Kasety VHS - gdzie kupić?

Rozmowy o kinie. Polecane filmy, serwisy VOD, recenzje, opinie.
Awatar użytkownika
jaśmina_64
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2020, 20:29

Kasety VHS - gdzie kupić?

Post autor: jaśmina_64 »

Cześć. Szperałam jakiś czas temu w piwnicy i znalazłam mój stary odtwarzacz na kasety VHS. Niestety żadnej w domu nie mam, a chciałabym sprawdzić, czy wciąż działa. Wiecie, gdzie w sieci dostanę jeszcze takie kasety?
Awatar użytkownika
Nikola
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2020, 8:43

Re: Kasety VHS - gdzie kupić?

Post autor: Nikola »

Na pewno z literacki24.pl mają kasety VHS. Zresztą to bardzo fajny antykwariat z szeroką ofertą książek i innych publikacji. Bardzo często zamawiam stamtąd książki dla siebie i rodziny, więc mogę polecić :)
Awatar użytkownika
Ceciliie87
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2020, 13:12

Re: Kasety VHS - gdzie kupić?

Post autor: Ceciliie87 »

Może allegro albo e-bay? Z pewnością są jeszcze jakieś komisy, które posiadają na stanie kasety VHS
Awatar użytkownika
Raspa
Posty: 155
Rejestracja: 18 gru 2019, 14:20

Re: Kasety VHS - gdzie kupić?

Post autor: Raspa »

Wiecie co, jeśli chodzi o takie oldschoolowe rzeczy, to warto zaglądać na darmowe ogłoszenia lokalne takie jest moje zdanie. Ludzie często sprzedają rzeczy, które są im już niepotrzebne, których nie używają, za naprawdę przyzwoite pieniądze :)
Awatar użytkownika
baraku
Posty: 12
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:52

Re: Kasety VHS - gdzie kupić?

Post autor: baraku »

A to można jeszcze kupić?
Giet3dią

Re: Kasety VHS - gdzie kupić?

Post autor: Giet3dią »

Raspa pisze: ↑28 lip 2020, 17:46 Wiecie co, jeśli chodzi o takie oldschoolowe rzeczy, to warto zaglądać na darmowe ogłoszenia lokalne takie jest moje zdanie. Ludzie często sprzedają rzeczy, które są im już niepotrzebne, których nie używają, za naprawdę przyzwoite pieniądze :)
tez szukam takich rzeczy.
-
https://drillo.pl/
ODPOWIEDZ