz skutecznie sprzedać produkt, to zgłoś się do nich. Studio m5 film to chyba jeden z najlepszych specjalistów w tworzeniu filmów reklamowych. Zresztą najlepiej sam sprawdź ich przykładowe filmy na stronie. Wszystkie są wykonane na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 50
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:45

Re: m5film.pl opinie

Post autor: Bartek »

Wiedzą jak oddziaływać na emocje widzów, a według mnie to najważniejsza umiejętność w tej branży… Opinie na ich temat? Domyślam się, że są same pozytywne!
Awatar użytkownika
Brukselka30
Posty: 63
Rejestracja: 12 lip 2019, 14:01

Re: m5film.pl opinie

Post autor: Brukselka30 »

Polecam Pana Przemka Błażejewskiego 😊 Świetny człowiek i producent, ma niesamowite pomysły i obszerną wiedzę. Nie mogłam lepiej trafić. Bardzo cieszę się, że nawiązałam z nimi współpracę, mam na ich temat bardzo pozytywną opinię.
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 61
Rejestracja: 25 mar 2019, 14:12

Re: m5film.pl opinie

Post autor: Alina »

Najlepsze studio filmowe z Warszawy. Kreatywni i terminowi ludzie – jak dla mnie to duży atut.
ODPOWIEDZ